LP klasyka

Zaczęty przez kefas, Wrzesień 14, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

kefas

Straus - na płycie jest trochę pyknięć i szmerów ale zrobiona jest fajnie za nią 3zł.  Felix Mendelson gra pięknie. W cichych fragmentach może coś pyknąć na pozostałych.

Piterski

Poproszę okładki Mendelsona i Eterny jestem potencjalnie zainteresowany
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

Te dwie tył?

Piterski

Proszę mi odłożyć Medelsona na Eternie DMM - 1sza z nowej puli.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas


malg

a ja tego mendelsona mam, kupiłem go kiedyś w ośrodku NRD  ;D ;D ;D ;D

kefas

Ale tego DMM czy Eterny masz

malg


kefas

No i powiedz coś o brzmieniu bo ja jestem mile zaskoczony. To jak dotąd najlepiej brzmiąca Eterna bez DMM którą słyszałem

malg

musiałbym ję odgrzebać, ale nie dzisiaj

kefas

A ja jeszcze dzisiaj wygrzebałem:Bach  - delikatnie zaskrzypi w cichych. Chopin delikatnie trzeszczy przez całą płytę a na początku 1str. trzy głośne szmery. Maurice Andre przez całą płytę delikatnie ale jednak skrzypi. Ludwig Guttler gra bardzo ładnie. Pan z trzema fujarami co pewien czas delikatnie coś pyknie. Ostatnia za 3zł bo i skrzypnie od czasu do czasu ale i jest trochę krzywa. Zrobiłem zdjęcia tylnych okładek bo idę do pracy i na pytania odpowiem jutro albo jak wrócę prędzej z pracy. tak więc proszę sobie zamawiać.


gratefullde

Reszta dla mnie. Niedziela ....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa



Cytat: gratefullde w Październik 07, 2018, 14:45Niedziela ....
Niedziela handlowa, znaczy [emoji204]


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

No i dmuchnąłeś mi z przed nosa dwa tytuły  :P
Ja taki "zahłany"  ;) nie byłem.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

CytatTo ta jest krzywa? Jak bardzo?

Tak, ta jedyna. Widać pracę ramienia ale tragedii nie ma.

No może nie ta jedyna bo jutro mniej więcej o tej samej porze pokażę podobnie krzywą tyle, że nową. Przed chwilą rozpakowałem i słucham i muzyka mnie nie bierze więc może spodoba się komuś innemu.


kefas

Powoli dochodzimy do końca. (zostało może ponad 50szt. w tym boxy)Proponuję więc ,,ruletkę'' czyli co przyniesie los. Z tych które się nie sprzedały ale nie tylko bo mogą się znaleźć inne 3zł/szt. w paczce 10 losowo wybranych przy czym jeśli trafi się box to w zależności od ilości w nim zawartych płyt, każda liczy się osobno np. mamy 7 płyt i box 3płytowy czyli razem 10. Finansowo wychodzi to tak: 3zł x 10 + 20zł wysyłka = 50zł Jeśli więc ktoś chce się pobawić to proszę bardzo. Jeśli chodzi o jakość tych płyt to wiadomo, w lepszym stanie zostawiam sobie.

malg

jestem za,
tylko nie rozumiem co mam obstawić
boxa, czy 3 LP, czy może .....

Piterski

Cytat: malg w Październik 08, 2018, 12:34
jestem za,
tylko nie rozumiem co mam obstawić
boxa, czy 3 LP, czy może .....
Jak się decydujesz to Kefas Ci wyśle 10 losowo wygarniętych z półki płyt. W tym może się trafić box.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

Tak dokładnie jak napisał Piterski.

malg

biore jeden set 10 szt
ale to nie ruletka,

w ruletce to obstawiający wie co obstawia, np numer 10
jakbyś ponumerował te płyty co zostały od 1 do 50
to ja bym na przykład wziął numery:  4,7,9,13,15,22,25,33,37,47 - to by była ruletka

LampowY

kefas, opróżnij boxy i wymieszaj z resztą.
Zmusisz chłopaków do wzajemnych odwiedzin, wymian, negocjacji. Zajęcie w sam raz na ponure jesienne wieczory  ;D
A ile przyjaźni sie zrodzi   :alc:
;D ;D ;D

malg

zresztą jak masz te płyty na półce to możesz przeciez wyjąc te numerki które podałem powyzej