Tańsza chińszczyzna przez parę dni

Zaczęty przez Moriarty, Czerwiec 18, 2019, 13:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

Moriarty

Jeżeli ktoś z Was planował kupić coś w chińskich sklepach, to właśnie na AliExpress trwa Mid-Year Sale, czyli Promocja na Środek Roku. Zniżki są różne, ale generalnie spore, zwłaszcza jak się doliczy kupony promocyjne.

Można zaoszczędzić trochę forsy. Jeśli na przykład planowaliście kupno miedzianych wtyczek Viborg do sieciówek, sklonowanej końcówki mocy Accuphase ;) czy inne cuda na kiju, to macie na to jeszcze sześć dni. Kolejna tak duża promocja pewnie dopiero jesienią.

Darz bór!
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

rudy-102

Dziękuję za czujność. Pomyślę czego mi brakuje.

Czuwaj!

wiki

Może jakieś linki do fajnych rzeczy?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

rudy-102

Mają za...biste opisy produktów. ;D
np.
"Oryginalne SEIKO 4R35 automatyczny zegarek ruch mężczyzna części dla zegarek na rękę tuńczyka żółw"

Zaczyna mi brakować wyobraźni. ;D ;D ;D

Moriarty

Tak, te automatyczne tłumaczenia na polski to jakiś horror ;D

Od kiedy odkryłem, że w ustawieniach konta da się przełączyć na angielski, jest już OK.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

Moriarty

Cytat: wiki w Czerwiec 18, 2019, 14:41
Może jakieś linki do fajnych rzeczy?

O, paaanie! Fajnych rzeczy to tam jest mnóstwo! Nie wiem tylko, co preferujesz: pejcze? kajdanki? lateksową bieliznę? :P

Za mną chodzi na przykład taki ładny DAC, jak poniżej, na dwóch kościach AK4497EQ, z szybkimi zegarami, niskojitterowy, co zresztą potwierdzają świetne wyniki pomiarów. Promocja zbiła cenę z 499 do 449 dol., a kupon promocyjny o kolejne dziesięć dolców. Kurczę, kusi! >:D
https://www.aliexpress.com/item/33027130688.html?spm=a2g0o.cart.0.0.43303c00I1KGc2
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

Hubertrs

Cytat: Moriarty w Czerwiec 18, 2019, 16:43
Tak, te automatyczne tłumaczenia na polski to jakiś horror ;D

Od kiedy odkryłem, że w ustawieniach konta da się przełączyć na angielski, jest już OK.
Jak kiedys tam za czyms szperalem to i angielski pozostawial wiele do zyczenia a czase to naprawde bylo wyzwanie aby cos z tego wylapac

Moriarty

A propos kupowania z Chin, ktoś się orientuje, jaki procent ceny wyjściowej trzeba doliczyć do sprowadzanej stamtąd elektroniki w ramach wszelkich opłat celnych?

Gdzieś trafiłem na jakiś niezbyt przejrzysty artykuł, na podstawie którego jakoś wyliczyłem, że około jednej czwartej to będzie ekstra narzut. Ale ja się kiepsko poruszam w takich rewirach, więc mogłem się  w tych wyliczeniach mocno rozjechać z realem.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

LampowY

VAT 23% od ceny +kw
Cło jest pomijalne jeśli w ogóle jest.

Moriarty

Cytat: LampowY w Czerwiec 18, 2019, 19:50VAT 23% od ceny +kw
Cło jest pomijalne jeśli w ogóle jest.

OK, dzięki.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501