HUSARIAA

Zaczęty przez ahaja, Marzec 20, 2016, 12:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

No to ja się sprężam z podstawkami do Delty i czekam na odsiecz wiedeńską. Naprawdę bardzo chętnie posłucham i porównam ją z Sensorem2.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jamówię

Ale ja nie wiem czy ją oddam ;)

gratefullde

Cytat: jamówię w Czerwiec 12, 2016, 18:49Ale ja nie wiem czy ją oddam

Choć na chwilkę... plosiem :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Zobaczymy 8)
Jak uda mi się zoorganizować cash to zostaje,jeśli nie to odsyłam do  ahaji,lub tam gdzie pozwoli i zbieram,w tym roku z pewnością kupię Husarię.

jamówię

Cytat: jamówię w Czerwiec 12, 2016, 18:55
Zobaczymy 8)
Jak uda mi się zoorganizować cash to zostaje,jeśli nie to odsyłam do  ahaji,lub tam gdzie pozwoli i zbieram,w tym roku z pewnością kupię Husarię.


Nie słuchajcie jej- uzależnia :))

gratefullde

Cytat: jamówię w Czerwiec 12, 2016, 18:56Nie słuchajcie jej- uzależnia )

Miej na uwadze to, że masz do czynienia z wariatami :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Cytat: gratefullde w Czerwiec 12, 2016, 18:57
Cytat: jamówię w Czerwiec 12, 2016, 18:56Nie słuchajcie jej- uzależnia )

Miej na uwadze to, że masz do czynienia z wariatami :D



Ano tak :)

ahaja

Fajnie, że zagrało.
W sumie, żeby nie zagrało ... to nie wiem co musiało by być popsute ... ;-).
Napisałeś, ze na TD160 i MMce.
Ostatnie testy m in przeprowadzaliśmy również na TD160 z unipivotem Scheu'a i DL103R - pięknie grało.

Sprawdzałeś opcję mono?

W załączniku pdf jak wyjść z gramofonu kablem xlr z opcją przejścia potem na rca - pod kątem wykorzystania wejść symetrycznych w pre.

-----------------------

Lampizacji na razie nie widzę ;-).
Gdzieś już pisałem - nie ma znaczenia sposób amplifikacji. Nie jest ważne czy to trafa, trany, lampy, kości czy cokolwiek innego. Znacznie ważniejsza jest amplikacja - jak co i z czym. Co chcemy osiągnąć.
Poszukując pomysłu nie znalazłem w sieci konstrukcji, która by była tak zaaplikowana.
Klonowanie mi uwłaczało ... to się wziąłem.


gratefullde

Cytat: ahaja w Czerwiec 12, 2016, 20:08
Fajnie, że zagrało.
W sumie, żeby nie zagrało ... to nie wiem co musiało by być popsute ... ;-).
Napisałeś, ze na TD160 i MMce.
Ostatnie testy m in przeprowadzaliśmy również na TD160 z unipivotem Scheu'a i DL103R - pięknie grało.

Sprawdzałeś opcję mono?

W załączniku pdf jak wyjść z gramofonu kablem xlr z opcją przejścia potem na rca - pod kątem wykorzystania wejść symetrycznych w pre.

-----------------------

Lampizacji na razie nie widzę ;-).
Gdzieś już pisałem - nie ma znaczenia sposób amplifikacji. Nie jest ważne czy to trafa, trany, lampy, kości czy cokolwiek innego. Znacznie ważniejsza jest amplikacja - jak co i z czym. Co chcemy osiągnąć.
Poszukując pomysłu nie znalazłem w sieci konstrukcji, która by była tak zaaplikowana.
Klonowanie mi uwłaczało ... to się wziąłem.



Czy jeśli egzemplarz nie zostanie na stałe u Michała to można go posłuchać u siebie?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Zapewne kolega miszcz na k co tu był i się fochnął, że nikt nie docenia jego geniuszu zrobiłby z 5 razy lepszy  ;D

ahaja

Myślę, że tak.

No, ja to mały Miki jestem i nie mam kolegów w technikum co to w 2 godziny na kolanie takie coś są w stanie skroić.
Ale jak na 'kowala' to w miarę zgrabnie mi to wyszło.
;-)

jamówię

Cytat: ahaja w Czerwiec 12, 2016, 20:08
Fajnie, że zagrało.
W sumie, żeby nie zagrało ... to nie wiem co musiało by być popsute ... ;-).
Napisałeś, ze na TD160 i MMce.
Ostatnie testy m in przeprowadzaliśmy również na TD160 z unipivotem Scheu'a i DL103R - pięknie grało.

Sprawdzałeś opcję mono?

W załączniku pdf jak wyjść z gramofonu kablem xlr z opcją przejścia potem na rca - pod kątem wykorzystania wejść symetrycznych w pre.

-----------------------

Lampizacji na razie nie widzę ;-).
Gdzieś już pisałem - nie ma znaczenia sposób amplifikacji. Nie jest ważne czy to trafa, trany, lampy, kości czy cokolwiek innego. Znacznie ważniejsza jest amplikacja - jak co i z czym. Co chcemy osiągnąć.
Poszukując pomysłu nie znalazłem w sieci konstrukcji, która by była tak zaaplikowana.
Klonowanie mi uwłaczało ... to się wziąłem.




Bo 160 to fajny napęd jest:)
Mono jeszcze nie sprawdzałem,teraz czeka mnie rozmowa z "Księgowym" uzbrajam się w argumenty :)

gratefullde

Cytat: masza w Czerwiec 12, 2016, 20:20Zapewne kolega miszcz na k co tu był i się fochnął, że nikt nie docenia jego geniuszu zrobiłby z 5 razy lepszy 

Też sobie o nim przypomniałem... Ile złośliwości i złych emocji może w ludziach tkwić?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Cytat: ahaja w Czerwiec 12, 2016, 20:29
Myślę, że tak.

No, ja to mały Miki jestem i nie mam kolegów w technikum co to w 2 godziny na kolanie takie coś są w stanie skroić.
Ale jak na 'kowala' to w miarę zgrabnie mi to wyszło.
;-)


Wyszło świetnie i tak jak gadaliśmy z grate,byłem pewien,że to nie jest klon.

P.S
Kim był ten miszcz?

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kazan

Ja w zasadzie jestem gotowy na nowy wydatek , jeśli konnica jest do wzięcia to zgłaszam swój akces :)
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

gratefullde

Może Krzysiek zrobi nam cenę forumową? + 500 ha ha ha ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Cytat: kazan w Czerwiec 12, 2016, 21:38
Ja w zasadzie jestem gotowy na nowy wydatek , jeśli konnica jest do wzięcia to zgłaszam swój akces :)


Spokojnie :)
Rozpoczynam negocjacje...

MAC

ahaja, wystaw go na alle bo widzę, że będzie walka  :D

moon

a jaka to w ogole kwota wchodzi w gre?:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

ahaja

>Moon - poszło pw.

Nie wiem czy o tym pisałem:
do kompletu do formacji są 2 dodatkowe pcb ( http://audiomaniacy.pl/index.php?action=dlattach;topic=1239.0;attach=11281;image ) - te 2 na dole zdjęcia. To inny typ korekcji - pasywna w wersji jaką można czasami spotkać w klockach japońskich. Co to daje? Ano sama korekcja oczywiście zawiera standard RIAA czyli koryguje wg 50/500/2122Hz jednak jest zrealizowana między stopniami. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy jedna jest lepsza od drugiej ... z całą pewnoscią z kolei mogę powiedzieć, że charakter brzmienia pozostaje, ale gra inaczej.
Krótko mówiąc poprzez zmianę tych pcb - wpięcie/wypięcie ich z pcb daje nam ... inne pre. ;-)

jamówię

Po rozmowi z ahają ustaliłem,że Husariaa zostaje u mnie...chyba,że do poniedziałku nie uzbieram kapusty ;)
Gromadzenie środków trwa 8)

Piterski

A nie możesz sobie zabukować zakupu i puścić dalej do odsłuchów?
Podejrzewam, że chętnych może być docelowo więcej osób.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jamówię

Po pierwsze umawiałem się z ahają,jeszcze przed przysłaniem,że mam ją cały ten tydzień
Po drugie nie jest jeszcze moja,więc o jej logistyce decyduje właściciel
Po trzecie,jak Ci ją wyślę to nie mam na czym słuchahć,bo obecne pre idzie do żyda a to jest,jak pewnie rozumiesz,problem. Poczekaj proszę do poniedziałku,wtedy wiele spraw się wyjaśni.

gratefullde

Trzeba by namówic Krzyśka na skompilowanie następnej wersji demo, która utknie najprawdopodobniej na stałe, u pierwszego forumowicza, do którego trafi ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9