HUSARIAA

Zaczęty przez ahaja, Marzec 20, 2016, 12:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

malg

Cytat: pmcomp w Lipiec 17, 2016, 12:17A między powiedzmy 2 kHz - 16 kHz to jakie pasmo jest ?

I nic tam nie grało, żadnych różnic nie było?
No dobra, nich będzie powyżej 6 kHz

Przepraszamy, ale takiego detalicznego osłuchu z uwagą na poszczególne instrumenty nie robiliśmy, nie było to naszym zamiarem
- może to błąd
- na pewno mało czasu
- może za dużo materiału wybrałem i chcieliśmy przesłuchać i dlatego zbyt pobieżnie

Pisząc o "bas", "środek", "góra" traktowaliśmy to zgrubnie - na ucho a nie inżyniersko z przyrządami,
jak pisał poeta "sercem" a nie "szkiełkiem i okiem" .

Poza tym pisałem ogólnie o tym ze PJ podbija granice pasma środkowego (nie dzieląc go na trzy podzakresy niski, środkowy i wysoki), co w porównaniu daje wrażenie ze husariia jest wyciszona, mniej "efekciarska" - trudno znaleźć słowo - poza tym to zależy od preferencji osobistych.

W ogóle traktowaliśmy ten odsłuch nie jako ocenę techniczną Husarii do gazety tylko jako porównanie
względne dwóch obiektów do ewentualnej decyzji o zmianie preampu / zakupie

Cytat: pmcomp w Lipiec 17, 2016, 12:17A między powiedzmy 2 kHz - 16
http://www.independentrecording.net/irn/resources/freqchart/main_display.htm

Fajny rysunek z tymi instrumentami i zakresami czestotliwości  ! Dzieki.

Cytat: elem w Lipiec 17, 2016, 12:26
Słuszna uwaga. U mnie Husariaa własnie w paśmie obsługiwanym przez tweeter AMT  (ca >2khz) pokazała najwięcej zalet. 16 kHz to już mało kto słyszy :)
A tak w ogóle, to bardzo fajne spostrzeżenia. Nie zgodzę sie tylko z określeniami "chudość" i "brak mięsa". "Mięso" jest, tylko energia niższych zakresów jest jakby wyciszona.

Pisałem i podkreślałem ze trudno określić to słowami
zgadzam sie ze to mozna tak nazwac - wyciszenie,
ale zakładając ze hursaria jest wzorem (czyli do niej odnosimy porównanie) to nie ona wycisza  tylko Pj podbija i daje więcej .... , czego więcej ?
mozna sie spierać, jak to nazwać: "mięso", "dynamika", "głosnosc" , "energia"
(ja jestem za krótko audiofilem i nie umiem tych kulinarno / fizycznych pojęć odnosić do wrażeń odsłuchowych - sorry)
zmienia się trochę charakter dźwięku przy PJ - dla mnie, dla moich uszu jest bardziej energetyczny, mocniejszy
ale tu przypominam - mniej szczegółowy minimalnie rozmyty, z naciskiem na minimalnie - bo ciężko to określić

jamówię

Husariia nie gra chudo,to jest niemożliwe.To jest bardzo selektywny i neutralny,ale nie chudy!pre.Każdy zakres jest doskonale różnicowany a środek jest z mojego doświadczenia nie do pobicia przez konkurencję do kilkudziesięciu kilo złotych.
W żadnym razie nie deprecjonuję Waszego słuchania,ale porównywanie tego do lampowego pre PJ(miałem w domu)to porównanie kucyka do pełnej krwi araba,nawet z lampami z Księżyca,no nie ta liga...

malg


Cytat: jamówię w Lipiec 17, 2016, 13:43
Husariia nie gra chudo,to jest niemożliwe.To jest bardzo selektywny i neutralny,ale nie chudy!pre.Każdy zakres jest doskonale różnicowany a środek jest z mojego doświadczenia nie do pobicia przez konkurencję do kilkudziesięciu kilo złotych.
W żadnym razie nie deprecjonuję Waszego słuchania,ale porównywanie tego do lampowego pre PJ(miałem w domu)to porównanie kucyka do pełnej krwi araba,nawet z lampami z Księżyca,no nie ta liga...

Który jest tym kucykiem - bo nie zajarzyłem

jamówię

Żeby już nie odnosić się do szczegółów budowy, bo te są na początku wątku, porównaj tylko samo zasilanie tych pre. To jest elementarz i podstawa, bez prądu nie ma grania.

malg

Widzisz Audio to nie tylko elektronika, to wrażenia, zmysły, preferencje, poszukiwania, ...

Ktoś na tym forum, chyba w tym wątku, napisał ze samo wpięcie super sprzętu w system nie wystarcza do tego aby to dobrze "zagrało".

Ja to "zagrało" rozumiem tak iż, oprócz względów technicznych, które łatwo jest ocenić - tak jak Ty to zrobiłeś
- zgadzam sie ze PJ nie jest pre z wysokiej półki - na podstawie budowy, topologii, zastosowanych elementów , ... itd,
jest jeszcze  to coś o czym napisałem na początku oraz ten a nie inny system audio wraz z otoczeniem, pomieszczeniem , ...
Oczywiscie zgadam sie tez, ze lepszy technicznie sprze ma większe szanse u słuchacza i w systemie.

Nasze odsłychy to taka zabawa w poszukiwanie lepszych rozwiazań  - przynajmniej moje - a nie tylko suche oceny techniczne danego klocka, ale słuchanie ulubionej muzyki i subiektywne oceny: wrażeń - nie techniki.






jamówię

Cytat: malg w Lipiec 17, 2016, 15:29
Widzisz Audio to nie tylko elektronika, to wrażenia, zmysły, preferencje, poszukiwania, ...

Ktoś na tym forum, chyba w tym wątku, napisał ze samo wpięcie super sprzętu w system nie wystarcza do tego aby to dobrze "zagrało".

Ja to "zagrało" rozumiem tak iż, oprócz względów technicznych, które łatwo jest ocenić - tak jak Ty to zrobiłeś
- zgadzam sie ze PJ nie jest pre z wysokiej półki - na podstawie budowy, topologii, zastosowanych elementów , ... itd,
jest jeszcze  to coś o czym napisałem na początku oraz ten a nie inny system audio wraz z otoczeniem, pomieszczeniem , ...
Oczywiscie zgadam sie tez, ze lepszy technicznie sprze ma większe szanse u słuchacza i w systemie.

Nasze odsłychy to taka zabawa w poszukiwanie lepszych rozwiazań  - przynajmniej moje - a nie tylko suche oceny techniczne danego klocka, ale słuchanie ulubionej muzyki i subiektywne oceny: wrażeń - nie techniki.







No nie do końca,są jeszcze sprawy obiektywne,które nie podlegają preferencją.Zasilanie w Husarii "gra"w innej lidze,resztę masz na początku wątku,pewnych spraw nie da się przeskoczyć preferencjami :)
No ale nic to,jeśli Tobie bardziej podoba się PJ,to jesteś bogatszy o doświadczenia i zaoszczędzoną kasę,którą wydasz na inne przyjemności :)

elem

Nie wyczytałem żeby malg wyżej ocenił Projecta :)  Tak sobie myślę, że ten brak "kopnięcia", "zadziora" na dole, to może być  efekt czystości brzmienia, braku zniekształceń. Czasami lubimy brudniejsze, przykolorowane granie i siłą rzeczy się do tego przyzwyczajamy. Sam się na tym łapię, że nie o wierność mi chodzi , tylko o przyjemność :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kawosz

Cytat: elem w Lipiec 17, 2016, 17:01Sam się na tym łapię, że nie o wierność mi chodzi , tylko o przyjemność
W sumie to tak jak większość facetów ;D

elem

nie tylko facetów  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

ahaja

#409
Efekt 'pogrubienia' (z braku lepszego określenia) mogę uzyskać wstawiając scalone staby.
Strata będzie jednak zbyt duża - jak dla mnie - powietrze, stereofonia, wybrzmienia, czytelność. To zostało osiągnięte dyskretnymi stabami a nie kosztem grzebania i podkręcania w eq riaa a zasilaniem.

A - jak w lampach można grzebać to i tu również. Jest jedna kość, którą można w pewien sposób (w pewnym zakresie) kształtować brzmienie ale bez zmian w charakterystyce filtrów. Teraz jest tam wsadzona zwykła, prosta, produkowana od zgoła 30 lat ... ;-)
Będzie to wynik innych parametrów jakimi się ta inna będzie charakteryzować w połączeniu z buforem prądowym z którym pracuje w charakterystycznej konfiguracji.

Malg
Te Goodmansy masz w jakiejś obudowie? Z filtrami czy bez?

Czy bawiłeś się w korygowanie VTA?


malg

o tym własnie pisałem
z jednej strony obiektywizm oceny
ale z drugiej jednak opis w moim systemie w/g mojego slyszenia - czy subiektywnie

Nie zganiłem Husarii - widzę jej niewątpliwe zalety - dzieki elem
nie gloryfikowałem PJ-ta - bo zdaje sobie sprawe z tych wyzej wymienionych przezwyczajeń / przyjemności

Ahaja:
Goodmans-y w obudowie 200L bez ARU - te największe
Gramofon był ustawiony raz, przez odsłuchami
    - VTA można by spróbować lekkiej korekcji.








malg

Ahaja:
  ja nie jestem specjalistą ale w/g mnie nie trzeba grzebac (chyba ze chcesz / musisz)
  dźwięk husaraii jest bardzo równy i precyzyjny (oczywscie pisze o zakresie w którym słyszę)
  to PJ - podbarwia i dlatego o tym pisałem
na pierwszy rzut ucha wydawało nam sie ze PJ daje więcej energii
ale potem po dłuższym słuchaniu doszlismy do wniosku ze Husaria jest OK
to PJ (albo lampy, albo razem) jest nierówny - Co mi sie akurat podoba - z rarcji przezwyczajenia

gratefullde

Ja tam słuchałem PJ oraz Husarii. PJ przy konnicy to szary, bezbarwny dźwięk. Może komuś to się podobać i nazywać jego rozlazla naturę lekkim zaokrągleniem ale to mr bułkowski jest przecież. A życia w nim tyle co w hadesowej społeczności.
I wiem, że to nie tylko moje zdanie ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

W żadnym wypadku nie chcę się wymądrzać, ale Husariia wymaga od słuchacza wcześniejszego obcowania z naprawdę hi endowymi pre gramofonowymi. To jest bardzo przeźroczyste urządzenie i jeśli w domu mamy punkt odniesienia w postaci fajnego hi fi, to Husariia może w nas wzbudzić konfuzję ;)
MZ podpięcie tego urządzenia powoduje, że wszystko to co w torze przed nią mamy spaprane, ona pokaże jak pod lupą, nie wszystkim się to spodoba :)

miniabyr

No to jest wada lub zaleta pre na krzemie. Pokazuje beznamiętnie nagranie i co jest po drodze w torze audio. Lampa jest bardziej wyrozumiałe. Ja nie mam uwag do Husarii ,bo gra fajnie i może sie podobać. Jednak boleśnie pokaże słabości toru. A poza tym o gustach się nie dyskutuje .,ale na naszym forum to nie jest obowiązujące. :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp

#415
Cytat: jamówię w Lipiec 17, 2016, 20:01
W żadnym wypadku nie chcę się wymądrzać, ale Husariia wymaga od słuchacza wcześniejszego obcowania z naprawdę hi endowymi pre gramofonowymi. To jest bardzo przeźroczyste urządzenie i jeśli w domu mamy punkt odniesienia w postaci fajnego hi fi, to Husariia może w nas wzbudzić konfuzję ;)
MZ podpięcie tego urządzenia powoduje, że wszystko to co w torze przed nią mamy spaprane, ona pokaże jak pod lupą, nie wszystkim się to spodoba :)

Miniabyr obcował ... z Audio Tekne. To bylo bardzo bolesne obcowanie ;). Ja też obcowalem z AT. Bolalo rownież i nie mniej
I z tego co Pawel pisze to co obaj mamy oraz Husaria to lata świetlne do takiego super pre, o którym wspominasz. Niestety.

I skoro Paweł napisał o Husarii to co napisał to ja Mu "wierzę". Znak jego sprzet i jego upodobania dźwiękowe. I to, że napisał ze Husaria jest klasy Jego Moona to wielki dla Ahaji i sprzętu komplement.

Pozdro

pmcomp

Cytat: jamówię w Lipiec 17, 2016, 16:42
Cytat: malg w Lipiec 17, 2016, 15:29
Widzisz Audio to nie tylko elektronika, to wrażenia, zmysły, preferencje, poszukiwania, ...

Ktoś na tym forum, chyba w tym wątku, napisał ze samo wpięcie super sprzętu w system nie wystarcza do tego aby to dobrze "zagrało".

Ja to "zagrało" rozumiem tak iż, oprócz względów technicznych, które łatwo jest ocenić - tak jak Ty to zrobiłeś
- zgadzam sie ze PJ nie jest pre z wysokiej półki - na podstawie budowy, topologii, zastosowanych elementów , ... itd,
jest jeszcze  to coś o czym napisałem na początku oraz ten a nie inny system audio wraz z otoczeniem, pomieszczeniem , ...
Oczywiscie zgadam sie tez, ze lepszy technicznie sprze ma większe szanse u słuchacza i w systemie.

Nasze odsłychy to taka zabawa w poszukiwanie lepszych rozwiazań  - przynajmniej moje - a nie tylko suche oceny techniczne danego klocka, ale słuchanie ulubionej muzyki i subiektywne oceny: wrażeń - nie techniki.







No nie do końca,są jeszcze sprawy obiektywne,które nie podlegają preferencją.Zasilanie w Husarii "gra"w innej lidze,resztę masz na początku wątku,pewnych spraw nie da się przeskoczyć preferencjami :)
No ale nic to,jeśli Tobie bardziej podoba się PJ,to jesteś bogatszy o doświadczenia i zaoszczędzoną kasę,którą wydasz na inne przyjemności :)


Zasilanie w Husarii bedzie grac w innej lidze jak tam staną elektrolity BG.

PS. żeby było jasne do Husarii nic nie mam, Ahaję cenię ale tak jednoznaczne wypowiedzi kolegi, zresztą jak zwykle, mogą wprowadzić ludzi w blad, że to jest "nie wiadomo co" i do tego kosmiczna technologia.

jamówię

A twoje wypowiedzi jak zwykle są zaczepne.Co Ty wiesz o Husarii?Miałeś,słuchałeś,porównałeś?
Jeśli twoim zdaniem wtyczkowe zasilanie z PJ,można porównywać do tego w Husarii,to gdzie ty chłopie jesteś z całym audio?wyskakujesz,jak zwykle jak filip z konopii i bajdurzysz o pre za 100kilo,zejdź na ziemię,to jest sprzęt za 4 kilo złotych i jak mi się wydaje Pawłowy Moon to też krzemiak,tylko trochę droższy.Dobra rada,przestań się przysrywać do mnie,najlepiej ignoruj,bo dłużnym ci nie pozostanę!

Piterski

Wróciłem zmęczony jak koń i chciałem coś dodać ale nie mam siły się mocno rozpisywać, więc skrótowo.

Cytat: elem w Lipiec 17, 2016, 17:01
Tak sobie myślę, że ten brak "kopnięcia", "zadziora" na dole, to może być  efekt czystości brzmienia, braku zniekształceń. Czasami lubimy brudniejsze, przykolorowane granie i siłą rzeczy się do tego przyzwyczajamy. Sam się na tym łapię, że nie o wierność mi chodzi , tylko o przyjemność :)

Elem trafiłeś w sedno sprawy, bo o to w tych wszystkich uwagach chodziło, ja w swych opiniach pisałem o tym samym.

I na tym można by zakończyć ale jestem zmęczony io się wkurzyłem więc mi się trochę uleje  >:(.

Nie łapcie Malga za słowa, nie drzyjcie szat jak Rejtan bo pomimo, że to jest nowy na naszym forum kolega to niejednemu by szczena opadła na widok jego kolekcji płyt i znajomości muzycznej materii.
To jest prawdziwy meloman i jak sam to określił początkujący audiofil.

Cytat: gratefullde w Lipiec 17, 2016, 17:47
Ja tam słuchałem PJ oraz Husarii. PJ przy konnicy to szary, bezbarwny dźwięk. Może komuś to się podobać i nazywać jego rozlazla naturę lekkim zaokrągleniem ale to mr bułkowski jest przecież. [...]

Gaterfullde to ciekawe bo ja w systemie Malga go tak nie odebrałem a to co napisałeś przypisał bym do brzmienia ABSounda.
Dodatkowo zupełnie nie rozumiem jak można stawiać tak kategoryczne opinie w oparciu o odsłuch tylko we własnym systemie. Skąd ta niezachwiana pewność co do słuszności osądów i wydawanych wyroków.
Masz mieć pewność, że masz równy i idealny system, a tylko nie tylko dopasowany do Twoich preferencji? Sam go dopiero co wywróciłeś do góry nogami.
Dlatego dzielmy się spostrzeżeniami sugerujmy przyczyny takiego nie innego stanu rzeczy a nie zaraz pisać między wierszami, że gówno wiesz bo nie miałeś Hi-Endu w domu. Kurna normalnie jak w bym był na forum Audiostereo  :(.

To tyle co do tonu wpisów jakie przeczytałem.

Husaria gra bardziej odsuniętą sceną to było słychać nawet stojąc pod ścianą u Miniabyr ale to nie znaczy że gra źle.
Masza swojej lampy Audionota na Husarię nie zamienił, Minabyr nie sprzedał dużo droższego Muna więc naprawdę koledzy więcej wstrzemięźliwości w podważaniu tego jakie wrażenia z odsłuchów mają inni koledzy.
Ja też z pewnych względów dźwiękowych nie wystawiam już Sensora na sprzedaż.

Gra cały system, a każdy poważny audiofil buduje swój swój system na miarę swoich oczekiwań i możliwości.

Mam od kolegi Szarego, Nudę Veritas i liczę na to że posłucham jej z Husarią.
Jeśli zagra pełniejszym dźwiękiem to aleluja i bardzo mnie to ucieszy bo kupię dobre równe phono za bardzo rozsądne pieniądze. Tylko do tego trzeba mieć odpowiednie kolumny i może nie koniecznie EV, Tanoje czy Harbert, a dalej wzmacniacz o mocnym nasyconym dźwięku.

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Cytat: Piterski w Lipiec 17, 2016, 22:02
Wróciłem zmęczony jak koń i chciałem coś dodać ale nie mam siły się mocno rozpisywać, więc skrótowo.

Cytat: elem w Lipiec 17, 2016, 17:01
Tak sobie myślę, że ten brak "kopnięcia", "zadziora" na dole, to może być  efekt czystości brzmienia, braku zniekształceń. Czasami lubimy brudniejsze, przykolorowane granie i siłą rzeczy się do tego przyzwyczajamy. Sam się na tym łapię, że nie o wierność mi chodzi , tylko o przyjemność :)

Elem trafiłeś w sedno sprawy, bo o to w tych wszystkich uwagach chodziło, ja w swych opiniach pisałem o tym samym.

I na tym można by zakończyć ale jestem zmęczony io się wkurzyłem więc mi się trochę uleje  >:(.

Nie łapcie Malga za słowa, nie drzyjcie szat jak Rejtan bo pomimo, że to jest nowy na naszym forum kolega to niejednemu by szczena opadła na widok jego kolekcji płyt i znajomości muzycznej materii.
To jest prawdziwy meloman i jak sam to określił początkujący audiofil.

Cytat: gratefullde w Lipiec 17, 2016, 17:47
Ja tam słuchałem PJ oraz Husarii. PJ przy konnicy to szary, bezbarwny dźwięk. Może komuś to się podobać i nazywać jego rozlazla naturę lekkim zaokrągleniem ale to mr bułkowski jest przecież. [...]

Gaterfullde to ciekawe bo ja w systemie Malga go tak nie odebrałem a to co napisałeś przypisał bym do brzmienia ABSounda.
Dodatkowo zupełnie nie rozumiem jak można stawiać tak kategoryczne opinie w oparciu o odsłuch tylko we własnym systemie. Skąd ta niezachwiana pewność co do słuszności osądów i wydawanych wyroków.
Masz mieć pewność, że masz równy i idealny system, a tylko nie tylko dopasowany do Twoich preferencji? Sam go dopiero co wywróciłeś do góry nogami.
Dlatego dzielmy się spostrzeżeniami sugerujmy przyczyny takiego nie innego stanu rzeczy a nie zaraz pisać między wierszami, że gówno wiesz bo nie miałeś Hi-Endu w domu. Kurna normalnie jak w bym był na forum Audiostereo  :(.

To tyle co do tonu wpisów jakie przeczytałem.

Husaria gra bardziej odsuniętą sceną to było słychać nawet stojąc pod ścianą u Miniabyr ale to nie znaczy że gra źle.
Masza swojej lampy Audionota na Husarię nie zamienił, Minabyr nie sprzedał dużo droższego Muna więc naprawdę koledzy więcej wstrzemięźliwości w podważaniu tego jakie wrażenia z odsłuchów mają inni koledzy.
Ja też z pewnych względów dźwiękowych nie wystawiam już Sensora na sprzedaż.

Gra cały system, a każdy poważny audiofil buduje swój swój system na miarę swoich oczekiwań i możliwości.

Mam od kolegi Szarego, Nudę Veritas i liczę na to że posłucham jej z Husarią.
Jeśli zagra pełniejszym dźwiękiem to aleluja i bardzo mnie to ucieszy bo kupię dobre równe phono za bardzo rozsądne pieniądze. Tylko do tego trzeba mieć odpowiednie kolumny i może nie koniecznie EV, Tanoje czy Harbert, a dalej wzmacniacz o mocnym nasyconym dźwięku.
Ja tylko napisałem prawdę o PJ. Oczywiście, że gra cały system. Nie miałem zamiaru nikogo urazić a jeśli tak się stało to sorry. PJ nie będę przepraszał bo on wie że nie ma za co.

PS
Nie bronie na siłę Husarii wiem tylko że PJ to kiepski preamp.

PS 2
Też nie kupiłem pre Krzyśka. Bo nie mam tyle kasy i no bo że lubię lampy :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

pmcomp

#420
Cytat: jamówię w Lipiec 17, 2016, 20:01
W żadnym wypadku nie chcę się wymądrzać, ale Husariia wymaga od słuchacza wcześniejszego obcowania z naprawdę hi endowymi pre gramofonowymi.

To z jakim tym hajendowym phono stage miał kolega jamówię do czynienia w swoim systemie czyli z Harbethami i Lebenem?

Dowiem się? Bo z jakim ja miałem już napisałem. Co mam u siebie wiadomo.
Pre Ahaji jest zapewne, jak twierdzi miniabyr, a ja mu wierzę (dlaczego napisałem), znakomitym klockiem ... W SWOJEJ KLASIE CENOWEJ.

Ale do hajendu? Polcam scenę z filmu Piłkarski Poker, hotel w Łodzi (niestety juz zburzony), sędzia wybiera panienki.

???

Ty zawsze wszystko bierzesz jako atak na Ciebie?

Pozdro

kawosz

Widzę jednak sens wątku o polityce  ;D . Spory o politykę to pikuś w porównaniu do wypominania sobie sprzętów  ;)

pmcomp

Cytat: kawosz w Lipiec 17, 2016, 22:11
Widzę jednak sens wątku o polityce  ;D . Spory o politykę to pikuś w porównaniu do wypominania sobie sprzętów  ;)

Noooo ... jak ktos z grubej rury wyskakuje z osłuchaniem w hajendzie to trzeba pewne rzeczy czarno na białym napisać bo ... młodzież czyta ... ;).

O zasilaniu już wspomniałem, kolega jamowię też. Tylko jak widać mamy rożne doswiadczenia w tym temacie. Sorry.

miniabyr

Cytat: Piterski w Lipiec 17, 2016, 22:02Minabyr nie sprzedał dużo droższego Muna więc
Ja chętnie bym podniósł poziom swojego phono ,ale na prawdę nie mam na co . Nie sprzedam swojego moon'a i nie zamienię na takie samo brzmienie bo po co? Nie zmienia to faktu ,że Husaria gra zacnie. Jak ktoś startuje z duzo niższego poziomu pre do wyższego .to inwestując w Husarię dostaje dużo lepszą jakość . To słychać i w pewnych aspektach jest bezdyskusyjne.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Lipiec 17, 2016, 22:15
Cytat: Piterski w Lipiec 17, 2016, 22:02Minabyr nie sprzedał dużo droższego Muna więc
Ja chętnie bym podniósł poziom swojego phono ,ale na prawdę nie mam na co . Nie sprzedam swojego moon'a i nie zamienię na takie samo brzmienie bo po co? Nie zmienia to faktu ,że Husaria gra zacnie. Jak ktoś startuje z duzo niższego poziomu pre do wyższego .to inwestując w Husarię dostaje dużo lepszą jakość . To słychać i w pewnych aspektach jest bezdyskusyjne.
To weź Pawełku podłącz u siebie PJ i napisz kilka słów proszę.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9