Menu główne

Thorens td 160mk2

Zaczęty przez amati74, Styczeń 21, 2018, 13:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Rudy może one I ładne i fajnie grają, ale dla mnie są mało komfortowe, mają za duże nauszniki, są na mojej głowie dość luźne, a ja lubię czuć słuchawki, lubię czuć jak pady przylegają do głowy, jak jest nacisk taki w sam raz, a te są takie nijakie. Słuchajac  muzyki muszę siedzieć prawie nieruchomo gdyż mam wrażenie że się za chwilę zsuną z mojej głowy, ponadto nie bardzo da się w nich położyć głowę na poduszce, po prostu za duże pary i mało plastyczne.

vasa



Cytat: amati74 w Kwiecień 19, 2018, 16:23
Rudy może one I ładne i fajnie grają, ale dla mnie są mało komfortowe, mają za duże nauszniki, są na mojej głowie dość luźne, a ja lubię czuć słuchawki, lubię czuć jak pady przylegają do głowy,

A przymierzałeś mniejsze rozmiary?


[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

amati74

Cytat: vasa w Kwiecień 19, 2018, 17:10


Cytat: amati74 w Kwiecień 19, 2018, 16:23
Rudy może one I ładne i fajnie grają, ale dla mnie są mało komfortowe, mają za duże nauszniki, są na mojej głowie dość luźne, a ja lubię czuć słuchawki, lubię czuć jak pady przylegają do głowy,

A przymierzałeś mniejsze rozmiary?


[emoji377]🥃
Mariusz czy ty coś popijasz dobrego od wczoraj ze taki wesoły jestes[emoji16]. Próbowałem zakładać je na lewą stronę ale też były niewygodne [emoji23]

amati74

Koledzy wiecie może z doświadczenia ile może kosztować DIY SUT taki jakiś nie najgorszy?

McGyver

Chodzi Ci o trafa które ktoś bliżej nieokreślony samodzielnie pracowicie nawijał na bliżej niesprecyzowanych rdzeniach?

amati74

Cytat: McGyver w Kwiecień 23, 2018, 00:09
Chodzi Ci o trafa które ktoś bliżej nieokreślony samodzielnie pracowicie nawijał na bliżej niesprecyzowanych rdzeniach?
Znaczy się że tylko fabryczne są ok?

McGyver

Nie wiem, nigdy nie testowałem żadnego SUT nawijanego ręcznie w domowych pieleszach przez osobników bliżej nieokreślonych. Co nie przeszkadza mi podchodzić do takich wyrobów z dużą dozą ostrożności i niedowierzania.

rudy-102

Jemu pewnie chodziło o to żeby zamiast takiego:


zrobić sobie samemu takie coś


rudy-102

Cytat: amati74 w Kwiecień 19, 2018, 16:23
Rudy może one I ładne i fajnie grają, ale dla mnie są mało komfortowe, mają za duże nauszniki, są na mojej głowie dość luźne, a ja lubię czuć słuchawki, lubię czuć jak pady przylegają do głowy, jak jest nacisk taki w sam raz, a te są takie nijakie. Słuchajac  muzyki muszę siedzieć prawie nieruchomo gdyż mam wrażenie że się za chwilę zsuną z mojej głowy, ponadto nie bardzo da się w nich położyć głowę na poduszce, po prostu za duże pary i mało plastyczne.
Hmm.  ???

amati74

Cytat: rudy-102 w Kwiecień 23, 2018, 07:04
Jemu pewnie chodziło o to żeby zamiast takiego:


zrobić sobie samemu takie coś


Rudy ja bym się nigdy do takiej profanacji sprzętu  nie posunął [emoji16]

rudy-102


amati74

Cytat: rudy-102 w Kwiecień 23, 2018, 07:08
Jakiej profanacji?
Żeby zrobić coś takiego własnoręcznie.

amati74

Cytat: rudy-102 w Kwiecień 23, 2018, 07:07
Cytat: amati74 w Kwiecień 19, 2018, 16:23
Rudy może one I ładne i fajnie grają, ale dla mnie są mało komfortowe, mają za duże nauszniki, są na mojej głowie dość luźne, a ja lubię czuć słuchawki, lubię czuć jak pady przylegają do głowy, jak jest nacisk taki w sam raz, a te są takie nijakie. Słuchajac  muzyki muszę siedzieć prawie nieruchomo gdyż mam wrażenie że się za chwilę zsuną z mojej głowy, ponadto nie bardzo da się w nich położyć głowę na poduszce, po prostu za duże pary i mało plastyczne.
Hmm.  ???
A jak twoje wygodne?

frywolny trucht

#638
Wygody słuchawek nikt nie określa na podstawie tego jak leżą gdy się leży. Duże słuchawki są duże, żeby otoczyć małżowinę uszną. Co ma same zalety, poza tym, że są duże i spać się w nich nie da.
Po co ci właściwie Step Up Transformer? Wchodzisz we wkładki MC Lo?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

McGyver

Cytat: rudy-102 w Kwiecień 23, 2018, 07:04Jemu pewnie chodziło o to żeby zamiast takiego:
Stąd moje pytanie. Pytanie było klarowne, ale...


...odpowiedział pytaniem na pytanie. Więc dalej stoimy w tym miejscu:
Cytat: rudy-102 w Kwiecień 23, 2018, 07:04Jemu pewnie chodziło (...)
i ani kroku się nie posunęliśmy.

amati74

Cytat: McGyver w Kwiecień 23, 2018, 09:32
Cytat: rudy-102 w Kwiecień 23, 2018, 07:04Jemu pewnie chodziło o to żeby zamiast takiego:
Stąd moje pytanie. Pytanie było klarowne, ale...


...odpowiedział pytaniem na pytanie. Więc dalej stoimy w tym miejscu:
Cytat: rudy-102 w Kwiecień 23, 2018, 07:04Jemu pewnie chodziło (...)
i ani kroku się nie posunęliśmy.
Adam ale ty jesteś nie ustepliwy [emoji3]

McGyver

Bo widzisz, jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, to musisz zadawać pytania w taki sposób, by rozmówców poinformować o co Ci tak naprawdę chodzi. W przeciwnym razie otrzymujesz gdybanie i strzelanie na oślep. Czyli strata czasu, energii, a może i nerwów. Ludziom się odechce brać w tym udział i nic nie uzyskasz.

amati74

Cytat: McGyver w Kwiecień 23, 2018, 11:14
Bo widzisz, jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć, to musisz zadawać pytania w taki sposób, by rozmówców poinformować o co Ci tak naprawdę chodzi. W przeciwnym razie otrzymujesz gdybanie i strzelanie na oślep. Czyli strata czasu, energii, a może i nerwów. Ludziom się odechce brać w tym udział i nic nie uzyskasz.
Masz rację ale czasami trudno zadać fachowe pytanie ja się jest zielonym w temacie, ale postaram się bardziej precyzowac pytania [emoji3]

rudy-102

Cytat: amati74 w Kwiecień 23, 2018, 07:48A jak twoje wygodne?
Bardzo. A jak chcę słuchać na leżąco to muszę sobie podusię specjalnie umościć :).

amati74

Cytat: rudy-102 w Kwiecień 23, 2018, 15:08
Cytat: amati74 w Kwiecień 23, 2018, 07:48A jak twoje wygodne?
Bardzo. A jak chcę słuchać na leżąco to muszę sobie podusię specjalnie umościć :).
No tak jak położysz poduszkę pod kark to się da[emoji3]. Może muszę się jeszcze troszkę przyzwyczaić albo więcej jeść żeby mieć twarz jak księżyc w pełni to będą lepiej przylegać. [emoji23]

amati74

Tadauuu właśnie odebrałem nowy stylus od Astatic nie było tanio ale co się nie robi żeby sobie sprawić frajdę, wygląda nie ciekawie ale zobaczymy jak zagra.
Ta co mam teraz ma zamknięty tył a ta niestety nie I może się to okazać gorsze ni to co posiadam [emoji848]
Z drugiej strony mam kombinerki zagniote tył w razie co.
Powiedzcie powinienem ją jakoś oczyścić przygotować? Pierwszy raz zakładam zamiennik.

amati74

Ta nowa igła pasuje jak ulał, tamta stara miała malutką przerwę między zamiennikiem a body ta nie ma żadnej przerwy
Dwa pierwsze zdjęcia to nowa, ostatnie trzecie stara
Na nowej jest numerek II na pierwszej nie było nic

amati74

A tu widać przerwę w starej władcę i nowa bez dziury


amati74

#649
Cytat: McGyver w Kwiecień 26, 2018, 16:14
Cytat: amati74 w Kwiecień 26, 2018, 15:32nie było tanio
hał macz?
Cytat: amati74 w Kwiecień 26, 2018, 15:32wygląda nie ciekawie
Właśnie, co to jest to zielone? Glonami porosło czy jak?
Igła z przesyłką 40£ plus na poczcie 7£ VAT  I poczta sobie policzyła 8 £za obsługę
W sumie igła nie była jakoś droga bo 30£ 10£ przesyłka, tylko wychodzi na to że opłaty za igle to 50% wartości igly a to już nie malo