LP klasyka

Zaczęty przez kefas, Wrzesień 14, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

#325
Poproszę Czajkowskiego Jezioro Łabędzie.
Ile już mam w nowym rozdaniu, 8 sztuk?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

#326
Razem z dzisiejszym 10sztuk (LP)


Zostało mi do odsłuchania chyba kilkanaście płyt, ale to nie znaczy, że wszystkie dam na sprzedaż bo jeśli któreś smażą niemiłosiernie lub igła przeskakuje albo z kolei mi się spodobają to je tu nie pokazuję.   

Piterski

Więc zaczekam do końca tury.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

Carmen czasem w cichych fragmentach coś pyknie ale odsłuch komfortowy. Chopin od czasu do czasu smaży. Na organach odsłuch komfortowy choć czasem coś zaskrzypnie lub pyknie.  trzecia z koleiczasem coś w cichych.Tschaikowsky ewentualnie w cichych fragmentach coś przeszkodzi ale gr ładnie i jako box 2LP 10zł.


kefas


kefas

...i jest


Piterski

Wezmę Czajkowskiego bo to zdaje się jest Dziadek do Orzechów
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Cytat: Piterski w Październik 19, 2018, 23:49bo to zdaje się jest Dziadek do Orzechów
A po czem żeś panocku rozpoznał :)

Słuszna decyzja. Bardzo fajne wydanie.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

tomekkk1

Nussknacker - Dziadek do orzechów, u Dojczlandów ;)

Piterski

Cytat: vasa w Październik 20, 2018, 00:09Słuszna decyzja. Bardzo fajne wydanie.
Robiłem już kiedyś do tego przymiarkę ale mój dziadek miał jakieś stare słabo nagrane wydanie Melodi.

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

Box z dziadkiem dla Ciebie Piotrze

My Fair Lady - czasem coś pyknie. Carmen  na 1 i 2 str. po trzy głośne pyknięcia. Karajan czasem coś pyknie i zatrzeszczy, ale generalnie jest ok. A że to album 3 płytowy to 15zł.

kefas

Pierwsza ma trzaski przez całą płytę i ona 3zł Tak samo Mozart i też 3zł. kolejna na początku 1 i drugiej str. słychać smażenie a dalej jest ok mimo to 5zł. Tak samo czwarta płyta (jeśli chodzi o jej stan) która jak oznajmia nam label jest w mono ona też 5zł. Na koniec  Schostakowitsch box 2LP  smaży mniej lub bardziej przez całą płytę i za ten box 8zł

kefas

I to by było na tyle. Dziękuję wszystkim za zakupy. Zostały jeszcze tylko pakiety 10szt/ po 3złza sztukę czyli pakiecik za 30 zł + plus koszty wysyłki z płyt które były wystawione i nie tylko. Jak ktoś chętny niech pisze.

:np:


vasa

Szostakowicza poproszę.
I podsumowanie [emoji4]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

CytatWobec tego proszę o podsumowanie koszyka.

McGyver
Podsumowane spakowane i czekam na adres do wysyłki, na PW masz wiadomość.

Do pozostałych kolegów już wysłane.

Alexander

Cytat: kefas w Październik 24, 2018, 12:25Do pozostałych kolegów już wysłane.
Paczka dotarła - pięknie dziękuję.

Piterski

Dzięki, zrobię dziś przelew.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

McGyver

Cytat: kefas w Październik 24, 2018, 12:25
CytatWobec tego proszę o podsumowanie koszyka.

McGyver
Podsumowane spakowane i czekam na adres do wysyłki, na PW masz wiadomość.

Do pozostałych kolegów już wysłane.
Dzięki i sorry za zwłokę, auto mi się posypało i musiałem na szybko kupić drugie. Adres Ci napisałem w opisie przelewu.

vasa

Paczka doszła [emoji403][emoji4]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.


Piterski

Również potwierdzam odbiór i dziękuje  :)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

Polecam się na przyszłość. A propos polecam interesuje kogoś taka muzyka tyle, że na CD? Tylko wydania DG. Cena 5zł/szt.+ koszty wysyłki ale nie wiem jakie.

I jeszcze jedno, płyty które się nie sprzedały, teraz w pakiecie ,,10 losowo''  po 2zł/szt. czyli 10płyt za 20zł +20zł wysyłka