Audiozbieractwo :)

Zaczęty przez masza19, Październik 14, 2020, 18:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

masza19


nosferartur

Cytat: Taniofil w Październik 15, 2020, 17:52Czyli ja

Tak się q...a  kończą dziecinne przebieranki. Przepraszam Cię za ten akt barbarzyństwa z klubu szerokopasmowców. Po czcionce nie rozpoznałem.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.


jjacek

#28
Jeszcze nie wiek czy to bedzie wymiana na chinska podrobe czy upgrade starych pcb.. :o

Taniofil

Cytat: jjacek w Październik 17, 2020, 11:10Jeszcze nie wiek czy to bedzie wymiana na chinska podrobe czy upgrade starych pcb..

Na tych chińskich raczej nie ma markowych tranzystorów RCA z epoki :)

masza19

W tzw międzyczasie muzeum powiększyło się o... SHARPa GF500  :)


masza19

I to nie jest koniec pierdolca...
Licytujemy od kolegi jeszcze takiego  >:D

GregWatson

Myślałem że nigdy tu nie trafię. Ale gówno prawda. Zaczęło się skromnie ale po kilku latach jednak został spuszczony pies z łańcucha i nazbierało się tego sporo. Pomijam Micro Seiki bo o tym wiedzą wszyscy ale Sony, Pioneer, Onkyo idą łeb w łeb.  Zaskoczyły mnie też ostatnie nabytki z których jestem dumny (pewnie do czasu następnych zakupów  ;D ).
Wzmacniacz Sherwood S-5000 mk II z 1962 r, kolumny JBL-250 TI czy też JVC- BR-7000ERA to już totalna zajawka. 
Obawiam się żeby zbieractwo nie przerodziło się w graciarstwo.

Zaczynam niektórych rozumieć.  :alc:
Trochę tego i trochę tamtego też.

masza19

Dobrze Grzegorz, że mi przypomniałeś bo zapomniałem  :)
Ostatnio wylicytowałem na aukcji... u kawosza  ;D
Następny w rodzinie - Siemens Club 774
(jeszcze nie odebrany)


GregWatson

Ładne sprzęty przynoszą dużo radości - coś  nie tylko dla uszu ale i oczu. Piękne te radiomagnetofony. 👍

Niedawno przy okazji wtargania kolumn na 3 piętro zagościli u mnie koledzy z pracy.
Trzeba było zobaczyć ich miny. Chyba przybędzie nam melomanów i zbieraczy 😀



Trochę tego i trochę tamtego też.

audiokawosz

#35
 8) mam nowy telefon  ;D
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

masza19

A ja nowy magnetofon  :P

Jakbyś wcześniej zmienił telefon to aukcja byłaby pewnie x2  ;D ;D ;D

audiokawosz

Cytat: masza w Październik 27, 2020, 22:08
Jakbyś wcześniej zmienił telefon to aukcja byłaby pewnie x2  ;D ;D ;D

:D
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny