Aktualne nervosy audiofilskie

Zaczęty przez cdt, Listopad 04, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Cytat: McGyver w Wrzesień 16, 2018, 17:31Ale tekturki typu  "mini vinyl" to koszmar

Pełna zgoda, to jest syf.
Ja miałem na myśli tego typu wydania


gratefullde

Dla mnie to Czesiek może się troszkę porysać  ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

cdt

Nostalgicznie nastrojowo i jazzowo na wieczór . Bardzo dobra realizacja Lory Szafran . Jadę dalej z CD

amati74

Cytat: cdt w Wrzesień 16, 2018, 17:12
Bio degradowalne czyli ekologiczne ? co komu przeszkadzało zwyczajne opakowanie CD .  Do tego mega niewygodne w użytkowaniu . Bez sensu .  No chyba że chodzi o docenienie muzyki jak się w końcu człowiek dokopie do płyty
Te kartonowe opakowania płyt CD są mocno kiepskie i ciężko z nich płyty wydobyć już mi raz spadła na podłogę bo się szafpalem żeby wyciągnąć płytę

cdt

Etapu CD ciąg dalszy . Zamiast do biedronki wpadłem po paczkę do empiku . Na winyl poczekam od Tomka .

cdt

Czas jest jednak nieubłagany . Słychać to na płycie Tonego i Diany . Tony nie ma już tej lekkości i werwy . Wokal choć jest poprawny to w moim odczuciu wymęczony . Danka jak zawsze perfekcyjna . No ale ona to dziecko w porównaiu do Tonego.

cdt

Wersja specjal deluxe a wydanie jak z gazetki promocyjnej . Troche się już nakręcam na te dziadowskie opakowania . >:(

amati74

Cytat: cdt w Wrzesień 17, 2018, 17:55
Wersja specjal deluxe a wydanie jak z gazetki promocyjnej . Troche się już nakręcam na te dziadowskie opakowania . >:(
Wszystko schodzi na psy, te ich dziadowskie oszczędności, ja bym wolał zapłacić kilka złoty więcej i mieć coś porządnego na lata, to powinno wyglądać z godnie z nazwą deluxe, a nie sekend hand.

cdt

Coś na rozgrzanie w chłodny wieczór  :P

malg


pelot


malg

dlatego napisałem "membrany bierne" bo one nie potrzebują magnesów

miniabyr

Ja mam nerwa do słuchania ! Po ostatnich moich bojach apgrejdowych  stwierdzam że jest cudnie i......  słucham ,słucham ,słucham ,mikcja i defekacja ,słucham ........ ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

#738
Płytkę zakupiłem chyba w 1990 roku do swojego pierwszego noname odtwarzacza CD . Prawie 30 lat i poza podniszczonym pudełkiem sama płyta w stanie idealnym . Przyznaję się że słucham rzadko co i tak w niczym nie ujmuję jej wytrzymałości . Muza jak to muza jak jest nastrój to mi pasi .
Cena też fajna :)


malg

Cytat: cdt w Wrzesień 26, 2018, 19:53
Płytkę zakupiłem chyba w 1990 roku do swojego pierwszego noname odtwarzacza CD . Prawie 30 lat i poza podniszczonym pudełkiem sama płyta w stanie idealnym . Przyznaję się że słucham rzadko co i tak w niczym nie ujmuję jej wytrzymałości . Muza jak to muza jak jest nastrój to mi pasi .
Cena też fajna :)
Darek,  porysujesz sobie pokrywę  ;D :o

cdt


Old Man Kensey

"Nice price" - 340000 zł. Nie ma co, ładna cena  ::)

Mam to samo na LP, piękne klimaty na jesienne szarugi...
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

cdt

Mam tą płytę na CD teraz wpadło mi też Japońskie tłoczenie z epoki . Bardzo przyjemna wokalna kotletówka na wieczór

cdt

Lekko miło i przyjemnie . Bardzo lekka płyta . Prawie kotletowa  ;)

cdt

Kolejny kotlet wokalny  ;)

vasa

Cytat: cdt w Październik 24, 2018, 21:00
Kolejny kotlet wokalny  ;)
Mamy i doceniamy [emoji3]
Jedna z nielicznych której słucham z przyjemnością.

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

cdt

Żona wróciła z warsztatów metodycznych . Każdy jakieś hobby ma  ;D .

amati74

Cytat: cdt w Październik 24, 2018, 21:25
Żona wróciła z warsztatów metodycznych . Każdy jakieś hobby ma  ;D .
To twój nowy docisk do płyt? [emoji1787]

vasa

Cytat: cdt w Październik 24, 2018, 21:25
Żona wróciła z warsztatów metodycznych . Każdy jakieś hobby ma  ;D .
Jednak kobiety są jakieś... inne[emoji50]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.