Menu główne

Laptop

Zaczęty przez gratefullde, Grudzień 06, 2017, 18:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102

Ja mam kopie zapasowe i wszystkie komputery są zsynchronizowane z NAS, ale mimo wszystko nie ufam SSD. Na desktopach SSD są tylko systemy. Dane są na normalnych HDD.
Cytat: Jakub w Lipiec 08, 2018, 18:20Sprawdzałeś kiedyś ile kosztuje odzyskiwanie danych z padniętego dysku talerzowego
Sprawdzałem. Dla tego mamy serwer dublujący.

daris666

Trzeba robić kopie. Ja pracuje od dawna wyłącznie na ssd, hdd służą tylko do magazynowania większej ilości danych.
Czasy felernych ssd mamy już za sobą.

Therion

Panowie potrzebuję pilnej pomocy czy jest na sali ktoś kto się zna na dyskach dynamiczny podstawowy
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

paul_67

W Windows 10 nie wchodzą mi aktualizacje.W czym problem???

dino

Cytat: paul_67 w Grudzień 24, 2018, 08:50
W Windows 10 nie wchodzą mi aktualizacje.W czym problem???
Czy to jest ta "duża" aktualizacja (praktycznie nowa wersja win 10?)

paul_67

Tak to jest ta duża aktualizacja.

paul_67

Istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu? Wkurzające jest ciągłe zgłaszanie gotowości aktualizacji i potem,że jednak nie da się tego zrobić.Próbowałem w ogóle to wyłączyć, ale bez efektu.