Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

paul_67

Chyba,że po bardzo okazyjnej cenie.Teraz inne klamoty mi w głowie :)

rudy-102

Kiedyś będę musiał swojego sprzedać bo stoi od zimy nie używany.

paul_67


rudy-102


paul_67


rudy-102


GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Piterski

Nieźle w cenie DD40 ;D

Tylko gdzie mu z tym ramieniem do MA505 >:D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

paul_67

Każdy kombinuje jak może :) Już bylem krok od kupienia DD40, ale oparłem się modzie :)

Piterski

Moda modą Paul ale zawiedziony na pewno byś nie był.
Może nawet mocno zaskoczony bo ramie Regi to jednak tylko ramię Regi.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

vasa



Cytat: GregWatson w Październik 07, 2019, 19:20
No kogoś chyba pokopało.

Oni miewają ciekawe pomysły[emoji28]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Piterski

Czy ładna to po takiej kiepskiej jakości zdjęciach cieżko cokolwiek wywnioskować.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GregWatson

Zawsze można poprosić o dodatkowe fotki. Ale gra warta świeczki.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Piterski

Ja kolejnego już nie kupuje  :), nie dam się ponieść szaleństwu tak jak Ty to zrobiłeś  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GregWatson

Spoko. Ale nie często widzimy tak wysoki model na naszym rynku oficjalnie. Bo nieoficjalnie to to spokojnie można zdecydowanie wyższe wyrwać.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Pboczek

Możecie napisać czym różni się tak wysoki model od lokowanego niżej? Chodzi mi o przełożenie ceny na konkret. Nie jestem aktualnie nastawiony na wymianę gramofonu, choć czasami o tym myślę... :)
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

GregWatson

Na fejsie na grupie audiomaniaków. Pl jest Linear Audio IA 30T Mk 2 do wzięcia za 5200. Stan sklepowy.
Trochę tego i trochę tamtego też.

wiki

Cytat: GregWatson w Listopad 16, 2019, 20:29
Na fejsie na grupie audiomaniaków. Pl jest Linear Audio IA 30T Mk 2 do wzięcia za 5200. Stan sklepowy.
Wzmacniacz lampowy?

PS. Jak piszę lampowy to samo mi podpowiada.... LampowY..... 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Kangie

Mam ten piec od 3 lat. Z Yamahami NS-1000M stanowi świetny duet, a to wymagające szybkie kolumny ze złotej ery audio.

wiki

Cytat: Kangie w Listopad 16, 2019, 20:45
Mam ten piec od 3 lat. Z Yamahami NS-1000M stanowi świetny duet, a to wymagające szybkie kolumny ze złotej ery audio.
Twoje Yamahy znam, choć nigdy ich nie słyszałem.
Natomiast kolega ma Corale (jak kupował to słuchał Yamahy i Corale, wybrał te drugie) i trochę ich się osluchalem dopóki nie zrobił imprezy i spalił wysokie i wyższe średnie.
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka