Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

GB

Cytat: ziko369 w Maj 21, 2020, 10:32
Rowerowanie jest piękne...
Jeżdżę do pracy w to piękne miejsce około 20 km w dół [emoji3]...a spowrotem praktycznie cały czas pod górę [emoji3][emoji123]
Ładnie. A gdzie to Gdańsk, Gdynia?

Ja ostatnio wprawiam się w latanie na rowerze.

Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Cytat: GB w Maj 21, 2020, 12:52A gdzie to Gdańsk, Gdynia?

Westerplatte 😀

U mnie ciśnienie w kołach 4 bary co by nie przebić na szutrach...ale przymierzam się do zalania...
Pozdrawiam

GB

Śnieżnik zaliczony. Co prawda mały, ale 50 km pękło.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

BRAWO 💪💪💪

Kangie


GB

Podczas podejścia na Mały Śnieżnik rower jechał na mnie a powinno być odwrotnie.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

#931
Żadna ujma...u mnie są też takie przewyższenia, że ni hu hu nie da rady podjechać 😉 i trzeba rower na ramię zarzucić 💪💪💪
Dobrze, że mało waży 😋

Opis jednej z fajnych wycieczek rowerowych w 3City.

http://rowerempogorkach.blogspot.com/2013/08/szlakiem-elektrowni-wodnych-na-raduni.html?m=1

traumeel

Cytat: GB w Maj 24, 2020, 11:39Podczas podejścia na Mały Śnieżnik rower jechał na mnie a powinno być odwrotnie.
W drodze powrotnej zapewne było odwrotnie. :D
Ważne żeby się ruszać! Jak nie ma wyjścia, to z buta.

Kangie

Z trasy Wrocław - Monachium. Rok 2002.

ziko369


Piterski

Czy to była taki wyjazd turystyczny?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Kangie

Ziko369  :np:
Piterski, tak jest! :np:

Siedzi mi w głowie do dzisiaj ;)

Piterski

Napisz coś więcej. Mi się nigdy taka wyprawa nie udała niestety  :'(
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Kangie

#938
Cytat: kangie w Marzec 06, 2015, 08:50Kiedyś sporo km robiłem. Zdarzało się 3000-3500km w sezonie. W roku 2000 zaliczyłem z kolegą wycieczkę rowerową z Wrocławia do Monachium i z powrotem (800km w jedną stronę). Ech, to były czasy...
Cytat: kangie w Marzec 06, 2015, 09:22Fotka z wyprawy do Monachium. 800km, 7 dni jazdy, 6 dni to dni deszczowe. Zimno. Raz mieliśmy kryzys, ale udało się.
Pomyliłem rok. 2002.

Trasa Wrocław, Wałbrzych, Lubawka, Trutnov, Podebrady, Praga, Pribram, Deggendorf i potem wzdłuż rzeki Isaar - do Monachium. Nota bene świetna ścieżka rowerowa Isaarradweg.

W skrócie - przez Czechy. Teren górzysty. Strome podjazdy, zjazdy. 80km/h mój rekord prędkości z góry, z 15kg sakwą. Normalne to nie było. Młodość.

Kangie

W drodze do Wałbrzycha.

Kangie

Gdzieś w Czechach.

Kangie

Nocleg w igloo 2-osobowym. Dwóch chłopa, dwa rowery z sakwami. Miejsca dużo? Jak widać ;)

Kangie

Dojazd do celu. Entuzjazm jak widać. Jeszcze jakieś 15km do miejsca docelowego. Tego dnia zrobiliśmy 167km. Z sakwami.

Kangie

#943
Olympia Zentrum. Sakwy zrzucone kilka dni wcześniej. Ulga bo rowery o ok. 15kg lżejsze! Za chwilę burza jak cholera!

Kangie

Cytat: Kangie w Maj 24, 2020, 15:54W skrócie - przez Czechy. Teren górzysty. Strome podjazdy, zjazdy. 80km/h mój rekord prędkości z góry, z 15kg sakwą. Normalne to nie było. Młodość.
A dzisiaj w sklepach młodzi dzwudziestokilkuletni sprzedawcy mówią ludziom, że hamulce V-brake nie hamują ;) Hamują i to wystarczająco dobrze.

traumeel

Cytat: Kangie w Maj 24, 2020, 16:38hamulce V-brake nie hamują
A na kołach 26' nie da się jeździć.

GB

Cytat: traumeel w Maj 24, 2020, 12:21
Cytat: GB w Maj 24, 2020, 11:39Podczas podejścia na Mały Śnieżnik rower jechał na mnie a powinno być odwrotnie.
W drodze powrotnej zapewne było odwrotnie. :D
Ważne żeby się ruszać! Jak nie ma wyjścia, to z buta.
Powrót innym szlakiem. I wtedy zjazd na krechę w dół. Prędkości pod 40km/h na ścieżce leśnej, co dla starszego Pana jak ja, to nie lada gratka.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Cytat: Kangie w Maj 24, 2020, 16:38
Cytat: Kangie w Maj 24, 2020, 15:54W skrócie - przez Czechy. Teren górzysty. Strome podjazdy, zjazdy. 80km/h mój rekord prędkości z góry, z 15kg sakwą. Normalne to nie było. Młodość.
A dzisiaj w sklepach młodzi dzwudziestokilkuletni sprzedawcy mówią ludziom, że hamulce V-brake nie hamują ;) Hamują i to wystarczająco dobrze.
Szacun.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Kangie

Cytat: traumeel w Maj 24, 2020, 16:44A na kołach 26' nie da się jeździć.
26 cali jest dla dzieci ;)

Tutaj z Teddy'm. Po 3-4 piwka i śpiewaliśmy w chórkach ;)

Kangie

Skośnooka chciała z nami zdjęcie. Miła, bardziej wygadana od nas. Może i wrzuciłby człek "na ruszt", bo ani żony, narzeczonej, ani dziewczyny wtedy człek nie miał ;)