Chińska konkurencja

Zaczęty przez gratefullde, Wrzesień 02, 2018, 10:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

jimmi

#26
Cytat: maniek67 w Wrzesień 04, 2018, 00:20Jestem w sumie ciekawy Twojego daca, ale nie mam/miałem okazji posłuchać u siebie, co mz jest najlepszą opcją.
Z takim tokiem myslenia.. Zalozmy slusznym, to jak daleko sie widzisz?
Pytanie nietypowe moze, ale zakladam ze masz racje i ?

Dodam, ze nie mam zlych intencji absolutnie :np:

Sorry za off ale slucham wlanie LP grupy: Bank i mnie tak jakos ponioslo na wtargniecie  :)

Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

maniek67

Hmm, nie mam parcia ale jest też ciekawość. Ogólnie to co mi w domu gra jest dla mnie wysoce zadowalające.
Posłuchałbym z myślą czy ze źródłem można jeszcze lepiej czy inaczej, i czy zmiana będzie mi odpowiadać.

jimmi

Jak masz zadowalajace to nie czyn herezjii, otoz wrogiem dobrego jest "lepsze"
Pokusa, nie czyni lepszym, aczkolwiek przekonanie o tym, ze sluszna-to owszem  ;)
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

maniek67

Nie określiłbym tego pokusą. To raczej  chęć doświadczenia poznania innego.
Choć pewnie przewija się więcej czynników bliżej nie sprecyzowanych. 

McGyver

Jimmi, muszę przyznać że najczęściej mam problem ze zrozumieniem Twoich wypowiedzi.
Dawno, dawno temu, jeszcze w ubiegłym stuleciu miałem sobie Marantza CD63SE. Jak na owe czasy było to solidne i bardzo przyzwoicie brzmiące źródło, a mnie nie bardzo chciało się wierzyć że da się jeszcze znacząco lepiej. Do czasu aż posłuchałem ...
Ale to już zupełnie inna historia.

jimmi

Cytat: McGyver w Wrzesień 04, 2018, 02:09Jimmi, muszę przyznać że najczęściej mam problem ze zrozumieniem Twoich wypowiedzi.
Czasami za szybko cos napisze, zle okrasze mysli. Masz racje, dzieki za informacje 👍
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.