Miniabyra ulubiony klocek

Zaczęty przez miniabyr, Luty 12, 2015, 17:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Szpetny ale dobrze widzę rokuje  :D

tomekkk1

Cytat: LampowY w Czerwiec 24, 2019, 20:05
Szpetny ale dobrze widzę rokuje  :D

Fakt, "majfriendów" często ponosi z "dizajnem" - dobrze, że przynajmniej w większości przypadków granie rekompensuje wygląd. Zazwyczaj :)

miniabyr

Jak można to czemu nie ! Dostanę na chwilkę interkonekt z półki na która nawet nie zerkam z powodu ceny . Fajnie będzie go wpiąć i  posłuchać  . Taki test po tylu zmianach w moim systemie  może coś usłyszę ciekawego . Nie napinam się zbytnio bo upał za oknem . CDN .......o ile z gorąca szlag mnie nie trafi .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

michał_flaga

... no fakt, przewodzik będzie zacny i nie będzie grał zbyt długo w Pawła systemie, ale gdyby ktoś chciał posłuchać interkonektu, którego zazwyczaj nie słychać - może warto? Paweł, proponuję nie pisać, co to będzie - oczywiście sugestia bardzo przeszkadza w rzetelnej ocenie, a tym razem może być emocjonująco.


Moriarty

Cytat: michał_flaga w Czerwiec 29, 2019, 10:48... no fakt, przewodzik będzie zacny i nie będzie grał zbyt długo w Pawła systemie, ale gdyby ktoś chciał posłuchać interkonektu

No dobra - napięcie stopniowo i umiejętnie zbudowane, teraz pora na konkrety! Jaki to kabelek? >:D
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

LampowY

Cytat: michał_flaga w Czerwiec 29, 2019, 10:48może być emocjonująco.
Serio?
Co może być emocjonującego w kawałku druta?  :o

No chyba, że podany na młodym biuście i z butelką dobrego alkoholu...  :)


gratefullde

Cytat: LampowY w Czerwiec 29, 2019, 10:57No chyba, że podany na młodym biuście i z butelką dobrego alkoholu... 

To się o Soundrebelionizm ocieramy ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Albo o oderwaniu od normalnego życia pełnego prawdziwych emocji i uczuć...

gratefullde

Cytat: LampowY w Czerwiec 29, 2019, 11:40
Albo o oderwaniu od normalnego życia pełnego prawdziwych emocji i uczuć...

Jaka piękna puenta :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Spadamy AnJ do naszych patowątków, nie zakłócajmy kolegom emocjonujących wrażeń ze słuchania drutów  ;)

gratefullde

Racja... miłych chwil oczywiście życzę z obcowaniem ze sprzętem  :np:
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

goky

Cóż to za przewód taki zacny ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

miniabyr

Cytat: goky w Czerwiec 29, 2019, 12:04
Cóż to za przewód taki zacny ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jorma . Zacna . Droga .  Nie dla mnie .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

goky

Ojej to faktycznie , a brzmieniem się obroniło ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

miniabyr

Cytat: goky w Czerwiec 30, 2019, 18:18
Ojej to faktycznie , a brzmieniem się obroniło ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tyłu głowy zawsze jest cena tego drutu !  Stosunek jakość  vs cena  to horror ! Oczywiście  zę słychać różnicę ,do tego   nie trzeba nikogo przekonywać bo jest słyszalna . Produkt skierowany dla b.bogatych   i po sprawie .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa



Cytat: miniabyr w Czerwiec 30, 2019, 20:07
Oczywiście  zę słychać różnicę ,do tego   nie trzeba nikogo przekonywać bo jest słyszalna .
To oczywiste.
Chyba nikt nie zaprotestuje.
Taka oczywista oczywistość.
[emoji15]


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Moriarty

Z ciekawości zerknąłem na ceny. To ten fajny za circa 10 tys. dolarów, czy entry level dla biedoty ze slumsów za jedynie tysiaka? :-[
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

miniabyr

Cytat: Moriarty w Czerwiec 30, 2019, 21:38
Z ciekawości zerknąłem na ceny. To ten fajny za circa 10 tys. dolarów, czy entry level dla biedoty ze slumsów za jedynie tysiaka? :-[
Ten za 10K USD. 
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Cytat: vasa w Czerwiec 30, 2019, 20:30


Cytat: miniabyr w Czerwiec 30, 2019, 20:07
Oczywiście  zę słychać różnicę ,do tego   nie trzeba nikogo przekonywać bo jest słyszalna .
To oczywiste.
Chyba nikt nie zaprotestuje.
Taka oczywista oczywistość.
[emoji15]


[emoji485][emoji377]


Nie dogodzisz  wszystkim . Jak biorę coś drogiego i chcę o tym napisać to  jest źle .  Kable  jednym grają  drudzy odżegnują tych pierwszych od czci i wiary . A jeszcze jak cos jest drogie  to................. Szczerze to odechciewa mi się tu pisać .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

seblop

To Pawle kiedy wpadasz?
U mnie już M10 hula. No i nie wiem czy ci oddam te kabelki.
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

miniabyr

Sebastian mnie rozwalił Hoodoo Man - Odlot . Muszę mieć ,ale cena  na razie jest dla mnie zaporowa a przegrywać nie chcę !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

Tak po prawdzie to niczym by się to nie różniło od kopi Sedlaka . Trzeba by tylko zataszczyć helgę i tu widzę problem .

miniabyr

Cytat: cdt w Wrzesień 01, 2019, 10:59
Tak po prawdzie to niczym by się to nie różniło od kopi Sedlaka . Trzeba by tylko zataszczyć helgę i tu widzę problem .
Darek ale jest inny aspekt przegrywania takiego materiału .  Koszt tego wydania to 450 usd . Raczej wątpię ,że osoba która takie nagrania posiada  da przegrać za free . Ok zawsze można się umówić że coś zapłacimy . Nie wiem co bym zrobił gdybym takim materiałem dysponował . A co do jakości ,to ręczę ci ,że to co słyszałem u właściciela tych taśm oraz tego co u mnie grało ni jak ma się do jakości od Sedlaka .Sedlak to nie ta liga .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

Jakość związana jest z materiałem źródłowym . Twoja kopia nie była by gorsza . A jak się mają te nagrania do STS które masz ? .

Piterski

seblop co to są za panele te widoczne na zdjęciu.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.