Tannoy

Zaczęty przez MAC, Maj 21, 2016, 09:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC


gratefullde

Też tak mam gdy słucham muzyki. Tannoy to zrobił :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

#1102
Cały czas nie mogę sobie darować tylu lat błądzenia i wyrzuconej furmanki dudków na wynalazki na scanach i tym podobnych zamiast od razu uderzać w Tannoya lub Harbetha  ???

Nie skłamię jak powiem, że takie Kensingtony to poszły w piz....u na moim błądzeniu  >:(
O Mitach i Transparentach przez szacunek dla samego siebie nie wspomnę...  >:( >:( >:(

A było parę lat temu do lutka jechać i posłuchać, to nie... hajendów mi się zachciało... rzesz jego mać  >:(

gratefullde

Dobrze, że udało nam się trafic do własciwej bramki jeszcze w tym życiu ... he he... Ja może aż tak bogatej przeszłości z gratami nie mam ale też przyszedł ten moment, że sprzedałem wszystko, bo wkurwiało mnie juz ostro, i poszedłem w innym kierunku :) I dobrze :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

I dobrze, że dobrze. Alleluja  :)

A więc chyba dziabnę  ;D

gratefullde

Kurna, nie kuś ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

No i dziabłem  ;D

gratefullde

Ajajaj...  ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

No jak nie dziabać przy dobrej muzyce i pozostałych nadzwyczaj korzystnych  ;) okolicznościach przyrody  :)
Kiedy jak nie teraz  ;D

ciechomir



Cytat: masza w Sierpień 15, 2016, 18:35
  :)
Kiedy jak nie teraz  ;D

Jak to kiedy?
Wczoraj, dziś i jutro :D

MAC

#1110
Jutro ok ale po 18ej. Robota psia jego w te i nazad.
A wczoraj, przedwczoraj i przed przed wczoraj nie próżnowałem  ;)

Ale mam jazdę  :D



kawosz

Super płyta mam nagraną na dziadka  :D od Pawła

MAC

Niestety w dalszym ciągu nie mam niczego w 100% analogowego na taśmach.

kawosz

Tą mam z CD Pawła więc też nie jest 100% analog . Z analogu mam tylko 3 taśmy . Koncert Danki i P.Floyd Animals .

MAC

A to ja tego Brubecka mam na japońskim winylu  8)

vasa



Cytat: masza w Sierpień 15, 2016, 17:34
O Mitach i Transparentach przez szacunek dla samego siebie nie wspomnę...  >:( >:( >:(

Szacun dla siebie to ważna rzecz jest :)
A co do posiadania Tannoya to pełna zgoda.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Drizzt

Czytam tak sobie i podziwiam Was, że się Wam chce tak kombinować! Ale na pewno warto (dźwiękowo) bo inaczej by się Wam przecież nie chciało 😂

miniabyr

Cytat: masza w Sierpień 15, 2016, 19:48
A to ja tego Brubecka mam na japońskim winylu  8)
Maciek kup wersję cd . Jest tak zrobiona ,że zabija winyl! Ktoś pięknie to zrobił i to słychać. Chętnie bym kupił z tego wydania winyl ,ale chyba nie ma ,albo ja żle szukałem.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Od dawna nie korzystam z CD ale skoro jest tak zrobiony jak piszesz to się skuszę.
Dzięki.

szczemirek

Cytat: drizzt w Sierpień 16, 2016, 00:53Czytam tak sobie i podziwiam Was, że się Wam chce tak kombinować! Ale na pewno warto (dźwiękowo) bo inaczej by się Wam przecież nie chciało 😂

zabawa, fun :)

szczemirek

Nowe zwrotnice dotarły i już założone. Przy okazji wymieniłem okablowanie: do zwrotnicy - Belden a dalej do głośników Van Damme UPOFC.
Jest dobrze. Więcej góry i przez to wyrównały się proporcje. Nie tak mulisto trochę. Jest teraz podobnie jak w SRM12 tylko wszystkiego łychę więcej. Gęba się cieszy a przecież to nie wszystko. Zostaje ewentualne dopasowanie kondensatorów itd. Powolutku.
W przyszłym miesiącu jadę po EV. Bardzo wątpię aby zastąpiły u mnie Tannoy'e.
Sie zobaczy...

Dziękuję ciechomirowi za pośrednictwo w zamówieniu i zakupie zwrotnic.
PS. Na Lamma czekam ponad 2 lata. Prawda Sławku?

ciechomir

K...... wa m... ć!!!

Znowu to wyciągł :D
Stanę na głowie, rękach, nogach a nawet innych członkach i się bardziej postaram.

ciechomir

Góra dwa trzy miechy. Obiecuję

szczemirek

Cytat: ciechomir w Sierpień 19, 2016, 20:14Góra dwa trzy miechy. Obiecuję
Aha, tzn.: Czekaj tatka nastepnego latka!

MAC

To doleję trochę oliwy do ognie :)


Tannoye z Lammem