Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

jamówię


JuG

Funk-owy jazz. :) Kiedyś nie lubiłem takiej muzyki a ostatnio często słucham.

Psinie mojej nie podoba się MMW - za dużo różnych dziwnych dźwięków wydaja. Szczeka na głośniki. :D

Drizzt


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Dla mnie są dwa bandy z Irlandii: Thin Lizzy I Hothouse Flowers, ten ostatni, znakomity, w znakomitym utworze:

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

intenser

Nik Bartsch's Ronin: Llyria 

na repeat 3 raz

kto nie znam ten gapa  :P

miniabyr

The Art Ensemble of Chicago  z płyty Urban Bushmen Live z 1982 roku wydanie Ecm . Magicznie popieprzone dźwięki Uwielbiam ten materiał i w żaden sposób nie potrafię opisać co mi się w nim tak bardzo podoba.Pozycja nie  dla wszystkich.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa

Żeby nie było że nie słucham.
Kathleen wielkiej kariery nie zrobiła. Ale i tak ją lubię.
Ma taki "metaliczny" sopran.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Dzisiaj było mniej więcej tak:




vasa

Cytat: Keef98 w Marzec 08, 2015, 12:07Dzisiaj było mniej więcej tak:
Rozumiem, że przyzwyczajasz otoczenie stopniowo  :P
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Nie stopniowo, wczoraj przez większość czasu katowałam rodzinkę płytami od Ciebie. Nie przeszkadzało im to. Nie wyję muzyką na cały dom, chyba, że brat jest głośny lub ma kolegów ;)

vasa

Cytat: Keef98 w Marzec 08, 2015, 12:12chyba, że brat jest głośny lub ma kolegów
Na brata i jego kolegów u mnie najlepiej działał włoski barok
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Jak są jego koledzy uczę się grać na gitarze i jednocześnie śpiewam. Na ogól pomaga ;)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Nie wiem w sumie co o nich myśleć. Niby mi się podoba, ale nie wiem. Znaczy się wiem, ale... Jakoś takoś od dość długiego czasu nie mogę sobieo nich wyrobić opinii. Niby lubię, ale... Chyba mnie rozumiecie, nie? 

kangie

Cytat: Keef98 w Marzec 09, 2015, 11:40Znaczy się wiem, ale... Jakoś takoś od dość długiego czasu nie mogę sobieo nich wyrobić opinii. Niby lubię, ale... Chyba mnie rozumiecie, nie? 
Nie rozumiem Cię. Może przyjdzie jeszcze czas na opinie? Daj sobie na razie spokój i nic na siłę.

Posłuchaj lepiej tego  8)


Keef98

#942
Cytat: kangie w Marzec 09, 2015, 11:57Nie rozumiem Cię. Może przyjdzie jeszcze czas na opinie? Daj sobie na razie spokój i nic na siłę.
Nie robię na siłę, znam ich od dawna.
Nie? A to spróbuję jeszcze raz. Są dobrzy, lubię ich, ale jakoś nie mogę się do ich muzyki w pełni przekonać, nie wiem, dlaczego.
Edit:
Już wiem, cytując klasyka "too modern" ;)

jamówię

Wojtek Mazolewski Polka
Powiem tak,jestem skonfudowany,płyta jest niespójna,jakaś taka eklektyczna,ale w pejoratywnym wymiarze. Nie wiem...słabo jakoś tak,może mnie tu zakrzyczycie,ale ta płyta wydaje mi się kiepska...

neomammut

A ja teraz Bee Gees męczę :)

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

Keef98

Kupiłam mamie ten album, teraz go słucham. To ten, którego okładka tak Wam przypadła do gustu. Nie wiem, może jestem dziwna, ale mi się podoba :P ;), ale sama płyta d*** nie urywa.

Drizzt

Nowe U2 jest fajne, okładka też. Mi się podoba i w d... mam hejterów bo hejtowanie U2 jest od dawna modne i łatwe. Mam bilety na koncerty w Berlinie we wrześniu i jestem pewien, że będzie fajna zabawa. Niewiele już tak wielkich grup rockowych zostało przy życiu, ale niektórzy zapłaczą dopiero jak ich całkiem zabraknie.

A teraz męczę nowego Jacka DeJohnette - Made in Chicago. Faktycznie męczliwa muzyka, ruszają mnie tylko fragmenty.

Keef98

Ja chciałam pojechać na ich koncert, ale nie stać mnie na wyjazd na parę dni za granicę :( Gdyby grali w Polsce, to pewnie bym wyciągnęła mamę i jej koleżanki, które też mnie lubią, ale tak to d*** blada. Album ok, ale oczekiwałam czegoś lepszego.
Powiem tak U2 jest ostatnio "na topie", ale to jeden z najlepszych zespołów koncertowych.

Drizzt

Ja od tych starych dziadów niczego lepszego się nie spodziewałem, zwłaszcza że nagrali imho najlepszą płytę od czasów Achtunga a już na pewno Pop. Trzeba jej dać czas, to naprawdę fajna płyta, poza pierwszym kawałkiem.