Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Płyta, płyty są bdb. To taki band, cokolwiek nagrają będzie ok. Super kompozycje super produkcja super muzycy...

Zdrówko do bani. Męczymy się. Znów się dziś z Wami nie napije ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Wypijemy za Ciebie. ) A Ty za nas - syropek  ;)  Osobiscie nie lubie  :o

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Marzec 20, 2015, 12:14
Wypijemy za Ciebie. ) A Ty za nas - syropek  ;)  Osobiście nie lubię  :o

No, te syropki lecznicze to są be. wolał bym insze :) Poasystuję Wam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Jakub

Mark Knopfler - Tracker.

Ładnie grają, oj ładnie...

jamówię

Cytat: Jakub w Marzec 20, 2015, 19:54
Mark Knopfler - Tracker.

Ładnie grają, oj ładnie...

Jakub opisz plis jaka jest ta płyta,Piotr Metz narobił mi apetytu,ale się waham,poprzednie solo Marka jest dla cierpiących na bezsenność :))

frywolny trucht

Ano. Mam i raz przesłuchałem. Na samą myśl Privateering zasypiam. Sorka.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jamówię

Cytat: frywolny trucht w Marzec 20, 2015, 20:41
Ano. Mam i raz przesłuchałem. Na samą myśl Privateering zasypiam. Sorka.


No ja sprzedałem,spać lubię,ale w łóżku :))

Jakub

Ta płyta to jakby przedłużenie Privateering. Bardzo nastrojowy i intymny album. Nieco mniej różnorodny niż poprzedni; nie ma tu tyle celtyckich brzmień, nie ma szantów. Głównie gitara akustyczna, jakieś organy, bas i perkusja. Gitara elektryczna schodzi na nieco dalszy plan; Mark gra na niej głównie jakieś ozdobniki, czy schowaną na drugim planie uzupełniającą linię melodyczną. Czasem trafi się jakieś bardzo oszczędne solo. Singlowy 'Beryl' może wprowadzać w błąd, bo nie ma tu więcej takich utworów. No i tekstowo, każdy utwór to kapitalna opowieść. Słychać, że Mark już trochę chodzi po tym świecie.

Jeżeli nie podobał Ci się poprzedni album, to ten raczej też nie przypadnie Tobie do gustu. Mnie się takie granie bardzo podoba, ale wiem że dużo osób marzy o powrocie grania a'la DS.

Płyta jest też fantastyczna pod względem realizacyjnym. Niestety tłoczył gzvinyl, więc trzeba od razu umyć i są bardzo ciasne koperty.

frywolny trucht

Mhm. Dzięki Jakub!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jamówię

Dzięki,nie chodzi o to,żeby Markie znowu grał ja DS,On i ja też ;D mamy to już za sobą,chodzi o to,żeby płyta wywołała u mnie jakieś emocje,przytrzymała przy głośniku,jeśli jest to w jakimś stopniu kontynuacja poprzedniej,to faktycznie nie dla mnie,choć słyszałem,że warto kupić wersję de lux,bo są tam bonusy i to dobre.

Jakub

Na pewno jest krótsza od poprzedniej, więc łatwiej przesłuchać całość :)
Jak dla mnie, w tej muzyce jest cała masa emocji, ale przyznaję, że to nie jest płyta do słuchania na koniec męczącego dnia. Raczej na leniwy niedzielny wieczór, żeby się zrelaksować i wypić lampkę merlota.

frywolny trucht

Po ostrym seksie...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

spalon

Ja dziś męczę Diane Krall sącząc Ballantines celem przegonienia ewentualnych wirusów i niechcianych bakterii

frywolny trucht



W Trójce leci. Czy to się starzeje? Nie!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

TALK TALK mój ukochany  ;D Trzy ostatnie płyty to .....nie mam słów -dla mnie szał . POLECAM CHOLERA POLECAM!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Z czarnego placka EST TRIO Leucocyte Po prostu lubię takie granie.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Keef98


rudy-102

Teraz to ja słucham szumów wentylatorów z komputera bo siedzę w biurze. :-(

Keef98

#1018
Chyba jedyna płyta "Kultu" bez przekleństw ;)


Jest to jedna z moich pierwszych płyt CD. Pamiętam ;D

neomammut

Jak ktoś jeszcze nie ma - to niech kupuje!

Far Corporation Stairway To Heaven UK 7" vinyl single 45RPM

Drizzt

#1020
Supertramp - Crime of the Century, wieki tego nie słuchałem, nadal swietnie brzmi.

Keef98

Chyba nawet się skuszę ;D


Całkiem fajna jest w sumie cała płyta. A ostatnio trochę gotówki mi przybyło. ;D

elem

na śniadanie, obiad, kolację i na dobranoc :

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98


A rano leciał koncert:

kangie

#1024
Cytat: Keef98 w Marzec 22, 2015, 12:37
[img A rano leciał koncert:




Znalazlem ten album w swoich zbiorach.