Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Keef98

Niestety jej na płytach za dużo nie mam. Więc po przesłuchaniu tego, co posiadam jadę z YT

Właśnie, wiem kogo płyty kupię w piątek ;D

spalon


spalon


miniabyr

Ja dziś z czarnego placka Bob Dylan  "Street-Legal" To najgorzej od strony brzmienia nagrana płyta na świecie. Serio. Nie ma to znaczenia czy z cd,winyla ,pliku,po masterze,przed masterem ,wersji z epoki. Płyta brzmi strasznie! Warto mieć w swoich zbiorach i traktować  jako wzorzec. Maanam przy tym to arcydzieło techniczne brzmienia.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kangie

Niezły wioślarz!

Keef98

#1080
Teraz sundtrack z "jedynki"

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Tylko na własne ryzyko

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Marzec 27, 2015, 16:51
Tylko na własne ryzyko


To taka indyjska wersja Norbiego-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

neomammut

#1085
Youn Sun Nah - Same Girl


Jesse Cook - Gravity

vasa

Chyba sobie kupię płytę (jest winyl) i będę zażywał jako lekarstwo :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41


wojtek41


elem

trochę posłuchałem, artystka pisze tak: "This is the way it was meant to be heard! No digital processing at all in between my performance and your listening" Jakis taki chyba londyński OBUH :) zapłaciłem, pre-order, czekam...
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98

Dobra, kończę dzień (o już jest po 24) z Jeffem Beckiem. ;D

Keef98

Odwalam robotę do szkoły i leci to:

nosferartur




Tak w sumie to słucham tego pewnie od 20-stu lat. Jedna z tych płyt, które, choć przynudzają, to się nie nudzą.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

Keef98


Na mój gust dość średni album. Jedynie "You got me rocking" bardzo lubię.

frywolny trucht

Ładne, limitowane, numerowane wydanie; gruby, czerwony winylek. Gra sympatycznie...

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Fajne i to, i film.
Przed puszczę sobie to:

A teraz leci to:

A wcześniej Zeppelinowałam ;D

rudy-102

Polecam wszystkim.
Wspaniała płyta.


kangie


Keef98

#1098
Zaczynam się upodabniać do mamusi ;D


[z https trzeba usunąć "s"]

merlin1973

Czas na coś na tą chwilę.
Pozdrawiam S.CH.