Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wireless

Jeden z moich ulubionych saksofonistów


Pozdrawiam, Wireless

Drizzt

Jest jednak pożytek z Record Store Day. Pojechałem bez przekonania pod Pałac Kultury ale na szczęście stoisko wytwórni forTune rozwiało watpliwości czy buło warto. Wszystkie płyty po 30-35 zł więc kupiłem ok. 10 brakujących. Teraz leci u mnie Obara - live at manggha - fantastyczne, dojrzałe granie! Jeszcze się nie rozczarowałem tą wytwórnią.

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41


wojtek41


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41

Prawie The Doors  ;)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Pilem ? Pogram.... :D


wojtek41


wojtek41

Pomimo wszystko, lubie posluchac....)


nosferartur

Cytat: wojtek41 w Kwiecień 18, 2015, 23:27Pilem ? Pogram....

Piłem, piję i pić będę, i dam się zakatować melancholii, ot co!



Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

miniabyr

#1188
Na lepsze samopoczucie DONALD FAGEN "The nightfly"  Poznałem ten materiał w połowie lat 80' kiedy mój sąsiad przywiózł płytę z Anglii. Do dnia dzisiejszego zachwyca pomysłami muzycznymi. To jest też płyta,o której trudno jednoznacznie powiedzieć kiedy została nagrana.Na coś z aranżacji z lat minionych 40/50/60 -szczypta tego lub tamtego i super nowoczesne brzmienie nagrania zrealizowanego całkowicie cyfrowo.Znakomita znakomitość . :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

intenser

Cytat: miniabyr w Kwiecień 19, 2015, 09:17DONALD FAGEN "The nightfly" 

o TAK !!

świetna rzecz i jedna z moich ulubionych płyt wszechwag :)

na winylu mam pierwsze wydanie usa i słucham jej przynajmniej kilka razy w miesiącu - to materiał z tych, co to nigdy się nie nudzą

Wireless

#1190
Dwie rzeczy Fagena są absolutnie wybitne, IMHO: Nightfly i, duetowo, w ramach Steely'ego Dana, "Gaucho". Reszta jego produkcji jest .... po prostu bardzo dobra :) . A "Nightfly" była jedną z 1szych płyt, jakie sobie sprawiłem po powrocie do winyla kilka lat temu :)
No - jeszcze "Aja", rzecz jasna, z tych "absolutnie wybitnych" :)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Jest już nowa płyta ale jeszcze jej nie mam. No to słucham poprzedniej Peace

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Nie słucham Pink Floyd.

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Miło sobie posłuchać ;)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Chyba tu pasi. Więc. 30 maja w HBO będzie ceremonia Rock and Roll the Hall of Fame.

gratefullde

Debiut Jethro Tull to znakomita płyta. Osadzona bardziej w bluesie ale tak inaczej, już z piętnem osobowości Andersona, nie da się z niczym pomylić. Dawno nie słuchałem, mam starusieńkie wydanie w znakomitym stanie :)



1 My Sunday Feeling 0:00
2 Some Day The Sun Won't Shine For You 3:40
3 Beggar's Farm 6:29
4 Move On Alone 10:49
5 Serenade To A Cuckoo 12:50
6 Dharma For One 19:05
7 It's Breaking Me Up 23:21
8 Cat's Squirrel 28:26
9 A Song For Jeffrey 34:10
10 Round 37:33

Release date: 25. October 1968 (UK) and 03. February 1969 (USA)
Recording location/date: June 13th - August 23th, 1968 at Sound Techniques Studio, Chelsea, London.
Guest musicians: David Palmer (brass arrangement and conducting on "Move On Alone")
Production: Terry Ellis and Jethro Tull
Cover Concept by: Terry Ellis and Ian Anderson
Cover Art by: Brian Ward
Musicians:
Ian Anderson (flute, mouth organ, claghorn, piano, vocals)
Mick Abrahams (guitar, 9-string guitar, vocals)
Clive Bunker (drums, hooter and charm bracelet)
Glenn Cornick (bass)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


Keef98

Oczywiście z sieci, ale jak ktoś gdzieś widział za sensowne pieniądze to kupię ;D

gratefullde

Cytat: Keef98 w Kwiecień 23, 2015, 20:21
Oczywiście z sieci, ale jak ktoś gdzieś widział za sensowne pieniądze to kupię ;D

Nie wiem czy to dużo ale tu jest:

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=don+ellis+orchestra+live+at+monterey&_sacat=0

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

O Marsalisach niedawno było sporo na forum.
Wynton - mocno nielubiany przez Milesa, nazywany przez niego "odtwórcą".

Ale mimo to, w mojej skromnej opinii, świetny jazzman, jego muzyka to kawał solidnego jazzu. Dla mnie absolutna I liga.

U mnie teraz pogrywa:

Pozdrawiam, Wireless