Sonda 2 - muzyka z programu telewizyjnego /CD/

Zaczęty przez Kangie, Luty 26, 2019, 08:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kangie

Niedawno ukazała się płyta ze ścieżką dźwiękową, a właściwnie muzyczną kultowego programu popularno-naukowego SONDA. Jest to druga część. Wydawnictwo GAD Records. Mamy tutaj szereg kompozycji takich muzyków / zespołów muzycznych jak Władysław Komendarek, SBB (kompozycja Jerzego Piotrowskiego), Andrzeja Korzyńskiego, Krzysztofa Dudy i innych. Standardowo – brak wokalu, muzyka instrumentalna, stwarzająca wrażenie idealnej muzyki tzw. ,,tła" czyli do posłuchania podczas zwykłych prac domowych / biurowych, ewentualnie do słuchania podczas podróży samochodem. Przyznam, że miło mi się tego słuchało siedząc w fotelu przy zgaszonym świetle z lampką / szklanką czegoś dobrego w dłoni. Sentyment, wspomnienia oczekiwania na kolejny odcinek w TV...

Jest notka ,,Zremasterowano z oryginalnych taśm matek, nie płyt!".

Piterski

Mam to wydanie na vinylu, a ma się też ukazać wznowienie cześć pierwszej.
Również na winylu, czekam na nie już od przynajmniej dwóch lat.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

amati74

Cytat: Piterski w Luty 26, 2019, 09:52
Mam to wydanie na vinylu, a ma się też ukazać wznowienie cześć pierwszej.
Również na winylu, czekam na nie już od przynajmniej dwóch lat.
Też bym zanabyl pierwsza część sondy na winylu jak będziesz coś wiedział daj znaka[emoji16], może Elem ma jakieś wieści?

moon

mialem kupic w dniu premiery, ale z mojej perspektywy to plyta na jeden odsluch, wiec odpuscilem.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Piterski

Cytat: amati74 w Luty 26, 2019, 16:31Też bym zanabyl pierwsza część sondy na winylu jak będziesz coś wiedział daj znaka
Dam znać.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

malg

a mozna wiedzieć czemu się nią tak zachwycacie?

czy aby moon nie ma racji

Piterski

Cytat: malg w Luty 26, 2019, 16:53a mozna wiedzieć czemu się nią tak zachwycacie?
Ja przez sentyment.

Poza tym lubię muzykę elektroniczną.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

miniabyr

Ja kolekcjonersko -nawet nie odpieczętowałem !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

paul_67

Płyta ukazała się już dość dawno, ale jej nie zakupiłem.Mam część pierwszą.Nabyłem będąc na fali nostalgii z lat młodzieńczych :)