Phonopre MPW

Zaczęty przez MAC, Marzec 18, 2017, 16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: masza w Marzec 29, 2017, 13:47
No, że mój ci łun  8)

Gratulejszyn :) W piątek należy przerzucić się na cyfrę i opić ten nabytek :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Musi pojechać jeszcze na chwile do Waldka bo ma dla mnie za krótkie przewody między samym pre a modułem zasilania.

MAC

Tylko teraz trzeba nerkę na skup zanieść i rozglądać się za przyzwoitymi lampiszonami do niego  :-\
Chociaż i na ruskich gra jak opętany  :o

GB

A jaki koszt takiego cudeńka?

Pozdrawiam
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

MAC

Zaskakująco dobry jak na pracochłonność, wykonanie i użyte podzespoły. 5,5k

wojtek41


MAC

Czas uzbroić to pre w porządne lampy.
Została zakupiona bateria Sylvanii VT231 i VT229 z czarnymi anodami AD 1944  8)

MAC

Wieczorem odebrałem phono po upgreadzie sekcji MC.
Dzisiaj zaaplikowałem ww Sylvanie i słucham.

Ja nie wiem co on tam zrobił ale tak zrobił, że uwielbiane przeze mnie trafa Technicsa idą do szuflady  :o

tomasz_pianista

Jak coś to jestem pierwszy w kolejce po trafa technicsa:)
Grupa ratowania poziomu.

cdt

#59
Hmm . Na razie są lampy startowe i gra dobrze. Może przydało by mi się odrobinę góry . To tak na szybko na jeszcze nie wygrzanym cudeńku .Co będzie jak zmienię lampy   :o .
Zobaczyłem to pre u Maszy pół roku temu i mnie powaliło wyglądem . Oczami wyobrażni widziałem je razem z naleśnikiem . W porównaniu z Linnartem nie jest to skok do przodu ale raczej w bok . Dźwięk ma większą masę . Inczej buduje scene . Krok w bok ale bardzo fajny . Coś jak skok do baru na ginessa po dobrym jasnym . Pamiętam że też takie odczucia miałem u Maćka jak porównywałem z GPL 6 .

MAC

50 godzin a dźwięk bardzo się otworzy.
Ja grałem na bardzo dobrych Sylvaniach z 40tych lat i wcale nie było powalająco lepiej niz na ruskich lampach.

Rafał też swoje odebrał?

cdt

Nie wiem . Ja odebrałem bez osłonki i nóżek  ;D . Będą w tygodniu . Wiem że Twoje jest gotowe ale to już ci pisałem w sms . Maciek podążaniem twoim śladem to czysta przyjemność dla ucha i oczu :) . Dechy na stołki pod monosy czekają ;)

MAC

To musisz wpaść i wymierzymy monobloki.
Tylko uprzedź wcześniej żebym Electro schował  ;D ;D ;D

MAC

Faktycznie pasuje do tego Luxa  :)

MAC


cdt

qufa masz racje on się z godziny na godzinę rozkręca . I podoba mi się bez śpulaka  :o . Co ja pisze  :-X :-[

tomasz_pianista

Co to za klocki na dole?

Wygląda jak Technics SU-30/40A.
Grupa ratowania poziomu.

cdt

Tak to Technicsy 30i 40 A

Flip Back


Wczoraj oglądałem dokument w tv o Franku Sinatrze. Na jednej z fotek z jego domu Frank miał zainstalowany taki zestaw Technicsa w😀



cdt

Może ja jestem szalony . Na pewno jestem szalony . Pre Waldka gra nprawdę zacnie i godnie ale ja mam robaki w tyłku . Na fali szeleństwa zamówłem jeszcze jedno pre . Tym razem poszedłem po bandzie . Waldkowe nie ma jeszcze nóżek a ja już się wiercę . W związku z tym jak ktoś nie chce czekać pół roku to to ekstra pre będzie na sprzedaż . A miałem się uspokoić .

MAC

O ho... Audio Tekne zamówiony  ;)

cdt

 :o Aż tak zacnie nie będzie  :( . Czyli to nie koniec  :o . Się zrobi się pokaże się pochwali . Albo się popłacze walnie kapuścianą głową w ściane i uda na odwyk do Tworek   :-[

MAC

Cytat: cdt w Październik 25, 2017, 17:15Się zrobi się pokaże się pochwali

Co tam Ci tym razem Linart wcisnął?  ;D ;D ;D