Menu główne

Dobry film

Zaczęty przez frywolny trucht, Lipiec 07, 2014, 10:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Cytat: Pboczek w Styczeń 07, 2020, 20:31
Mesjasz - super wymyślone. Nie mogłem się oderwać.
I jakie, qfa, wyrafinowane przejście w II sezon [emoji53]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Bartolo

Sokół z masłem orzechowym... Polecam.
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Pboczek

Cytat: vasa w Styczeń 07, 2020, 20:52I jakie, qfa, wyrafinowane przejście w II sezon

E tam, czepiasz się. Nie wiadomo przecież co się stało. Może mieli farta?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

vasa

Cytat: Pboczek w Styczeń 07, 2020, 21:25
Cytat: vasa w Styczeń 07, 2020, 20:52I jakie, qfa, wyrafinowane przejście w II sezon

E tam, czepiasz się. Nie wiadomo przecież co się stało. Może mieli farta?
[emoji4]
Jeden co potrafi dobrze wskrzeszać powinien być na pokładzie każdego samolotu.

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Pboczek

Albo chociaż spadochron dla każdego pasażera.  :)

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

vasa

Cytat: Bartolo w Styczeń 07, 2020, 21:10Sokół z masłem orzechowym...
Bartolo. Czy to tytuł filmu ? :o
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Therion

Cytat: Pboczek w Styczeń 07, 2020, 21:25
Cytat: vasa w Styczeń 07, 2020, 20:52I jakie, qfa, wyrafinowane przejście w II sezon

E tam, czepiasz się. Nie wiadomo przecież co się stało. Może mieli farta?


Panie! To był CUD! 1. Kościół ocalał. 2 chodził po wodzie. 3 przywracał do życia po katastrofie. Mało jeszcze?
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Dzięki Piter.
Chyba jednak za krótki jestem na takie filmy.
Drakulę z kotem popaczymy.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Bartolo

www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Pboczek

Cytat: Therion w Styczeń 07, 2020, 22:53Panie! To był CUD! 1. Kościół ocalał. 2 chodził po wodzie. 3 przywracał do życia po katastrofie. Mało jeszcze?

No wiesz, sztuczki których uczył go wujek, przypadki życiowe które potrafią zaskoczyć, Rosja, wycofanie wojsk USA ..., fabuła jest dobra.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

frywolny trucht

#1411
Pewnego razu w Hollywood. VOD na UPC. 2019. 2h 41m. Pomimo tych całych ukłonów, nawiązań reżysera do dzieł Hollywood z historii, zatrudnionych gwiazd, mam jakieś takie mieszane uczucia. Szczególnie nie rozumiem po psi wuj bawiono się w odtwarzanie morderstwa Sharon Tate i jeszcze strywializowano zdarzenie miotaczem ognia  ::) ::)

https://www.filmweb.pl/film/Pewnego+razu...+w+Hollywood-2019-804561

https://www.wprost.pl/prime-time/10245794/wszystko-co-przegapiles-w-filmie-pewnego-razu-w-hollywood-quentina-tarantino-ukryte-znaczenia-interpretacja.html?pr=10245772&pri=11#Cliff-Booth
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Netflix - serial pojechany na maxa  ale bardzo mi się podoba . Tytuł  z japońskiego "Giri/ Haji"  . Zerknijcie bo chyba warto ! Mocne . Dużo krwi ,jakuza ,Londyn ,Japonia.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Mesjasz obejrzany. 10 odcinków po niecałą godzinę. Tutaj stanę okoniem. Na filmwebie ocena wysoka, ogólnie spore poruszenie, ale mnie film nie obszedł. W dodatku żona permanentnie zasypiała w połowie każdego odcinka.

https://www.onet.pl/film/onetfilm/mesjasz-recenzja-serialu/9j5n1rs,ddf42670
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa



Cytat: frywolny trucht w Styczeń 14, 2020, 13:00mnie film nie obszedł. W dodatku żona permanentnie zasypiała w połowie każdego odcinka.
Mało oglądam ruchomych obrazków ale ten akurat mi się spodobał. Świeży pomysł o zaimplementowaniu Mesjasza w obecnych czasach. I to w taki chrześcijański sposób. Bez jednoznacznych dowodów, bez dosłowności w uczynkach. Jedni wierzą w kolejne wcielenie, inni węszą very deep fake made in Russia.
Wolę coś takiego niż standardowe "zabili go i uciekł" [emoji846]


[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Pboczek

Jak pisałem już, także jestem fanem Mesjasza. Historia dobrze wkomponowana w bliskowschodnią sytuację, poprzez to bardzo aktualna.

A co powiecie o rozmowie z prezydentem? Bardzo mi się podobała wymiana argumentów nie do odparcia.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Bartolo

Rzetelne kino ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Kangie

#1417
Ponoć od piątku (17.01) w kinach. Wybiera się ktoś z Was?

kefas

Jak nie zgarną mnie do pracy to idę ale w mojej mieścinie dopiero 23-go będą grali

Piterski

Ja się wybiorę, a nuż nie będzie tak źle ;).
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Cytat: miniabyr w Styczeń 13, 2020, 21:57
Netflix - serial pojechany na maxa  ale bardzo mi się podoba . Tytuł  z japońskiego "Giri/ Haji"  . Zerknijcie bo chyba warto ! Mocne . Dużo krwi ,jakuza ,Londyn ,Japonia.
Świetny. Moje klimaty.

Polecam "Ty". Zwykły serial. Na pierwszy rzut oka. Stalker i jego świat. Co rzadkie, sezon 1 jest tak 4/5 a drugi 5/5. Serial z mocną dewiacją i świetną grą aktorską. Mnie się podobał.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kefas

A o Psy III nikt nic nie pisze? Ja byłem wczoraj i podobał mi się  w mojej mieścinie jest stare kino z niewygodnymi fotelami ale te dwie godziny upłyneły mi bardzo szybko. Miałem odczucia jak przy poprzednich częściach jednak czegoś mi brakowało i po krótkiej analizie stwierdzam że nie będzie to film kultowy. Z jedynki i dwójki cytatami można sypać jak z rękawa tutaj już nie pierwsza scena w więzieniu w porównaniu z dwójką jest słaba a jest podobna. Gra aktorów bardzo fajna nawet Czarek fajnie zagrał chociaż w moim odczuciu myślałem, że już nic nie pokaże. Nie żeby czym się wybił ale jest Ok  a o jego gre najbardziej się obawiałem. Ja polecam fajnie było powrócić do przeszłości ale mogło być lepiej, zawsze może być lepiej.

Bartolo

MISTRZOSTWO...!!! 
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

kefas

Tez jestem tego zdania👍