Waga cyfrowa

Zaczęty przez jajacek1410, Sierpień 31, 2014, 01:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

:)  no to przepłaciłem
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Cytat: masza w Marzec 23, 2016, 18:06
Cytat: jamówię w Marzec 23, 2016, 17:52To po ile jest teraz cyfrowa waga w normalnych pieniądzach?


Cytat: elem w Marzec 23, 2016, 18:01cuś takiego mam, ale od analogisa, była droższa

http://allegro.pl/cyfrowa-waga-gramofonowa-waga-igly-i6066097838.html

30zł razem z przesyłką.

http://www.ebay.pl/itm/0-01g-100g-Mini-Digital-Pocket-Scale-Precision-Balance-/220748595052?hash=item3365a43f6c:m:mkuJSBpJGr633lAIjup8JDg


Jesteś wielki maszka.Nie mam konta na ebay,czy mógłbyś mi ją zamówić a ja zrobię Ci przelew na całą kwotę z przesyłką i dołączę flachę winka?

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Cytat: elem w Marzec 23, 2016, 18:27ee, jednak to nie to, jest cała metalowa. Do MM obleci  ale do MC strach stosowac

Ja mam naklejoną taśmę teflonową na szalkę.
Tzn sam nakleiłem.

MAC

#29
Cytat: jamówię w Marzec 23, 2016, 18:17Jesteś wielki maszka.Nie mam konta na ebay,czy mógłbyś mi ją zamówić a ja zrobię Ci przelew na całą kwotę z przesyłką i dołączę flachę winka?

Ale wiesz, że będziesz czekał koło miesiąca?
Chyba, że krócej.

Jak potrzebujesz na już to wyśle Ci swoją (mam dwie) a jak dojdzie Twoja to mi moją odeślesz.

Jeśli ok to daj na PW kompletne dane adresowe to kupię z dostawą docię :)

krzysiek

Proszsz bardzo, aliexpress, bezpieczna dla MC i nie trzeba nic naklejać:
http://tinyurl.com/hnh3lo4

tyle, że się czeeeeka
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

MAC

Cytat: blackholesun w Marzec 23, 2016, 18:32bezpieczna dla MC i nie trzeba nic naklejać:

Jest dokładnie naklejone to samo co ja nakleiłem :)

elem

dokładnie taką mam, jest OK, warto poczekać
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Taką też mam :)
Dlatego jedna mogę Michałowi pożyczyć na czas oczekiwania.

jamówię

Chłopaki to jaką?tą którą wkleił blackholesun kiedyś miałem.
Czekać mogę,tylko,którą zamówić?

MAC

Pieniądze jedna i druga żadne to już lepiej tą z aliexpressa.

jamówię

Cytat: masza w Marzec 23, 2016, 18:54
Pieniądze jedna i druga żadne to już lepiej tą z aliexpressa.

Czy ktoś mi ją zamówi? plisss:))
Skąd to idzie?
Jaki to będzie całościowy koszt?
Maćku, gdyby w czasie oczekiwania, przyplątała się do mnie nowa wkładka, to poproszę Cię o pożyczkę, ok? :))

MAC

Cytat: jamówię w Marzec 23, 2016, 19:16ok? :))
spokoloko  ;)
Będzie okazja w końcu żeby kable podesłać  :)

jamówię

Cytat: masza w Marzec 23, 2016, 19:19
Cytat: jamówię w Marzec 23, 2016, 19:16ok? :))
spokoloko  ;)
Będzie okazja w końcu żeby kable podesłać  :)



No fakt.\ :))tylko prośba jakbyś ogarnął tą wagę.Reszta na priv

MAC

Tyle, że ja nie mam bladego jak się na tej alibabie kupuje...

jamówię

Cytat: masza w Marzec 23, 2016, 19:31
Tyle, że ja nie mam bladego jak się na tej alibabie kupuje...

Drodzy ktoś wie i może pomóc?

krzysiek

Zakłada się konto wpisując swój adres mailowy, potem trzeba go zweryfikować, potem wpisać adres do wysyłki. Od niedawna aliexpress obsługuje płatności dotpay, czyli płaci się prosto ze swojego konta bankowego.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

jamówię

Cytat: blackholesun w Marzec 23, 2016, 19:47
Zakłada się konto wpisując swój adres mailowy, potem trzeba go zweryfikować, potem wpisać adres do wysyłki. Od niedawna aliexpress obsługuje płatności dotpay, czyli płaci się prosto ze swojego konta bankowego.


Dzięki!

slawomir273

A może jakiś zbiorowe kupno?

jamówię

Cytat: slawomir273 w Marzec 23, 2016, 20:20
A może jakiś zbiorowe kupno?



Czemu nie?tylko trzeba by prosić kogoś kto ma tam już konto.maszka niestety nie ma :((

slawomir273

No ja też nie mam może ktoś się podejmie?

krzysiek

Ta cena na aliexpress jest podana z przesyłką do PL. Jest to niska kwota i można to sobie sprowadzić prywatnie bez cła vatów i takich tam. Jak zamówicie więcej sztuk to może być UC i takie tam.
Do zamówień hurtowych jest alibaba, ale co, będziecie zamawiać po 100-1000 szt? :)
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

jamówię

Ja już dzięki maszce mam wagę w drodze. ;D

jamówię

Dotarła,tylko maszka chyba nie ma czasu :) bo pytanie mam,czy jest bezpieczna dla mm,czy muszę ją czymś odizolować? Nie chcę Andrzejowi wkładki spieprzyć ::)

frywolny trucht

Taka jubilerska? Będzie dobrze, a jak chcesz mieć pewność, że dobrze pokazuje nacisk, możesz położyć coś na szalce, nie wiem, jakiś zamszyk, czy co- i dopiero po położeniu nakładki włączyć wagę. Waga się wyzeruje z tym dodatkowym ciężarem i hejka. Możesz porównywać. Ma pływ, czy niet wpływu.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93