TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Tomek, poproszę o winyl




elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Cytat: LampowY w Listopad 13, 2018, 22:34
Tomek, poproszę o winyl



Tomasz przepraszam, ta nie. Znalazłem taką już w domu  ;D

elem

spoko, wszystko pod kontrolą  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

dino

Cytat: LampowY w Listopad 14, 2018, 11:42Tomasz przepraszam, ta nie. Znalazłem taką już w domu  ;D
???

LampowY

No co?
Stary już jestem, pamięć zawodzi. Spory karton zdublowanych płyt już raz ludziom oddałem  :)

frywolny trucht

Cytat: LampowY w Listopad 13, 2018, 22:34
Tomek, poproszę o winyl







To ja też te dwa. Na pewno nie mam :) Proszę podać kwotę i przypomnieć nr konta na priv. THX
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Alexander

Kurcze mam problem z płytami winylowymi ACT. Wykonawcy i muzyka świetne. Z przyzwyczajenia kupowałem zwykle winyla, a później do słuchania musiałem dokupić cd. Dlaczego? CD z tej stajni brzmi jak dla mnie lepiej. Może, któryś z Was też porównywał?  :-\

LampowY

Mam w uj winyli z ACT i ani jednego CD. W sumie sam nie wiem czemu?  :o
Ile kosztuje CD ACT?

elem

standardowy 1CD - 51 zł po ostatniej podwyżce. Dla porównania 1LP - 69 zł dla forumowiczów.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

No to następne ACT jak coś se upacze wezmę na próbę na srebrnych krążkach.

Alexander

Tomaszu, czy coś z serii Mercury Living Presence jest dostępne?
Bo moje ukochane Classic Records, to juz pewnie tylko na wtórnym, czy się mylę? 

elem

Rozejrzę się, może gdzieś resztki zalegają, dam znać.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

To jak gdzieś spotkasz coś z CR to poproszę wszystko jedno jaką  ;D bo nie mam ani jednej.

moon

Cytat: elem w Listopad 15, 2018, 08:51standardowy 1CD - 51 zł po ostatniej podwyżce. Dla porównania 1LP - 69 zł dla forumowiczów.

podwojny EST "Gagarin" ile?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

95zł,  ale... odleciał,  czekam na kolejną dostawę
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Alexander

Tomaszu i jeszcze jak Living, to Living Stereo, coś jest od nich?

elem

Mercury Living Stereo i  RCA Living Stereo, tak?  Czyli wznowienia tych wydawnictw zrobione przez Speakers Corner/ Acoustic Sounds?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Bartolo

Tomku, a ESBJORN SVENSSON TRIO E.S.T. LIVE IN HAMBURG, TORD GUSTAVSEN The Other Side..?
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

elem

raczej nie ma problemu z dostepnością
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Alexander

Cytat: elem w Listopad 15, 2018, 21:38Mercury Living Stereo i  RCA Living Stereo, tak?  Czyli wznowienia tych wydawnictw zrobione przez Speakers Corner/ Acoustic Sounds?
Tak.
Mercury Living Presence chyba...czy też Stereo?

LampowY

Tomek, była już chyba kiedyś o tym rozmowa ale nie pamiętam czym się zakończyła...
Czy ECM produkuje płyty w różnych fabrykach a jeśli tak to jakaś jest brzmieniowa różnica?
Bo skąd takie różnice w cenach pyt? Różne wydania czy szukanie palacza na żaglówkę?

https://allegro.pl/shinya-fukumori-trio-for-2-akis-cd-i7240676025.html
https://allegro.pl/cd-fukumori-shinya-trio-for-2-akis-i7669021363.html
https://allegro.pl/for-2-akis-shinya-fukumori-trio-cd-i7678366154.html

elem

To ten sam sklep, słynny mistrz z Konina :)  Normalna cena to 58 zł

Czasem sa polskie wersje ECMów, wtedy są tańsze (Wasilewski, Stańko) . Różnią się tylko poligrafią - jest "trąbka" w miejscu "trumpet" :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Tomasz, to zamów dla mnie proszę tego Pana Fukumori San & Companieros  :)