Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Cytat: masza w Czerwiec 27, 2016, 23:32Mi bardzo podeszły Philips Miniwatt
Chyba mam gdzieś zapisany telefon do Mirka...)

wojtek41

Jeszcze czeka w kolejce do wzmaka Philips PCC88. Ale to już po urlopie... :)

wojtek41

Ile godzin potrzeba na wygrzanie Matsushity ?  30, 50 ?  Bardzo ładna przestrzeń i dużo detali z tych lamp w moim zestawieniu. :)
A jak ładnie brzmi Camel "Monnmadness"... :)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 28, 2016, 21:23A jak ładnie brzmi Camel "Monnmadness"...

A jak Raindances? Moja ukochana :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Pewnie tez pięknie. Może póżniej... ;)

gratefullde

Fajny musisz mieć tez wzmacniacz. A i lampki owszem też. Mój jeszcze cierpi na pewne niedostatki z uwagi na zastosowanie rosyjskich, wysokojazgoczących 6J5 ale myślę, że niedługo się to zmieni.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Przejdż więc do czynów i zmień lampki ;)  Mam dość wąskie pole do zabawy lampami. Mazda praktycznie nie do ruszenia. Dobrze, że mam w zapasie dwie - NOS. Sterująca owszem mogę zmienić, jak to wcześniej zrobiłem z Sylvanią. Jedynie wymienna palteta barw z ECC88. Ale za to jaka...:)  Po urlopie sięgnę jeszcze po Amperex BB z D getterem. :)
Znakomity wzmacniacz...:)

MAC

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 28, 2016, 21:23Ile godzin potrzeba na wygrzanie Matsushity ?  30, 50 ?

Nie umiem powiedzieć. Grały u mnie ze 2 godziny i wpiąłem dla porównania Amperexy BB d getter i już ich nie wyjąłem :)

wojtek41

Cytat: masza w Czerwiec 28, 2016, 22:04Grały u mnie ze 2 godziny
Szybko poszło  :D  Myślę, że Amperex będzie lepszy więc te wylądują w słuchawkowcu. Jednak parkę jeszcze kupię, niech leżą w zapasie. ;)

MAC


wojtek41

Mizushima + Revox F 36. Bajka... :) Idę po zimnego browara aby schłodzić nieco emocje  ;)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Sierpień 09, 2016, 19:59
Mizushima + Revox F 36. Bajka... :) Idę po zimnego browara aby schłodzić nieco emocje  ;)

Cześć Wojtek, a jakie głośniki masz podpięte?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Nadal Sansui. Jak się trochę ogarnę po urlopie to poszperam w internetach  ;)

wojtek41

Chyba coś się stało...Nie mogę przestać słuchać.... :)

MAC

Wiedziałem, że prędzej czy później się popsuje  ;D

wojtek41

Czekam na BB  8)  Pewnie dopiero pierdyknie  ;)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Sierpień 09, 2016, 21:43Czekam na BB    Pewnie dopiero pierdyknie 

O tak :)  Nie wytrzymają próby czasu ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


wojtek41

Które z podstawkowych kolumn, mają skuteczność w okolicy 100db. Są takie ?

MAC

WLM Diva Monitor (97dB)
Do Twojego japońca będzie bajka.


MAC

Musiałbyś się pospieszyć.

http://allegro.pl/wlm-diva-monitor-i6439600577.html

Znam dobrze WLMy. Dwa razy miałem. Będziesz zadowolony i to bardzo.
Moduł Passive Control o wartości 3700 leży u mnie i się kurzy :)
Mogę odstąpić w razie by co za Bógzapłać :)

MAC

Cytat: masza w Sierpień 29, 2016, 18:22Musiałbyś się pospieszyć.

http://allegro.pl/wlm-diva-monitor-i6439600577.html

Poprzednio były wystawione za 5 tyś w opcji  kup teraz i nie poszły więc myślę, że w licytacji będą ok 4 - 4,5k.
Nowe 13 tysięcy.

wojtek41

Ukłony... ;)   Napisałem do sprzedającego.

wojtek41


MAC

Audio Note-J/SP (93dB)
Dość łatwiutkie do napędzenia.