Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Dzisiaj w ramach eksperymentów i doświadczeń, połaczyłem RCA Jan 5U4GB z Teslą E88CC (32) gold pin. Mazda z wiadomych względów nie do ruszenia  ;)  Bardzo ładnie to współgra. Polecam ten wzmacniacz każdemu nawet na oślep i z zatkanymi uszami  :D

Wesołych Świąt !!!

wojtek41

Kupiłem 5 lamp Telefunkena NOS. W cenie...50 złotych za całośc  :D  Dokładnie PCC 189. Chciałem dziś pojechać i odebrać, ale facet wyjechany na sylwka  >:(
Trza czekać.... :(

wojtek41

Praktycznie cały dzień słucham w/w lamp Telefunkena. Głównie taśmy z Otari. Bardzo mi się podoba dżwięk tej lampy. Nigdy nie przypuszczałem, że będzie tyle przestrzeni, powietrza i zarazem smaczków w muzyce z tej lampy. Znakomite PCC 189.  :)
Kurcze ile mam kurzu na sprzęcie.... :o

wojtek41

Przy okazji, lampa Telefunkena, bardzo ładnie współgra z Mullardem w wzmacniaczu słuchawkowym.

MAC


MAC

Cytat: wojtek41 w Styczeń 06, 2017, 23:20Nigdy nie przypuszczałem, że będzie tyle przestrzeni, powietrza i zarazem smaczków w muzyce z tej lampy. Znakomite PCC 189.

Zaprawdę powiadam Ci, że nie chcesz wiedzieć dlaczego masz z PCC189 tyle przestrzeni i powietrza  ;D

wojtek41

Cytat: masza w Styczeń 14, 2017, 11:49Zaprawdę powiadam Ci, że nie chcesz wiedzieć dlaczego masz z PCC189 tyle przestrzeni i powietrza 
Że ę...?  A może by tak myśl rozwinął, bo my tu swiata i opinii ciekawe... ;) ;D


wojtek41

Pograł Telefunken, ale jednak...Matsushita zostaje.  :)

Jamówię

Cytat: wojtek41 w Styczeń 19, 2017, 20:39
Pograł Telefunken, ale jednak...Matsushita zostaje.  :)



Ie ściemniaj,tylko pisz jak Tannoy gra :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

4,5W i znakomicie daje radę z kolumnami Tannoy'a. Szok... :o

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Styczeń 19, 2017, 21:23
4,5W i znakomicie daje radę z kolumnami Tannoy'a. Szok... :o

Rozumiem, że już wiesz... ;) Ta naturalność i witalność, żywość... qrwa nie wiem co jescze na koncówkę ość ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Wiem, nie wiem...Dupa tam. Ważne, że ładnie gra  :D  Matsushita robi świetną robotę  :)

MAC


wojtek41

Ale z Telefunkenem nie było tak pięknie.  :(  Była przeciętność.

gratefullde

Cytat: masza w Styczeń 19, 2017, 21:28zajebistość  ;D

Yes, magnificencjość zajebiscość ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: wojtek41 w Styczeń 19, 2017, 21:30
Ale z Telefunkenem nie było tak pięknie.  :(  Była przeciętność.

Bo TFK to strasznie przereklamowane lampiszony są. Ja ich nie cierpię.

wojtek41

Cytat: masza w Styczeń 19, 2017, 21:33Bo TFK to strasznie przereklamowane lampiszony są. Ja ich nie cierpię.
Ale w słuchawkowcu wespół z Mullardem grają zajebiście  :)

MAC

A w słuchawkach to mam praktycznie zerowe doświadczenie.

wojtek41

Całkiem sympatyczne połączenie. ) Do tego Maćkowe beldeny. Spasiba masza  :D
Taka fajna muzyka na wieczór.  :)

MAC


wojtek41


MAC

Trochę przykrótkie te icki...

wojtek41


wojtek41

Dziś wieczorem. Pat Metheny z DVD w połączeniu z Mizushimą, Denonem i Tannoyami. Tylko audio.
Co chcieć więcej..?  :D