Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Michał, to raczej pobożne życzenia... ;) :D
Mnie czeka jeszcze zakup 2 może 3 wkładek. Chciałbym wszystkie z epoki, ale na razie to melodia przyszłości więc cichosza  :D

McGyver

Cytat: wojtek41 w Luty 06, 2018, 20:22z wiekowej lniówki która ma wbudowany przedwzmacniacz wg projektu (chyba) WAD.
A photo please.

wojtek41

Poszukam, może gdzieś mam  :)

wojtek41

Ale ładne... :)


wojtek41

Fajna, ale celowałbym w MK II. Moim zdaniem, ładniejsze brzmienie  :)  Jaka wcześniej miałeś ?
Muszę zacząć szukać zapasowej igły do II. Tylko oryginał  :)

MAC


wojtek41

Znasz to piękne brzmienie... ;)

wojtek41

Czas na małe dżezowanie  :)

gratefullde

Cudeniek takich słuchacie Kolego, że aż ślinka leci ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Co ja poradzę, że od tych dawnych czasów nie mogę się uwolnić. To i płyty takie...  ;)

wojtek41

Dzień trzeci. Ponownie słucham z AN. Mam wrażenie "pływania" między nutkami, czyli zanurzam się w dźwięku  ;)
Dobra, wracamy do rzeczywistości  :)  Mac chciał zdjęcie, mam tylko takie 6 lufowego krążownika  :)  Stary ale jary i fajnie gra z lampami Philipsa.


wojtek41


wojtek41

Kapitalne  :)

wojtek41

Odsłuchałem na Tidalu. Muzycznie fajna, ale z innej perspektywy to może być okładka roku  ;)

wojtek41

Wieczorem kończy się licytacja i pewnie moje ci one będą  :D

MAC

To może zbiorowe zamówienie u elema na same okładki?  ;D

wojtek41

Cytat: masza w Luty 11, 2018, 15:22To może zbiorowe zamówienie u elema na same okładki? 
Jestem za  ;D

elem

Zeskanuję i prześlę PDFy  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Podobno ze sobą troche konkurują. Pierwsza była Danka...



Melody zrobiła duży krok naprzód więc teraz piłka po stronie Danki  ;D
Tylko na Boga... miłe Panie... szybko bo czas gra nieubłaganie na Waszą niekorzyść  ;D ;D ;D ;D


wojtek41

Cytat: masza w Luty 11, 2018, 15:34Tylko na Boga... miłe Panie... szybko bo czas gra nieubłaganie na Waszą niekorzyść     
Na naszą chyba też... :D

elem

My ślepniemy, kobiety dojrzewają, to się równoważy  8)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

cdt

No ale my paczymy se tylko  ;D i gawędzimy . Erotoami gawędziarze  ;D

MAC

Cytat: wojtek41 w Luty 11, 2018, 15:38Na naszą chyba też... :D
Wiesz, my to zawsze coś do oglądania i ślinienia sobie znajdziemy a one już niewiele będą miały do pokazania  >:D
No, najwyżej zaśpiewają. Trudno się mówi  ;D ;D ;D