Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Całkiem możliwe, że będzie na sprzedaż AN. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, można pytać  ;)

gratefullde

Wiesz coś wiecej na temat tego o którego pytałem, tego ze zdjęcia?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

Cytat: wojtek41 w Marzec 04, 2018, 20:48
Jeszcze nie  :)

A.... to co bedzie? Proszę sie pochwalić :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Potrzebuje tygodnia, może dwóch aby wszystko ogarnąć  ;)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Marzec 04, 2018, 20:53
Potrzebuje tygodnia, może dwóch aby wszystko ogarnąć  ;)

Oki, to nie naciskam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

Ładne... szukam czegoś na ścianę celem akustyki ale raczej black&white mnie interesuje, jazz lub stare kino...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Wybrałeś coś wstępnie ?

wojtek41

Na 21 str. wkleiłem fajny obraz. Jeśli można to skopiować i ładnie powiększyć... ;)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Marzec 04, 2018, 22:01
Na 21 str. wkleiłem fajny obraz. Jeśli można to skopiować i ładnie powiększyć... ;)

Tak wiem :) Piekny. Popytam czy nie za mała rozdzielczość, może mi zrobią na płótnie :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

tomekkk1

Cytat: gratefullde w Marzec 04, 2018, 21:56
Ładne... szukam czegoś na ścianę celem akustyki ale raczej black&white mnie interesuje, jazz lub stare kino...

Jeżeli w Polsce działa, coś jak Snapfish, albo lokalnie fotograf drukuje na płótnie możesz złożyć zamówienie i masz obraz jaki chcesz:


Obraz pusty w środku nie zadziała w przypadku poprawy akustyki, czy choćby w zmniejszeniu pogłosu, ale dalej już wiesz co i jak podziałać. Jeśli nie do końca, to możemy kontynuować w tamtym temacie - nie chcę tu Wojtkowi spamować ;)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Cytat: tomekkk1 w Marzec 04, 2018, 22:03nie chcę tu Wojtkowi spamować
Śmiało, mnie to nie przeszkadza  :)

wojtek41


tomekkk1


tomekkk1

Cytat: wojtek41 w Marzec 04, 2018, 22:08
Śmiało, mnie to nie przeszkadza  :)


Dzięki Wojtku, podniesiemy Ci "oglądalność" - choć to zupełnie nie jest konieczne w Twoim temacie :)

wojtek41

Mnie temat przystosowania akustycznego, tez interesuje  :)

tomekkk1

Cytat: wojtek41 w Marzec 04, 2018, 22:15
Mnie temat przystosowania akustycznego, tez interesuje  :)

Moja skromna wiedza opiera się jedynie na drobnych doświadczeniach i rzeczach wyczytanych na Forach. Nie sądzę by warto było tworzyć z tego oddzielny wątek... ;)
Jak jest u mnie napisałem tutaj: Full-Range moja Audio Nirvana :)

wojtek41

#719
Do sprzedania pre lampowe Audio Note M 2. Ogłoszenie w stosownym dziale. )


vasa



Cytat: wojtek41 w Marzec 05, 2018, 13:22
Pre lampowe Audio Note M 2 idzie pod młotek

Pamiętacie Gerwazego?
[emoji375]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

He he...No tak  ;D  Zaraz zmienię  :D

wojtek41

Mariusz słuchałeś..? 


tomasz_pianista

Ja słuchałem już dawno;)

D.959 ekstra, D.960 niestety nie mój klimat.  Niestety jestem skrzywiony, bo ostatnią Sonatę grałem i częściowo o tym pisałem pracę magisterską, no i teraz większość wykonań mi się nie podoba:) zawsze tak jest.

Swoją drogą Krystian będzie grać w Warszawie niedługo.
Grupa ratowania poziomu.