Są tu jacyś motocykliści?

Zaczęty przez Therion, Sierpień 16, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hubertrs

Jezdzilem tym, wywrotne cholerstwo,

Therion

Ten się nie przewróci. Chyba, że na plecy  >:D

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Hubertrs

ja tam zdeklarowany offroadowiec jestem

axolotl

Cytat: Hubertrs w Październik 10, 2018, 15:49
Jezdzilem tym, wywrotne cholerstwo,

Napisz cos wiecej, ponoc 2 kola z przodu zwiekszaja przyczepnosc .... bajki opowiadaja?

Hubertrs

Tak ze dwa miesiace temu dostalem zaproszenie z Yamahy na jazde probna, tzn cos w rodzaju dnia otwartego gdzie byly jazdy probne tym rydwanem, a ze to byla sobota i w dodatku w okolicach gdzie mozna posmigac po wertepach to sie wybralem.
Co by nie przeciagac to napisze tylko, ze to nie moja bajka, branie zakretow dla kogos kto sie wychowal na moto niestety nie podchodzi.
Tutaj majac kat B mozna tym poginac, w zwiazku z tym jest to dosc popularne i jezdzi tego troche (mam na mysli trzykolowce)

Therion

Cytat: Hubertrs w Październik 10, 2018, 14:48Widze ze Therion zdominowal ta zakladke

Ponieważ ją założył? :)


Wszyscy milczeli, to sam się udzielałem :)


Cytat: Hubertrs w Październik 10, 2018, 17:07ja tam zdeklarowany offroadowiec jestem

I ja!  >:D
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Hubertrs

Gdzie taki piekny widok i jak sie tam wdrapales tym potworem??

moje widoczki to Snowdonia i Jamajka

miniabyr

 :( Zazdraszczam  ,ale nie narzekam . Ja jeżdżąc na skuterze po niektórych polskich drogach czyję się jak na offrodowej drodze . . ....Ja pierdziu od marca do teraz nie jechałem komunikacją miejską . Wszystko załatwiam na skuterze . Małe a jak cieszy !!!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Hubertrs

Za glupi jestem co by jezdzic po drogach, oczywiscie robie to ale zadko

Therion

Cytat: Hubertrs w Październik 10, 2018, 18:47Gdzie taki piekny widok i jak sie tam wdrapales tym potworem??

Ground Road Alps, 2802m npm. Kilka miesięcy temu.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

Wjechałem bo... mogłem i dlatego, że mówili, że się nie da, że to bez sensu itp. :)
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Hubertrs

Tez tak mam,

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Hubertrs

Korci mnie zeby kupic bmw gs i zwiedzic Gruzje

Therion

to nie tak. Do Gruzji się leci i wypożycza moto na miejscu.

Co do GS... na zachodzie na 10 motocykli 9 to GS. Już miałem ich dość. Zacząłem je nazywać - Audi. Kumpel jadący ze mną (oczywiście na GS Adventure) pokładał się ze śmiechu, gdy co 2 minuty mówiłem, gdy z naprzeciwka jechało moto - Aaaauuuudiiii....

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Hubertrs

Kupno-wyjazd-sprzedaz, mojej WRki za cholere nie wymienie na nic innego

Therion

Kolega był w czerwcu. Za 3 tysie z posiłkami i noclegami objechał Gruzję w kilkanaście maszyn (terenowe), z przewodnikiem, z wymianą motocykla po awarii (kiepskie drogi). Koszt dodatkowy to przelot  lub dojazd do Gruzji we własnym zakresie.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Hubertrs

Zle szukalem, bo nie znalazlem takiej opcji,na razie za trzy tygodnie St Lucia, motorek juz zarezerwowany

Therion

u mnie póki co z większych wypraw
2017 Chorwacja Czarnogóra Albania,
2018 Toscania i Alpy
2019 ??? :)

aaa w 2009 Ukraina
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Hubertrs

Ja do tej pory tylko Dominikana i Jamajka przejechane z lewa na prawo i z gory do dolu, wertepy w Uk i polandzie.
Dlatego mnie korci jakas wieksza wluczega

Therion

Zastanawiam się, gdzie w 2019....


Pojechałbym na północ, ale tam chyba trochę drogo. Norwegia
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Hubertrs

Ja juz mam zaplanowane enduro w Rumunii a w listopadzie napewno kolejna z wysp morza karaibskiego, aczkolwiek tak jakpisalem, korci mnie jakas taka wieksza wyprawa, bo rumunia to takie wariowanie po krzakach.

vasa



Cytat: Therion w Październik 10, 2018, 20:52
Zastanawiam się, gdzie w 2019....

Ja w Autaj pojechałem samochodami.
Ale offroadów trochę ram było.
Po horyzont [emoji38]


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Hubertrs

W tamtym roku jesdzac do pracy zrobilem 72k mil, w zwiazku z tym traktuje auto jak zlo konieczne, nikt by mnie nie zmusil do jechania samochodem na wakacje, dlatego tez myslalem o zwyklym motorze aby sie poruszac po drogach i zrezygnowalem, co by nie stracic przyjemnosci, moto stalo by sie narzedziem pracy.