Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa



Cytat: wojtek41 w Marzec 28, 2018, 16:06
Cytat: vasa w Marzec 28, 2018, 16:03Jak chcesz to oddam tanio moje trąby na fostex 206.
Ale musiałbyś przyjechać, posłuchać i sam targać
Najmę murzyna... ;D
A tak poważnie to chyba zbyt duże  :)

A może dwie murzynki[emoji28]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Sugerujesz imprezę... ;D  :np:

vasa

Cytat: wojtek41 w Marzec 28, 2018, 16:24
Sugerujesz imprezę... ;D  :np:
Po mojej stronie chata, muza, napoje.
Po Twojej reszta [emoji41]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41


wojtek41


wojtek41

Moc jest z nami  8)  :gn: 

wojtek41

 8)  :gn:

gratefullde

Coś bardzo bluesowo dzisiaj?  :np:
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Tak jakoś wyszło... :np:

wojtek41

Ostatnia.  Płyta i kolejka :gn:

gratefullde

Fajna płyta :).  :np: :gn:
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Nie dam się wrobić w świąteczne sprzątanie. Słucham )

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

#813
Dawno niesłuchany Systemdek. Nie powiem, stęskniony byłem... :)  Dzięki Krzychu (ahaja)  :np:

wojtek41

Tak patrzę i widzę ponad rok wspólnego pomieszkiwania z Tannoyem.  Kurcze...nic nie swędzi... :D

vasa

Cytat: wojtek41 w Marzec 29, 2018, 21:05
Tak patrzę i widzę ponad rok wspólnego pomieszkiwania z Tannoyem.  Kurcze...nic nie swędzi... :D
Uważaj!
To może potrwać dłużej[emoji847]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41


wojtek41

Gramy  :)  :gn:

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Marzec 29, 2018, 14:44świąteczne sprzątanie
U mnie nie mam czegoś takiego.:)
A "roll with the punches" jest znakomity.

wojtek41

Jako, że jutro małżonka wywozi mnie w góry, przyjmijcie koledzy najlepsze życzenia Wielkanocne. Życzę wam aby były takie jakie sobie wymarzyliście.  :)
Oczywiście życzę także cudnego króliczka. Ba...wolno nam marzyć  :D


wojtek41


merlin1973

Cytat: wojtek41 w Marzec 29, 2018, 22:03przyjmijcie koledzy najlepsze życzenia Wielkanocne. Życzę wam aby były takie jakie sobie wymarzyliście. 
Wzajemnie Wojtek :)
ps. pozdrowienie dla małżonki , ładne foto kuszące :)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Dzięki, z wzajemnością  :)  Właśnie, foto całkiem, całkiem... ;)

wojtek41

Słucham "Loves strange ways" Chrisa Rea i tak mi sie to skojarzyło... :)

Michał

Wojtuś wszystkiego najlepszego!miłego pobytu w górach,bo góry rulezzz! ;D