Blog Grega - czyli co tam piszczy u Watsona

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 05, 2018, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hubertrs

Cytat: amati74 w Październik 24, 2018, 19:26U mnie w UK zielonego Carlsberga nie da się pić, tylko złotego kupionego w Lidlu da się wypić
Zgłoś do moderatora     Zapisane

nie ma co wywazac otwartych drzwi, w uk jest pelno polskich kraftowych piw a jesli juz lubisz pilsnerki to :
https://www.majestic.co.uk/mixed-cases/krombacher-pils-12-pack

co jakis czas jade biore 12 buteleczek, skoda zdrowia psychicznego na picie takiego g... jak carlsberg

GregWatson

Cytat: moon w Październik 25, 2018, 10:04dunskie i holenderskie piwa, te klasyczne pilsy/lagery u nas dostepne, niestety ale smakuja w Polsce zupelnie inaczej, czytaj gorzej.

Bo do nas trafia wszystko gorszej jakości nawet śmieci.
Trochę tego i trochę tamtego też.

moon

Cytat: GregWatson w Październik 25, 2018, 11:59Bo do nas trafia wszystko gorszej jakości nawet śmieci.

to nie tak, Heinekena robia u nas, a przynajmniej robili, Carlsberg pewnie tez
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

GregWatson

Na butelkach pisze że Carlsberg do nas przyjeżdża i rozlewane jest w obecności "komisji duńskiej" (pic na wodę). W Danii jest więcej odmian tego piwa i są naprawdę dobre. A niektóre kopią 12 voltami.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

moon

ciekawe, ze smakuje inaczej ten dunski niz ten polski;)

w Danii teraz maja bardzo smaczne, jak na koncerniaka, Carslberg IPA
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Miałem kilka sprzętów tej firmy i to była bajka w tamtych latach - najdłużej taki zestaw + gramofon Daniel. Słuchało się muzyki oj słuchało.

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

McGyver

Cytat: GregWatson w Październik 25, 2018, 13:16
Miałem kilka sprzętów tej firmy i to była bajka w tamtych latach - najdłużej taki zestaw + gramofon Daniel. Słuchało się muzyki oj słuchało.


Też miałem, tylko że czarną, magnetofon w wersji z dolby C, a tuner z dwoma zakresami UKF: OIRT i CCIR.
Nie podobała mi się mechanika w tym magnetofonie, trzaskało się to jak nie przymierzając młotkiem. Wcześniej miałem kasprzakowskiego M9010 w wypasionej wersji z oryginalnym dolby B a nie jakimś tam CNRS i nawet z wyszukiwaniem nagrań. Mechanicznie to był najfajniejszy polski kaseciak jak na owe czasy. Dźwiękowo w sumie też był bardzo OK. Gdyby miał dolby C to bym go nie wymienił na szufladę.
Z czasem wymieniłem szufladę na Technicsa RS-BX828. Niebo a ziemia. Pod każdym względem.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

cdt

Cytat: GregWatson w Październik 27, 2018, 12:36i lecą Stonsi:
I to jest słuszna koncepcja .
Ta płyta to dla mnie wspomnienia .Dostałem ją jako pierwszy prezent od żony  a wtedy dziwczyny . Jeszcze na kasecie w latach 80 tych :)

GregWatson

No to faktycznie wspomnienia do końca życia.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

i dalej kręcimy Stonsów. Przypomnę jedynie że to są cały czas te zdobyczne - po umyciu.

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

a teraz trochę Mickiego Jaggera:

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Boss to jest Boss nie ma wyjścia, trzeba słuchać :) Bardzo lubię :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

No to teraz Babcia nam trochę zanuci:

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Kręcimy dalej.....


Zaczynamy od  Various ‎– Immediate Presents The Great Hits Of

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Następny - ale okładka (etykieta zastępcza)

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No i Elvis jedna z nielicznych jego płyt (albumów) u mnie w zestawie. Jakoś za nim nie tęsknię. Ale trafiłem na doskonałą jakość płyt to trzymam.  :)

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Słucham i słucham tych swoich zdobyczy po ich umyciu i wiele z nich jest wręcz w idealnym stanie. Zasmuciło mnie jedynie kilkadziesiąt niemieckich pozycji i takich trochę jakby z Brava wzięte. Już miałem mimo ładnego wyglądu wyciepać gdzieś na śmietnik ale jak sprawdziłem ceny na alledrogo to aż oniemiałem z wrażenia.
Leci właśnie taki album trzy płytowy który miał iść do utylizacji ale jak popatrzyłem na cenę na allle..  (tej jakości ok 100 zł) to mało mi czapka nie spadła z wrażenia.
Tym milej zaczynam przyswajać prezent który otrzymałem w postaci tych prawie 150 szt płytek. Życzę tego każdemu.  :)

PS.
Poprzedni Elvis też tani nie był.

Trochę tego i trochę tamtego też.