Najmniejsze z beovox ht 600

Zaczęty przez Mikut1982, Listopad 01, 2018, 17:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Zarowka oznaczenie.
Philips 8097D/71IMPIX

tomekkk1


Mikut1982


tomekkk1

Najbliżej to żarówka na gwincie E10 24V 0.1A, czyli 2.4W :)
Albo E10 LED jak ta: https://www.ebay.co.uk...pf:0

Mikut1982

Kolorek po bejciwaniu.

Mikut1982

Porównanie. Surowy fornir i pomalowany bejcą.

Mikut1982

Przyciski i pokretła były w opłakanym stanie. I to nie zeszło szmatką z wodą.

Mikut1982

Papier scierny o granulacji 1500 na wodę. Potem. Pasta polerska. Widać roznice, jeden zrobiony.

Mikut1982


Mikut1982

Pokretła także wypolerowane.

Mikut1982

Taki bedzie kolor koncowy.  Choc jeszcze dużo pracy mam.

Mikut1982

Sie porobiło.  Pomalowałem frinty na czasro i nie podobało mi sie.  Jest tam surowa płyta i po malowaniu wyszły same wżery. I postanowiłem zeszlifowac front do surowej płyty i nakleic na nią forniri wtedy pomalować na czarno.

Mikut1982

Musze sie brać. Bo w sobote chce miec koniec.   Bo będę zaczynał nowy wątek. Tam już bedzie prawdziwy skarb.

Mikut1982

Lepiej cos poprawić odrazu niż potem żałować.

Mikut1982

Ciągle coś poprawiam, dodaje, wymyślam.. Może przesadzam. Fornir na front przyklejony. .

Mikut1982

Dobrze że to zrobiłem... Poprzedni efekt mnie meczył.

Mikut1982

Być może będą zaczepy maskownic. Jednak nie warto się spieszyć. Front bedzie czarny.. Mat lun połysk.  Wyjdzie w praniu. Bedzie widac strukturę drewna po malowaniu. 


Mikut1982

I żarówka sie znalazła. Jakby ktoś potrzebował.

tomekkk1


Mikut1982

Dzis zamówię żarówki . Mam mało czasu, ogólnie.. Zaczepy będą, moze uda sie zamontowac.

Mikut1982

Udało się, zaczepy maskownic sa..
Jest też problem ze zdejmowaniem ich ale lepsze niż gwozdzie.. Troszke musiałem poprzerabiać żeby to wszystko pasowało.. Dzis wieczorem powoli moge zabierac sie za malowanie.

Mikut1982

Niestety wszystko się przedłuża z braku miejsca do malowania. Moge kłaść 1 do 2 warstw dziennie. Robie to w piwnicy bo nie mam warunków.  Ale jakos idzie.  Pamietajcie już w sobote otwieram nowy wątek.. A tymczasem 1 warstwa za mna jeszcze 7  i bedzie gotowe.. Musi  też przestać smierdziec zanim przyniosę je do domu..

Mikut1982

Oczywiscie jak wymaluje na gotowo to zrobie lepsze foty..

Piterski

Ech... ty chociaż masz piwnicę, zazdroszczę  :-[
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.