TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

Bartolo

www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

elem

Ożesz...,  chyba za 50 euro to widziałem i nie wziąłem  ???
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Bartolo

Cytat: elem w Luty 10, 2018, 10:59Ożesz...,  chyba za 50 euro to widziałem i nie wziąłem 
No bo tak kosztowała jeszcze miesiąc temu... ;(
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

gratefullde

W przyszłym miesiącu, tj. marcu, ukaże się płyta Keith Jarrett Trio: Aftet The Fall, wydanie ECM.
To ja poproszę :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


gratefullde

To x 2 Tomaszku :) Ale jakieś fajne tłoczenie może :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

cdt

Jako zwierzę stadne dołączam się do wołania . Tomaszu ja tyż  :P - paczka rośnie  ;D

rudy-102

To ja jako samotny wilk zamówię sobie gdzieś indziej :).

Tylko muszę trochę odczekać, żeby mnie żona nie pobiła. Dzisiaj dojdą dwie paczki.


kazan

I ja też poproszę  :D
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

elem

W trasie jestem, wieczorem posprawdzam
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Jest wątek poświęcony Milesowi i KoB. Już wiemy jakie są najlepsze wydania.

Teraz chciałbym wiedzieć jakie mamy audiofilskie wydania kolejnej kultowej jazzowej płyty - tym razem JC - Blue Train.
?

elem

Paczkę robię dla Cię, to Ci spakuje też Blue Train by Classic Records. Do posłuchania!  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Tylko wiesz... frywolny ma skrzywienie, że preampów nie oddaje.
Ja nie oddaje kabli  :o
Uj wi jak zareaguję na płyty  ;D

Jakub

Cytat: masza w Luty 16, 2018, 17:38Teraz chciałbym wiedzieć jakie mamy audiofilskie wydania kolejnej kultowej jazzowej płyty - tym razem JC - Blue Train.
?

Oryginalne Mono. Jak trafisz na bazarze na zadupiu gdzieś w Polsce, to będzie to. Serio.

elem

Jakub, nie ma już idiotów na bazarach :)  Nawet menel wygugla, że chcą za to wydanie 400 euro  ;D
A w bardzo dobrym stanie poszło za 700 euro  :o

https://www.discogs.com/John-Coltrane-Blue-Train/release/5193282
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Jakub

Pewnie masz rację. Znam osobiście przypadki zakupu za 10zł  :o Ale to było kilka lat temu.

elem

To mogło byc "jakies tam" stare wydanie mono (od groma tego było), ale na pewno nie to z 1957
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

cdt

 ;D ;D ;D Nakład jest mały, tym bardziej warto się spieszyć. Tak jak kilka osób tu pisało 45 obrotów robi dobrą robotę. ;D ;D ;D
A TERAZ DALAM CO BY W OREDĘ NIE DOSTAĆ ;D

MAC

Co to kuśwa jest ?

fotobia

Cytat: cdt w Luty 16, 2018, 21:19
;D ;D ;D Nakład jest mały, tym bardziej warto się spieszyć. Tak jak kilka osób tu pisało 45 obrotów robi dobrą robotę. ;D ;D ;D
A TERAZ DALAM CO BY W OREDĘ NIE DOSTAĆ ;D
o rzesz...

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S



gratefullde

Maciek, to jest dość chyba drogo...

Ja mam japończyka, jak wrócę to sprawdzę dokładnie wydanie, brzmi kapitalnie i chyba niczego więcej mi nie trzeba ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Przecie nie kupuje  :D
Paczam na discogs za jaką japonką z 70ych.