Małe jest piekne-beovox ht 500 type 6207

Zaczęty przez Mikut1982, Sierpień 24, 2018, 12:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Jest uszczelka na wysokotonówce.

Mikut1982

Uszczelka się sprawdzila.  Wysokotonowy już jest na swoim miejscu. Fronty sa na połysk a ramki głosnikow, śrubki są w macie.  Fajnie to wtedy odbija. 

Mikut1982

I tu uszczelka do okien dobrze sie spisała.

Mikut1982

I już jedna kolumienka jest.  Dziś nie popuszcze musi mi to dziś zagrać.

Michał


tomekkk1

Również czytam z zaciekawieniem od samego początku. Kolejny sprzęt z duszą dostał nowe życie - dusza uratowana  :np:

LampowY

Tylko ja bym jednak ten front czarny na mat pomalował.
Ale pod maskownicą to wsio ryba w sumie.

Mikut1982

Najpierw był mat bo sam tak chciałem ale kiepsko to wygladał akurat w tych kolumnach.  I tak maskiwnica jest na stale bo jest na małe gwozdziki.

merlin1973

Cytat: tomekkk1 w Sierpień 31, 2018, 19:04Również czytam z zaciekawieniem od samego początku. Kolejny sprzęt z duszą dostał nowe życie - dusza uratowana 
Nie tylko Ty :)   podziwiam, efekt bedzie super, ubolewam nad tym,że nie posłucham jak to zagra nowym życiem.
Pozdrawiam S.CH.

Mikut1982

Udało sie.  Koniec.  Gra..  Kondy niech sie wygrzewaja.  Ale super uczucie zrobić coś samemu.  Jutro zrobie foty popołudniu przy dziennym swietle. Jestem mega zadowolony. Niesppdziewałem sie takiego efektu po tak małych głośnikach i to owalnych.  Kurcze kiedyś to potrafili zrobić sprzet.  Szkoda ze tego nie słyszycie. 

nikhil

Cytat: Mikut1982 w Sierpień 31, 2018, 21:26Szkoda ze tego nie słyszycie.
Szkoda Szkoda!Teraz mamy nowe "nowoczesne" technologie a często to co stare zadziwia.
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

spalon

No właśnie dziś te współczesne sprzęty grają na coraz wyższym poziomie ale są że tak powiem takie bezduszne .
Te starsze dobre sprzęty jak ten zestaw grają z niesamowitym klimatem tego po prostu można słuchać godzinami i nie ma się dość . Sam mam Beomastera 900 K więc wiem jak to gra na wewnętrznych głośnikach więc mogę sobie na razie wyobrazić co dzieje się jeśli dodamy do tego specjalnie dopasowane głośniki zewnętrzne 

Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Michał


Mikut1982

Gra to swietnie jak na tak małe kolumny.
Cały zestaw wraz z wysyłką, odnowieniem typu: kondensatory, żarówki, lakiery, papiery scierne, filce, wszystko policzone z wysyłką.  Wyniosło mnie 434zl. Policzone wraz z zestawem. Pracy nie licze bo to jest dla mnie frajda. Mysle że to nadal jest tanio.  Bez wiadomosci od Spalon nigdy bym nie posiadał  tego zestawu, dlatego dziekuje mu za informację.  Dziekuje wszystkim za kibicowanie.  Miejmy nadzieje że coś jeszcze uda mi sie odnowić. 

christo

Gratuluję. Pięknie wyszło. Czyli można dobrze i tanio. Trzeba tylko trochę pracy, czasu i umiejętności. Efekt imponujący. Wygląda jak z fabryki.
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910