Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht





Trudno mi się dziś od niej oderwać :)

frywolny trucht


frywolny trucht

Trójka właśnie przypomniała. Coś w tym jest...


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Słucham jak głupi dzisiaj w kółko

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jajacek1410

#306
U mnie teraz najnowsza, czwarta płyta Lunatic Soul Mariusza Dudy (Riverside)



Parę słów refleksji w Nowościach płytowych
http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=6.msg7600;topicseen#msg7600
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht



"Zapach rumu w Twoim głosie przyprawia mnie o zawrót głowy,
Sprawiasz, że moje palce tańczą, jak Twoje papierosy
Nieruchoma jak zwykle, ale czemu milczysz?"


"Świat myślał, że zniknęłaś. Ale Ty powróciłaś.
Święta Cesario, co za piękna lekcja pokory
Pomimo tych wszystkich butelek z rumem, wszystkie drogi prowadzą do godności."




Koniec cytatu.
Stary Nowy Orlean. Kondukt przeradza się w radosną, podnoszącą zasługi zmarłego, kompanię. Bawmy się, po co tracić czas jaki nam pozostał?


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Zmiana nastroju bo zwariowac idzie :) Myszowata do mnie i jazda :)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

#311

To mnie teraz prześladuje po prostu. Bez końca  :)
[/font]
Pozdrawiam, Wireless

frywolny trucht



Caravan – brytyjska progresywna grupa rockowa wywodzącą się ze sceny Canterbury.

Grupa powstała w 1968, założona przez Pye'a Hastingsa grającego w melodyjnym stylu na gitarze elektrycznej i Davida Sinclaira na jazzowo brzmiących organach. Charakterystyczne dla brzmienia grupy było połączenie folkowego i jazzowego brzmienia. Dodać do tego należy skomplikowane rytmy grane z niezwykłą finezją przez Richarda Coughlana na wyjątkowo prostym zestawie perkusyjnym. Grupa rozpadła się w początku lat osiemdziesiątych. W 1990 reaktywowała się w oryginalnym składzie dla dokonania kilku koncertów.

Is everything right, Jim ? Maybe you want something correct ?
:)


frywolny trucht

Uch. Wymęczył mnie ten fejsbuk. Czuję się jak koń po westernie. Czas na relaks:



A propos, mam reedycję tej płytki. Tłuste wydanie, ale nie pamiętam jak graje.

frywolny trucht


miniabyr

Wczoraj odwiedzili mnie znajomi w liczbie 12 osób. Wszyscy w podobnym wieku do mojego. Zaserwowałem im składankę tonpresu z 1984 roku z polskimi hitami z tego właśnie roku.Było w tym troche perwersji ,bo drapała wkładka z 13000 złotych po placku już leciwym ale wzbudzającym swoją zawartością wiele emocji.Tak naprawdę mogłem drapać gwoździem i nie miało by to znaczenia dla moich gości,bo samo to,że mogli posłuchać muzyki z naszych lat szkoły podstawowej był większą wartością ,niż moja audiofilska pasja.To tylko nam się wydaje ,że bez kabla z pierdylion złotych monet nie ma odpowiedniego przekazu.Daje to do myślenia .......a i tak nie zrezygnuję z jakości  ::)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Jesteśmy tacy wyobcowani w swoich dążeniach. Jakby nie internet, dzięki któremu możemy się wspierać w szaleństwie, to co by było?  :)


gratefullde

Niczego dziś nie słucham  8)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Dobra płyta. Rok powstania nie ma znaczenia. Nie podaję.



Uprasza się o wytrzymanie choć 10 minut. To naprawdę ciekawa, różnorodna płyta.

frywolny trucht


vasa

Przyszedł do mnie dwa dni temu box z Carmen w wykonaniu Marii Callas.

Nigdy nie byłem jej specjalnym fanem. Na dodatek jej oryginalne nagrania z epoki są przeważnie kiepskiej jakości. Ona sama śpiewa z dość nieznośną dla mnie manierą. Generalnie kupiłem bo Mint był.
I słucham tego i słucham na dobrą sprawę w kółko. Mam masę zastrzeżeń interpretacyjnych i realizacyjnych a słuchać nie mogę przestać.
Zaciąłem się, czy co?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht


frywolny trucht


frywolny trucht


GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.