Audio Video Show 2015

Zaczęty przez SVART, Listopad 06, 2015, 23:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

WOY

Ha ha........No pewnie z facjaty, to tylko by wszyscy paltona poznali:)

gratefullde

Cytat: WOY w Listopad 10, 2015, 21:53
Ha ha........No pewnie z facjaty, to tylko by wszyscy paltona poznali:)

I poznali :)

Arek jeszcze Smolika... ja nie znałem a to idol był jakiś :) Czyli jak dwóch poznaje jednego a potem jeden poznaje a drugi nie to znaczy że ten pierwszy większy jest idol niż ten drugi. Może to skomplikowane ale da się rozszyfrować. :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

SVART

Cicho tam, redaktor trzeszczę ze strachu trzeszczu Trzeszczyńsky przybijał piątkie z Hirtem, czyli pewnie odbierze dystrybucję Ayon'a Psujona Szklarzowi, bo to śliski wąż z tego naszego tessstera :). Będzie testował Jajony na czołgach Rogoża.

Wireless

Cytat: gratefullde w Listopad 10, 2015, 21:55
Cytat: WOY w Listopad 10, 2015, 21:53
Ha ha........No pewnie z facjaty, to tylko by wszyscy paltona poznali:)

I poznali :)

Arek jeszcze Smolika... ja nie znałem a to idol był jakiś :) Czyli jak dwóch poznaje jednego a potem jeden poznaje a drugi nie to znaczy że ten pierwszy większy jest idol niż ten drugi. Może to skomplikowane ale da się rozszyfrować. :)

To trzeba rozrysować. W bardziej skomplikowanych przypadkach piękne grafy wychodzą ;D ;D ;D
Pozdrawiam, Wireless

miniabyr

http://audiolifestyle.pl/nowosci/audio-show-2015-zlota-siodemka/  hmm na dobra są pierwsze oceny imprezy. Czy słuszne to chyba nie ma znaczenia.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Zdjęcia wskazują, że byliśmy na tej samej imprezie :)
No co? Moje zdanie to moje zdanie :) Ich zdanie może być inne.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Mi chodziło o to ,jak różne są odczucia. Ja jak wiesz ,bardzo ostroznie podchodzę do brzmienia na Audio Show...........................zacząłem słuchać muzyki,czas ciszy minął  ;D .To jednak przyjemność.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93