CD Revox

Zaczęty przez MAC, Lipiec 03, 2015, 19:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Nie bój nic poradzimy sobie. Prześlę ci listę nagrań dostępna na taśmach tylko podaj mejla.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC


MAC

O rzesz w dziuple...  8)

MAC

Cytat: masza w Lipiec 20, 2015, 11:14
Kupię dzisiaj LEDowe. Mam nadzieje, że pomoże.
Zwykłych baniek 100W to już chyba nigdzie nie kupię.

Jak postanowiłem tak od razu :) popędziłem i kupiłem...
Dzisiaj wymieniłem energooszczędne na LEDy i objaw zniknął.
Ależ te energooszczędne gówna sieją.
No nic, wszystko w domu trzeba w takim razie powymieniać na LEDy. Będzie bolało :(

Wireless

Cytat: masza w Lipiec 20, 2015, 11:14
Kupię dzisiaj LEDowe. Mam nadzieje, że pomoże.
Zwykłych baniek 100W to już chyba nigdzie nie kupię.

A na Allegro ukraińskich już nie sprzedają ... ? Ja to sobie kilka lat temu zrobiłem zapas :) :) :) Paranoja kompletna z tymi żarówkami :)
Pozdrawiam, Wireless

MAC

Ostatnio byłem w sklepie elektrycznym u siebie w Aninie właśnie po te LEDy i ze zdziwieniem zobaczyłem, że zwykłych żarówek jest skolko ugodno. Nawet 150W.

Wireless

Cytat: masza w Październik 07, 2015, 18:40
Ostatnio byłem w sklepie elektrycznym u siebie w Aninie właśnie po te LEDy i ze zdziwieniem zobaczyłem, że zwykłych żarówek jest skolko ugodno. Nawet 150W.

No tak może być ... sprzedawać mogą, ale z adnotacją, że to "do użytku zewnętrznego" ... :) :) :) Póki co, mam jeszcze zapasy - potem wypadnie pewno zejść do podziemia i zaznajamiać się z np. szkolnymi handlarzami solą i cukrem i innym takim elementem podejrzanym ;D ;D ;D ;D
Pozdrawiam, Wireless

vasa

Cytat: masza w Październik 07, 2015, 18:40Nawet 150W.
Ja się ostatnio zaopatrzyłem w kilka żarówek ozdobnych i jestem zachwycony.
Drogie jak diabli ale efekt za...ty. I chyba nie mają jeszcze zaimplementowanego sztucznego starzenia.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Cytat: vasa w Październik 07, 2015, 19:04
Cytat: masza w Październik 07, 2015, 18:40Nawet 150W.
Ja się ostatnio zaopatrzyłem w kilka żarówek ozdobnych i jestem zachwycony.
Drogie jak diabli ale efekt za...ty. I chyba nie mają jeszcze zaimplementowanego sztucznego starzenia.

Stojące też są czy tylko zwisajace?  :-)
A tak serio, ładne. Daj namiary.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: gratefullde w Październik 07, 2015, 19:12Stojące też są czy tylko zwisajace?  :-)
No ja Was bardzo przepraszam.
To jest poważny wątek o poważnym odtwarzaczu a sprowadzacie go do poziomu fajfusa!

:D

gratefullde

Cytat: masza w Październik 07, 2015, 19:14
Cytat: gratefullde w Październik 07, 2015, 19:12Stojące też są czy tylko zwisajace?  :-)
No ja Was bardzo przepraszam.
To jest poważny wątek o poważnym odtwarzaczu a sprowadzacie go do poziomu fajfusa!

:D
Lampizujemy Revoxa :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Zara Klipsche będą :)
Skupiam się ;)

vasa

Cytat: gratefullde w Październik 07, 2015, 19:12Daj namiary.
Domar - Wrocław Braniborska :)
Ale tego jest masa, wklep "żarówki ozdobne" i dostaniesz masę namiarów.

Uwaga: do wzmacniaczy nie pasują mimo że niektóre wyglądają podobnie.


Cytat: masza w Październik 07, 2015, 19:14
Cytat: gratefullde w Październik 07, 2015, 19:12Stojące też są czy tylko zwisajace?  :-)
No ja Was bardzo przepraszam.
To jest poważny wątek o poważnym odtwarzaczu a sprowadzacie go do poziomu fajfusa!

:D


Trzeba zawołać serwis sprzątający
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paweljazz

Cytat: masza w Październik 07, 2015, 19:18Zara Klipsche będą :)
Skupiam się ;)
No i co? No i jak? W każdym razie to całkiem inne granie niż Herbatniki :)
Najgorzej to mieć do czynienia ze służalczym i zakompleksionym Polakiem, któremu dano odrobinę władzy.

MAC

Paweł, jeszcze ich nie przytargałem.
Każdego dnia w biurze obiecuję sobie, że je przytargam i posłucham ale jak wracam do domu i zapuszczę herbatniki to mi przechodzi ciekawość na Klipscha :)

paweljazz

No tak w sumie to ciebie rozumiem Herbatniki to fajne głośniki som, a Klipsche też fajne som ale tak jak wspominałeś można się trochę przedźwignąć bo ciężkie som :)
Najgorzej to mieć do czynienia ze służalczym i zakompleksionym Polakiem, któremu dano odrobinę władzy.

MAC

Oczywiście jestem bardzo ciekawy tych Klipschy ale... WAF ma odczyn ujemny :)

Jakub


gophgoph

Panowie,  wracam do tematu Revoxa i mam pytanie: czy ktoś z Was mieszka w okolicach Wawy i jest w posiadaniu pilota do tego sprzęta (B201/B205)? Jeżeli tak to dajcie znać:)

MAC


gophgoph

Odpowiedź błyskawiczna:) WoW!:) będę miał pytanie o możliwość pożyczenia tego cuda na przysłowiową "chwilę", ew. spotkania gdzieś na mieście celem sprawdzenia czy w moim CD-ku nie jest przypadkiem walnięty IR? Zbudowałem prostego pilota na mikrokontrolerze który pracuje na protokole ITT i nie che to to cholerstwo mi zadziałać. Jak podłącze do oscyloskopu to mam przebieg idealnie taki jak w Service manualu B205;/

gophgoph

Witajcie, czy ktoś reflektuje na pilota B205, używany w dobrym stanie? Piszcie na priv.

TheKamil921

Z tego co wiem to TDA1541 jest 15bitowy


jamówię

Cytat: TheKamil921 w Czerwiec 26, 2016, 21:35
Z tego co wiem to TDA1541 jest 15bitowy


Jest 16 bitowy,15 bitowy jest 1540 i jest świetny.