Graham Slee Gram Amp 2 Special Edition + PSU

Zaczęty przez Old Man Kensey, Kwiecień 24, 2018, 18:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Old Man Kensey

Sprzedam przedwzmacniacz korekcyjny do wkładek MM firmy Graham Slee, model Gram Amp 2 Special Edition, z dedykowanym do niego, dodatkowym stabilizowanym zasilaczem transformatorowym w oddzielnej obudowie (tzw. PSU), wykonanym przez Tomanka. Całość ma 3 lata, jestem pierwszym i jedynym właścicielem, stan idealny - igła. Posiadam oryginalne opakowania, papiery, instrukcje, itp. Brzmienie równe, szybkie, bardzo dynamiczne, z doskonałą kontrolą niskich tonów i czystą, otwartą górą. Oczywiście, dla zainteresowanych istnieje możliwość posłuchania całości w moim systemie. Na życzenie wkleję zdjęcia.

Cena do rozsądnej negocjacji, zapraszam!
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

Old Man Kensey

Przepraszam, najważniejszego nie podałem: cena 1500 zł za komplet.
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

vasa



Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 24, 2018, 18:13
Przepraszam, najważniejszego nie podałem

Najważniejsze to jest - Co po Grahamie?

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Old Man Kensey

Ach, żebym to ja wiedział  ;D Się rozglądam, porównuję, coś tam sobie posłucham... generalnie, nie ma pośpiechu, no chyba, że ktoś będzie naprawdę zainteresowany i kupi Grahama - wówczas będę musiał przyspieszyć  8)
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

vasa

Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 24, 2018, 18:30
Ach, żebym to ja wiedział  ;D Się rozglądam, porównuję, coś tam sobie posłucham... generalnie, nie ma pośpiechu, no chyba, że ktoś będzie naprawdę zainteresowany i kupi Grahama - wówczas będę musiał przyspieszyć  8)
Jak chcesz to mogę Ci pożyczyć Kuleszę do zabawy na jakiś czas.

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Old Man Kensey

Ooo, dziękuję pięknie! A skąd jesteś, jeżeli można wiedzieć?
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

vasa

Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 24, 2018, 18:35
Ooo, dziękuję pięknie! A skąd jesteś, jeżeli można wiedzieć?
Z Wrocławia.
Ale z powodu roboty rezyduję w Buku pod Poznaniem.
O ile pamiętam to masz do mnie kawałek ale poczta jeszcze trochę działa [emoji5]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Darkul w podróży. Już zapomniałem o tym magiku. On w ogóle nazywał jakoś swoje dzieła? Funkcjonuje jeszcze?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Cytat: frywolny trucht w Kwiecień 24, 2018, 18:58
Darkul w podróży. Już zapomniałem o tym magiku. On w ogóle nazywał jakoś swoje dzieła? Funkcjonuje jeszcze?
Dzieła nazywał Q-audio i funkcjonował do czasu aż jakiś imbecyl nie obsmarował go na AS. Oczywiście bez prawa wypowiedzi dla drugiej strony.
Co nie zmienia faktu że ten pre który mam to następca innego pre Kuleszy który miałem wcześniej.

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Eeee, no pyszczył bez żenady: http://www.audiostereo.pl/wzmacniacze-pana-kuleszy_79688.html/page__st__390
Sorry za OT. Jeśli uznasz, autorze wątku, że to zbędne pobudzanie wątku- się usunie  :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Old Man Kensey

Z miłą chęcią skorzystam! Na majowym weekendzie będę miał pożyczony jeden zacny preamp DIY na lampach, posłucham na spokojnie i będę się odzywał. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam  :)
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

christo

Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Cytat: vasa w Kwiecień 24, 2018, 20:25
Cytat: frywolny trucht w Kwiecień 24, 2018, 20:11
Ile ordynujesz?
Trzy piwa i seta [emoji41]

[emoji377]🥃
Bez piwa, seta starczy... no może dwie [emoji6][emoji16]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Old Man Kensey

Do tego porządny słój kresowych kiszonych ogórków i na pewno się dogadamy  :alc:
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

christo

Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

Old Man Kensey

No Koledzy, pożartowaliśmy nieco, lecz zamówień na mój sprzęt ni ma... przeto ogłaszam obniżkę -> aktualna cena 1200 PLN, a jak ktoś będzie chętny, to i przyzwoity przewód zasilający Supra dorzucę gratis!
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

Old Man Kensey

System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen