Magnetofony szpulowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

paul_67

Mam coś podobnego, ale większego formatu w pracy i działa bezbłędnie od 40 lat i doskonale wiem jak tego używać.Co też za g... się teraz produkuje i jeszcze Germany się pod tym podpisują :(

MAC

Czyli to elektryczne dildo bardziej nadaje sie właśnie na dildo niz do magnetofonu?

paul_67

Napisałem do sprzedającego.Zobaczymy co odpowie.Bóg strzygł,że nie jeździłem tym przy głowicach :)

paul_67

Sprzedający to cudo na razie milczy.Potraktowałem inny stalowy kołek tym ustrojstwem i się namagnesował :) Skąd więc w nazwie "de" ???

MAC

Cytat: paul_67 w Maj 16, 2016, 22:52Skąd więc w nazwie "de"

Pewnie miało być The Magnetiser  ;D

paul_67

Kto już tym zataczał kręgi nad głowicami i słyszał, że jest lepiej? Przyznać się !

MAC

Cytat: paul_67 w Maj 16, 2016, 23:13
Kto już tym zataczał kręgi nad głowicami i słyszał, że jest lepiej? Przyznać się !

Chyba miniabyr  :o

kawosz

hm mam to ustrojstwo i używałem . Jak najłatwiej sprawdzić poprawność działania ? . Spróbować rozmagnesować końcówkę do wkrętarki ? kawałek nagranej taśmy ? .

paul_67

Cytat: kawosz w Maj 16, 2016, 23:16hm mam to ustrojstwo i używałem . Jak najłatwiej sprawdzić poprawność działania ? . Spróbować rozmagnesować końcówkę do wkrętarki ? kawałek nagranej taśmy ?
Spróbuj.Mi się nie udało :( Albo ja mam spieprzony egzemplarz, albo to w ogóle jest nic nie warte...

miniabyr

Słuchajcie rozmawiałem z Wojckiem Czern  który ma do sprzedania kilka magnetofonów szpulowych . Prześle mi info na mejla  i te informacje wkleję tu . Może ktoś się zdecyduje . Wiem ,że jeden z nich to walizkowy Telefunken a drugi to jakiś amerykański wynalazek ,ale z trzem prędkościami
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

paul_67

Cisza jak po śmierci organisty.Kto sobie z... magnetofon? Miniabyr, dziadek zaczął grać lepiej od Helgi? :)

wojtek41

Cytat: miniabyr w Maj 17, 2016, 15:47Słuchajcie rozmawiałem z Wojckiem Czern  który ma do sprzedania kilka magnetofonów szpulowych . Prześle mi info na mejla  i te informacje wkleję tu . Może ktoś się zdecyduje . Wiem ,że jeden z nich to walizkowy Telefunken a drugi to jakiś amerykański wynalazek ,ale z trzem prędkościami
Czekamy  :)

miniabyr

Cytat: paul_67 w Maj 17, 2016, 16:00Miniabyr, dziadek zaczął grać lepiej od Helgi?
Dziadek brzmi po prostu pięknie ,ciepło . A Helga to profesjonalistka -wali prosto z mostu.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Paul chyba pyta o efekty po zastosowaniu elektrycznego dildo od wamata  :D

MAC

Teraz żadne kolejne magnetofony mnie nie interesują.
Zbieram na Tannoye  :)

pmcomp

Cytat: miniabyr w Maj 17, 2016, 16:22
A Helga to profesjonalistka -wali prosto z mostu.

Bardzo seksistowskie stwierdzenie ... to walenie przez Helgę ;).

Ona po prostu pokazuje jak było. Prawde gada.

kawosz

To Cie trafiło . Tak jak mnie po wizycie u Ondreja  ;D . Lubimy sobie komplikować życie  ;)

pmcomp

Cytat: masza w Maj 17, 2016, 16:54
Teraz żadne kolejne magnetofony mnie nie interesują.
Zbieram na Tannoye  :)

No i wszyscy skończa kiedys na papierze :).

MAC

Cytat: pmcomp w Maj 17, 2016, 17:08No i wszyscy skończa kiedys na papierze

Papier był juz u mnie dwa razy i wychodzi, że jeszcze będzie ;)

Cytat: kawosz w Maj 17, 2016, 17:05Lubimy sobie komplikować życie

I po co łaziłem? I po co Ty łaziłeś?
Juz kiedyś mówiłem, że jak łazić to tylko na wódkę i to ostrą żeby nazajutrz nic nie pamiętać  ;D

paul_67

Kawosz, sprawdzałeś czy ustrojstwo faktycznie działa? Wamat póki co milczy...

kawosz

Jeszcze nie sprawdzałem . Muszę zakupić coś taniego namagnesowanego .

miniabyr

Paul u mnie to działa ,ale nie kupiłem w Wamat'cie . Ja demagnetyzyje głowice regularnie .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

paul_67

#1097
Cytat: miniabyr w Maj 17, 2016, 17:18Paul u mnie to działa ,ale nie kupiłem w Wamat'cie .
U mnie niestety nie i cieszę się,że nie próbowałem na magnetofonie.
Ale masz stu procentową pewność? Próbowałeś rozmagnesować coś naprawdę namagnesowanego?
Że brzęczy to nie znaczy,że działa zgodnie z przeznaczeniem.U mnie aż kołek podskakiwał i co? I nic - the magnetyzer, jak mówi masza :)

frywolny trucht

Cytat: masza w Maj 17, 2016, 16:54Zbieram na Tannoye 

To jest ciekawe. Ogólnie uważam, tak jak słuchałem, że to fajne kolumny. Różnych słuchałem. Ale jednak jest jakieś dziwne odium w Polsce. Wyklęcie takie.

Co do tego dildo to mam, ale jeszcze nie rozpakowałem. Kupiłem tak dawno, że nie wiem już od kogo. Przyłączam się do pytania- jak najprościej sprawdzić, czy daje efekt placebo, albo wręcz szkodzi?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Tak jak pisałem wcześniej.Bierzesz coś namagnesowanego ( w moim przypadku to był kołek) i jeśli tego nie rozmagnesuje tzn. że nie działa.