Blog Grega - czyli co tam piszczy u Watsona

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 05, 2018, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Wygrzebałem starą płytę cauntry. Czasem fajnie tak na dzień dobry posłuchać sobie takiego luzu:

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

A teraz posłuchajmy trochę Cliffa:

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

A tych chłopaków pamiętacie?

Klincz- "Gorączka"

Trochę tego i trochę tamtego też.

paul_67

To jest [wulgaryzm] nie do słuchania.Kiedyś dostałem w jakimś pakiecie.Tragedia pod każdym względem.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

paul_67


cdt

oj tam są tacy którym się podoba  ;D .

paul_67

Różne rzeczy się ludziom podobają.I to jest ok, dopóki mnie ktoś do czegoś nie zmusza co mi nie pasuje :)

paul_67

Pamiętam, że głównie brzmienie tych nagrań mnie odrzuciło, nie wspominając o fatalnym tłoczeniu...

McGyver

#409
Posłuchajcie tego:



Ciężko uwierzyć że to ten sam zespół.

BTW, jeszcze to:



Poznajecie ten głos zapewne. Zaskakujące, czyż nie?

Kangie

Cytat: McGyver w Marzec 10, 2019, 13:40Posłuchajcie tego:
Dobre! Troche góra przesterowana, ale klimat jest.

Kangie

Cytat: McGyver w Marzec 10, 2019, 13:40Poznajecie ten głos zapewne. Zaskakujące, czyż nie?
Jakby ten stary trubadur ;)


GregWatson

Moja płyta stara bo stara ale fajnie brzmi - stan dosyć dobry. Pierwszy utwór myślałem, że tam jakaś krecha jest a to jakiś instrument takt wybijał  :) Aż paczyłem ze dwa razy bo mi się wierzyć nie chciało. Pacz Pan - takie czasy.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

paul_67

Najbardziej mnie wkurwiła w tych nagraniach perkusja.Ciebie to nie rusza ? :)

Kangie

Talerze wybrzmiewają tragicznie. Przynajmniej na YT (płyt niestety nie mam).

GregWatson

No i lampy odpoczywają a w ruch poszedł MiniDisc. Od wczoraj słucham różnych różniastych MiniDisców które ostatnio zakupiłem. A słuchania mam na kilka ładnych miesięcy. Bom zachachmencił całkiem spory karton tych płytek. Tak z 500+   :)

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

MiniDisc podpięty pod Pioneera A-88x (prawie 20 kg żywej wagi) i gra to pięknie.



Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie


GregWatson

A jaki diabeł ciężki, jak ustawiałem to sobie aż skórę pozdzierałem. Ale gra fajnie. Wcześniej męczyłem Pionka A-757 mkII ale sprzedałem bo był zupełnie średni. A ten gra już całkiem przyzwoicie. Ciężko dziada dostać. Jeszcze mu jakieś klepki z boku sprawię i zachowam dla potomności.  :D
Trochę tego i trochę tamtego też.

vasa



Cytat: GregWatson w Marzec 18, 2019, 20:19ten gra już całkiem przyzwoicie. Ciężko dziada dostać. Jeszcze mu jakieś klepki z boku sprawię i zachowam dla potomności.  :D
Dla mnie wygląda jak wzorzec wzmacniacza tranzystorowego.
Ten ze zdjęcia ma boazerię czyli to nie Twój egzemplarz.


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

GregWatson

Cytat: vasa w Marzec 18, 2019, 20:22Ten ze zdjęcia ma boazerię czyli to nie Twój egzemplarz.

Nie mój ale mój też w ładnym stanie dlatego pisałem o tych klepkach to ok 80 zł z detalami taki zakup. Jeden gość to robi na alle...
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No i muzykujemy sobie. Póki co wrzuciłem w wolną dziurę. MiniDisci bardzo fajnie grają, jutro męczę CD i radyjko na dłuższą metę.

Trochę tego i trochę tamtego też.


GregWatson

Aaaaa, chodzi się po szrotach.  :) Ale dzięki. Lubię takie starsze wynalazki - mają w sobie to coś.
Trochę tego i trochę tamtego też.