Jazz, tylko jazz

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 22:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

sheykk

Zachęcony przez GB JARRETTem z koncertów w blue note kupiłem i zamówiłem też z ecm box PETER ERSKINE TRIO jeden z moich ulubionych bębniarzy.
Fanstacze TRIO inne granie i odmienne od trio JARRETTa.
Pudełeczko nędza 4 płyty w białych okładkach, zdjęcia prawie nic nie widać w książeczce (wiocha jak na wytwórnię o takim prestiżu)
Muzyka super ,jakość nagrań też dobra ++ .
GB lubi Skandynawów (choć to nie do końca takie granie)może Tobie się spodobać.

GB

Cytat: sheykk w Marzec 12, 2024, 20:17Zachęcony przez GB JARRETTem z koncertów w blue note kupiłem i zamówiłem też z ecm box PETER ERSKINE TRIO jeden z moich ulubionych bębniarzy.
Fanstacze TRIO inne granie i odmienne od trio JARRETTa.
Pudełeczko nędza 4 płyty w białych okładkach, zdjęcia prawie nic nie widać w książeczce (wiocha jak na wytwórnię o takim prestiżu)
Muzyka super ,jakość nagrań też dobra ++ .
GB lubi Skandynawów (choć to nie do końca takie granie)może Tobie się spodobać.
Przednia muza. Lubię Skandynawów w jazzie.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

sheykk

Posłuchałem 2 płyt Erskina i teraz leci pierwsza Jarreta i mam wrażenie że Jarrett brzmi naturalniej w sensie instrumentów ich wybrzmień mimo koncertowego nagrania(a może właśnie z tego powodu?).

GB

Cytat: sheykk w Marzec 12, 2024, 20:46Posłuchałem 2 płyt Erskina i teraz leci pierwsza Jarreta i mam wrażenie że Jarrett brzmi naturalniej w sensie instrumentów ich wybrzmień mimo koncertowego nagrania(a może właśnie z tego powodu?).
Zaczerpnąłem ten box. Czekam, aż doleci, ale ten co zamówiłem jest biały, tj. box ma biały kolor. Na Amazonie, był w konkurencyjnej cenie.

PS. Tak patrzę, na Twoje fory, i nie widzę, czy ten box jest biały, czy jasno niebieski.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

sheykk

Biały światło pewnie przekłamało.

GB

Skandynawskie klimaty. Właśnie wczoraj dotarło kilka płyt tego bandu.

Pierwszy utwór nieziemski. Nostalgia północy połączona z radością grania jazzu.

Kiedyś gościli Bałdycha na wspolanych nagraniach.
 
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

sheykk

Widzę że Erskina metodycznie oswajasz i bardzo fajnie to wbrew pozorom nie jest nuda tylko wielki Jazz.