Najmniejsze z beovox ht 600

Zaczęty przez Mikut1982, Listopad 01, 2018, 17:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982


Mikut1982

Ramka przyklejona... Zostały same fronty. Musze pomyslec co z nimi zrobic

Mikut1982

Jeszcze tego brakowało.. Maskownica sie rozkleiła.. Musze obie skleic na nowo.

Mikut1982

W sumie i dobrze że się rozkleiła.. Bedzie cała sklejona od nowa. I odmalowana..

Mikut1982


nikhil

Takie małe o roboty sporo. Pozdrawiam :)
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

spalon

No właśnie, tyle przy nich pracy żeby je zregenerować ale coś czuję że końcowy efekt tego zestawu będzie oszałamiający

Mikut1982

Sam się niespodziewałem że będę miał przy tym tyle roboty..

Mikut1982

Materiał maskownic wyprany, wyczyszczony, kratka wyczyszczona i wymalowana. Materiał został na nowo przyjlejony. Ramka sklejona. Teraz bedzie trzymać jak trzeba.

Mikut1982

Maskownice prawie finisz.  Sklejone o trzymają.

Mikut1982


Mikut1982

Zwrotnice ogarnięte. Do kolumienek wlutowałem orginalny kabelek bang olufsen z kolumn beovox ht 1500 a tam poszedł jantzen 2x2,5mm... A tutaj taki starczy.

Mikut1982

Niestety zaczepów maskownic nie bedzie.. Zamowilem najmniejsze jakie były. Ale sama ramka maskownic jest zbyt wąska i lepiej nie kombinowac bo sie rozwala... Ramka jest delikatna dlatego bedzie tak jak w orginale na 4 małe gwozdziki..

LampowY

Nie szkoda goździów wbijać?  :o
Taśma z rzepem nie zmieści się?

Mikut1982

Zmiesci sie. Ale nie bede wbijał gwozdzi przez maskownice.. Od tyłu nabije gwozdzik. Potem odznacze go na kolumnie. Wywierce malą dziurke i bedzie.

GP412

Jak mnie te gwozdki wk..wiały w tych duńskich wynalazkach..w DYNACO to samo gwozdki.Jak się da dałbym rzepy.
Lubię gramofony..i kukam w wkładeczki

Mikut1982


Piterski

Cytat: Mikut1982 w Listopad 15, 2018, 20:06
No niewiem czemu tak robili
Bo nikt tego nie zdejmował. Daj na rzepy i nie wbijaj w nie gwoździ.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982

Idzie ciężko.. Ale powoli do celu.. Mało czasu.. Pomalowałem sam Kosz na czarno.. W sobote za tydzien będzie finisz.  Jedna rzecz mi tylko brakuje. Zarowka od podświetlania stereo 19v 0,1a.  W sklepie u mnie nie maja.. Pozostaje internet.  I czas zeby coś  znalesc.. 

Mikut1982


Mikut1982

Obudowy już pobejcowane.. Poszła bejca 1x kasztan,  2x dąb jasny..  Pozostaje front. Niewiem czy go robic bo maskownice sie ciezko zdejmuje.. Nawet gdyby były zaczepy to też było by ciężko.

Mikut1982

Jak macie czas.. Pomozcie znalesc zarowke.  19v 0,1a

Mikut1982

Z taką główka

tomekkk1

#198
Chyba 18V? Możesz zrobić lepsze foto nadruku na żarówce?
I zmierz średnice gwintu - czy bliżej do 9-10mm (E10), czy 12mm (E12) ;)

Mikut1982