Zestaw słuchawki i pre lampowe

Zaczęty przez gracz, Luty 26, 2018, 20:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

gracz

 Oferuję na sprzedaż wzmacniacz słuchawkowy/ OTL/ , ukraińskiej manufaktury Abraxas.

Oparty na lampach 6c45P w wersji militarnej oraz sterującej E88cc,marki Sylvania./USA/ brendowanej marką Zenith.Do kompletu dorzucam, sterującą  słowacką JJ.

Wzmacniacz posiada dwa wejście słuchawkowe. Potencjometr został wymieniony na dobrej klasy ,marki Noble.

Do kompletu sprzedam słuchawki Sennheiser Hd 560 Ovation II , które mają wymienione nowe oryginalne pady.Zdjęcia prześlę na życzenie.
Kontakt :wawel99@gmail.com

wojtek41

Musisz podać cenę. Taki mamy regulamin  :)

gracz


MAC


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Miałem kiedyś obiecany od Phasta ale chyba sie chłopaki rozmyślili to może sam se kupie  ;D
Mam sentyment do Abraxasa. Vadim robił kiedyś fajne urządzonka.

gratefullde

Cytat: masza w Luty 26, 2018, 21:51
Miałem kiedyś obiecany od Phasta ale chyba sie chłopaki rozmyślili to może sam se kupie  ;D
Mam sentyment do Abraxasa. Vadim robił kiedyś fajne urządzonka.

Nie no, rozumiem ale... Ty i słuchawki? Szok!
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Ja? Słuchawki? Never!
Mnie ten Abraxas tylko interesuje  ;D


wojtek41


moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gracz

Widzę ,że gorąca dyskusja się wywiązała :)
Fajnie ,że ktoś pamięta te urządzenia , bo są znakomite.
Zdjęcia poniżej
Pozdrawiam.

amati74

Cytat: gracz w Marzec 01, 2018, 22:30
Widzę ,że gorąca dyskusja się wywiązała :)
Fajnie ,że ktoś pamięta te urządzenia , bo są znakomite.
Zdjęcia poniżej
Pozdrawiam.
Calkiem ładny klocuszek