Wznowienie serii Polish Jazz

Zaczęty przez elem, Kwiecień 11, 2016, 21:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

jamówię

Muniak też jest bardzo ok,tylko to hmm...no łatwa muzyka MZ ::)

gratefullde

Dobrze, że łatwa, mi to pasuje obecnie. Zapuszczam. :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

ja prawde mowiac traktowalem do niedawna te PJ po macoszemu, poza Astigmatic, bo sadzilem, ze wiekszosc z nich to tradycyjny jazz, wiec niespecjalnie cos dla mnie;) no ale przyjrzalem sie na fali szalenstwa ;) i kilka juz jest w kregu moich zainteresowan, na razie czekam na Muniaka i Trzaskowskiego, kolejny na liscie Twet
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

jamówię

Cytat: moon w Sierpień 19, 2016, 10:17
ja prawde mowiac traktowalem do niedawna te PJ po macoszemu, poza Astigmatic, bo sadzilem, ze wiekszosc z nich to tradycyjny jazz, wiec niespecjalnie cos dla mnie;) no ale przyjrzalem sie na fali szalenstwa ;) i kilka juz jest w kregu moich zainteresowan, na razie czekam na Muniaka i Trzaskowskiego, kolejny na liscie Twet

świetny wybór,kawał konkretnego grania.

MAC

Cytat: miniabyr w Sierpień 17, 2016, 21:51Od strony rzmienia Trzaskowski i Muniak dupy nie urywa.

Pablo, czas najwyższy na retipping Twojego Royala.
Właśnie słucham obu płyt. Dobierają się jednak do dupy jak należy. Grają na poziomie pozostałych.
I chyba wiem w czym jest problem u Ciebie z nimi. Dokładnie te dwie płyty mają mniej góry niż pozostałe czyli w sam raz. Inne maja jej trochę za wiele.
Twoja wkładka stałą się głucha na ten zakres i pewnie dlatego źle odbierasz obie płyty.
Grają bardzo dobrze.

miniabyr

Maciek sory ale mam inne zdanie. Retiping nie zmieni faktu że kiepsko są zrealizowane  i  już.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

OK, widocznie mam inna płytę.
Przepraszam.

gratefullde

O ile Muniak i Warsaw Stompers są nagrane inaczej, bardziej zmulone są, to akurat Trzaskowski jest nagrany pięknie. Klarowne, dynamiczne, soczyste brzmienie, no może ciut górę bym ujarzmił ale jak to Michał napisał, ona nie drażni, jest ok. I w zasadzie do pozostałych się nie czepiam, mogą brzmieć inaczej a nawet powinny różnić się od siebie ale w żadnym wypadku dramatu dźwiękowego tu nie ma. Oczywiście wg mnie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Muniak nagrany jest tak jak im wyszło . Posłuchajcie bębnów . Brzmienie bębnów a'la maanam czyli pudełeczko . Czepiam się realizacji ,bo zastanawia mnie skąd ta estetyka brzmienia.Skład zespołu fantastyczny (gra tam mój ulubiony polski gitarzysta M. Bliziński),efekt brzmieniowy tej realizacji  bardzo dyskusyjny. Warsaw Stompers- tu nie wypowiem się bo nie wytrzymałem dłużej niz 2 utwory .Trzaskowski muzyka tak ,brzmienie takie sobie.Myslę że nie ma po co odbijac piłeczkę  co komu gra lepiej lub gorzej.Ale warto zwracani uwagę na szczegóły ,bo o nie sie bijemy . Te płyty robione są dla nas . Muzyki nie oceniam ,bo sama sie broni.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Warner PL przeniósł premierę Namysłowskiego - vol.77  na 21.10. Zaczynają się jesienne niewyróbki z produkcją.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Jakub

A kiedy kolejna szóstka? Tego 21.10 tylko jeden winyl wyjdzie?

paul_67

Właśnie, kiedy następne płyty z serii? Czekam na Namysłowskiego i...Zgraje.

amati74

Cytat: octagon w Kwiecień 15, 2016, 22:11
No to zamówiłem 6 płyt z reedycji Polish Jazz. W empiku mają promocję 3za2 więc wyszło po 46 zł za płytę. Wziąłem też 6 płyt Maanam. Zobaczymy jak to gra...
Witam a moge prosic o info gdzie na stronie MPIK'u znajde informacje o promocji 3za2 polish jazz

amati74


octagon

Cytat: amati74 w Październik 05, 2016, 17:20Witam a moge prosic o info gdzie na stronie MPIK'u znajde informacje o promocji 3za2 polish jazz

amati74

W kwietniu mieli...

amati74


elem

Cytat: Jakub w Październik 05, 2016, 15:01A kiedy kolejna szóstka? Tego 21.10 tylko jeden winyl wyjdzie?

W oficjalnych zapowiedziach mają tylko nowego Namysłowskiego. Jutro spróbuje się czegoś dowiedzieć u źródła.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

kolejne sześć wznowień w listopadzie











Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

A ja mam pytanie czy mam wszystko z PJ co do tej pory wyszło?


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Jakub

Cytat: elem w Październik 11, 2016, 17:11kolejne sześć wznowień w listopadzie

Proszę uprzejmie o mnie pamiętać :)