Wznowienie serii Polish Jazz

Zaczęty przez elem, Kwiecień 11, 2016, 21:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Tomek i do tego jeszcze jeden Namysłowski z 21.10 plus te 6 co dzisiaj oznajmiłeś?

Te okładki foliowe to tera standard z Warnera czy to Twoja sprawka?

elem

Te okładki to standard do wznowień rockowych Polskich Nagrań. Nie wiem jak na to wpadli i po co.
Czasem sa za małe, cieżko sie płyty z nich wyciąga.


Wszystkie zamówienia z wątku i PW zanotowane.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Akurat te zewnętrzne z językiem nie są wcale głupie. Mi się spodobały.
Natomiast to co robi za kopertę wewnętrzną...  :o Kuśwa, folia na tunele ogrodnicze, gradobicie wyczymie  ;D

Jakub


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Cytat: masza w Październik 11, 2016, 20:05folia na tunele ogrodnicze, gradobicie wyczymie

no, paskudny wór, strach ręką dotknąć  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Oficjalna data premiery nowej szóstki to 4 listopada.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Październik 19, 2016, 13:00
Oficjalna data premiery nowej szóstki to 4 listopada.

Czekamy zatem z niecierpliwością :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Drodzy koledzy, którzy zamówiliście u mnie LP Namysłowskiego - Polish Jazz vol.77, mam do was pytanie.
Czy godzicie się na otrzymanie tej płyty rozfoliowanej ale z autografem?  Otóż w poniedziałek wybieram się na koncert Pana Zbigniewa i postaram się poprosić artystę o złożenie podpisu na płytach. Dajcie znać tu lub przez PW jeśli ktoś sobie nie życzy autografu.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

#259
Jasne, super. Bierem Tomku jak da radę.
I jeśli jakąś fotkę przy autografach można zrobić - to tak dla potomności byłoby fajnie.  :)

Pozdrawiam.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

wojtek41

Jak ja tego nie widziałem..?  :o  Poproszę piątkę bez Wróblewskiej + Namysłowski, jeśli się uda z autografem. )

paul_67

Jeśli uda się zorganizować jeszcze jeden egzemplarz vol.77 z autografem mistrza to biorę :)

MAC

Jeśli jeszcze nie mam tej płyty to oczywizda :)

MAC


elem

Ok, dzięki za odzew. Jak tylko artysta nie będzie zbyt zmęczony, to damy radę :)

Paul, oczywiście, rezerwacja przyjęta :)

Wojtek, zauwazyłeś, nawet pisałeś PW.  A propos Wróblewskiej, akurat ta płyta jest fantastyczna. Pacz pan na muzyków:

Alto Saxophone – Zbigniew Namysłowski
Bass – Janusz Kozłowski
Bass Guitar – Pawel Dabrowski
Drums – Kazimierz Jonkisz
Guitar – Jan Drozdowski
Piano –Jan Jarczyk .Mieczysław Kosz ,Włodzimierz Nahorny
Tenor Saxophone, Bass Clarinet – Tomasz Szukalski
Trombone – Stanisław Cieślak

Masza - masz :) leży u mnie i czeka na autograf  ;)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Cytat: elem w Październik 28, 2016, 20:44Wojtek, zauwazyłeś, nawet pisałeś PW.
A to przepraszam najmocniej. Pamięć siada... :-\
Chyba czas odstawić mięso i żywić się samym chmielem... ;)
Nie ma szans. Taka lista muzyków, że trzeba to mieć. Zamawiam i proszę o kwity na PW.  :)
Czyli 6 + 1.  :)

elem

Laboratorium - Modern Pentathlon też będzie z autografami :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Jakub

A ja już mam Namysłowskiego  :P

elem

Gotowe, autografy zebrane. Z Laboratorium nie było łatwo, dużo ludzi, spory tłok w garderobie  ;)
O koncercie napiszę później w stosownym wątku.
Prze weekend pakowanie, w poniedziałek wysyłka. Dziś poczta do 14-tej, nie wyrobię się.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67

Cudnie! Jakże się cieszę! Nie spiesz się z pakowaniem, powolutku :)

GregWatson

Super Tomku. A  udało się zrobić jakieś fotki podczas podpisywania?
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Greg, fotek nie ma. Wiesz, to było w garderobach, po koncercie, generalnie wesoła atmosfera  ;D
Okoliczności raczej nie do publicznej prezentacji  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe