Blog Grega - czyli co tam piszczy u Watsona

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 05, 2018, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Świetna grupa :) Spooky Tooth jest ok z poczatku działalności, potem lekko gorzej... Nawet nie wiedziałem, że jest The Best.. :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

 Supertramp ‎– Die Songs Einer Supergruppe

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Kilka naprawdę fajnych kawałków. Warto posłuchać.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

no to dalej:

Iam Siam ‎– She Went Pop

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

I jak to mówią - zmian organizacji ruchu.

Al Jarreau ‎– Jarreau

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Ot i taki fajny składak się trafił:

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

i jeszcze jedna płyta:

Cat Stevens - Mona Bone Jakon

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Jak pamiętacie swego czasu kupiłem taki oto regał w Bodzio za stówę. Idealnie wchodzą płyty i na oko wydaje się trochę cienki jeśli chodzi o materiał. Ja wzmocniłem deczko kątownikami które można kupić w sklepie budowlanym aby się nie bujał na boki i trzymał to wszystko w kupie. Obciążyłem całość prawie na maxa płytami i trzyma się pionu jak trzeba. Są też ciut szersze regały myślę, że też zdadzą egzamin. Ja w każdym razie dokupuję jeszcze jedną sztukę. Można to praktycznie wcisnąć wszędzie. Ja tą schowałem za drzwiami (gdzie jest milion innych niepotrzebnych gratów schowanych) i wygląda to tak:

Ponieważ z reguły drzwi są zawsze otwarte więc prawie tego regału nie widać (razem z tym burdelem)  :)

Trochę tego i trochę tamtego też.

rudy-102


GregWatson

Cytat: rudy-102 w Październik 24, 2018, 11:23Ładna deska surfingowa ;).

Na tej desce rozkładam całe laboratorium do mycia płyt. Bardzo przydatna. "Złota - a skromna"
Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Dziś będąc na spacerze zawitalem do Browaru Piwna w Gdańsku, właśnie spożywam piwko "Marcowe" pyszne pierwsze poszło na hejnał bo zimno w Gdańsku sztorm na morzu morda zmarzła, ale po pierwszym kufelku jest cieplej

moon

chyba wiecej piw bylo, skoro trafiles do tematu Grega;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Może być, to w końcu luźny wątek - erotyka, polityka i pijaństwo też  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Ja bardzo przepraszam, tak mi się właśnie zdawało dziwne że napisałem na barek a nie było tego tam, pomyłka wynika chyba z nagłego wypicia duszkiem pierwszego kufla piwka.
Proszę o usunięcie tego bo, wstawiłem to drugi raz na barek ale pewności nie mam, przepraszam cię Greg za to.

GregWatson

Spoko, nawet fajnie że jest ja lubię tego na pierwszym planie co jest poniżej na fotce. Trochę mieszkałem w tym kraju i mi bardzo posmakowało.


Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Kolejne piwo, które mi smakuje inaczej u nas w Biedrze ( czy Lidlu), a inaczej na ziemi duńskiej. Spokojnie z tym piciem i erotyką bo to otwarty wątek, widoczny dla każdego. Ktoś może poczuć się w obowiązku donieść  ::)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

U mnie w UK zielonego Carlsberga nie da się pić, tylko złotego kupionego w Lidlu da się wypić

moon

Cytat: frywolny trucht w Październik 24, 2018, 18:32Kolejne piwo, które mi smakuje inaczej u nas w Biedrze ( czy Lidlu), a inaczej na ziemi duńskiej

dunskie i holenderskie piwa, te klasyczne pilsy/lagery u nas dostepne, niestety ale smakuja w Polsce zupelnie inaczej, czytaj gorzej.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand