Sprzedam kolumny Bodnar Audio Basshorn 2

Zaczęty przez daria, Kwiecień 07, 2020, 11:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

daria


Old Man Kensey

I co planujesz wstawić w ich miejsce, Darek?
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

daria

#2
Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 07, 2020, 17:11
I co planujesz wstawić w ich miejsce, Darek?

Klipsch Heresy, przedzwonię do Ciebie poplotkować, to Ci opowiem. ;-)

vasa

Cytat: daria w Kwiecień 07, 2020, 22:31
Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 07, 2020, 17:11
I co planujesz wstawić w ich miejsce, Darek?

Klipsch Heresy, przedzwonię do Ciebie poplotkować, to Ci opowiem. ;-)
Opowiadaj tutaj
Nie wstydź się[emoji6]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

daria

Cytat: vasa w Kwiecień 08, 2020, 10:14
Cytat: daria w Kwiecień 07, 2020, 22:31
Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 07, 2020, 17:11
I co planujesz wstawić w ich miejsce, Darek?



Klipsch Heresy, przedzwonię do Ciebie poplotkować, to Ci opowiem. ;-)
Opowiadaj tutaj
Nie wstydź się[emoji6]

[emoji377][emoji1634]



Long story short - Bodnary to bajeczne kolumny, czarują. W tym modelu dodatkowy aktywny bas czyni je też uniersalnymi kolumnami. Jednak mają solidny rozmiar. Ja przeniosłem się z muzyką do pokoju 12m, gdzie te skrzynie są za duże gabarytowo, przysłoniły mi między innymi telewizor ;-) Sąd zakup Heresy, które są niziutkie, a Bodnary muszę sprzedać.

Old Man Kensey

Cytat: daria w Kwiecień 07, 2020, 22:31Klipsch Heresy, przedzwonię do Ciebie poplotkować, to Ci opowiem. ;-)

Czekam zatem na wieści :)

Bodnary to są bardzo fajne kolumny, słyszałem kilka zestawów i zawsze grały pięknie. Powiem Wam, że jeden mój kolega ma naprawdę wielkie zestawy w pokoiku chyba ze 12 sqm, na wzmacniaczu 300B SE i wcale dźwięk się nie dusi, bas nie dudni, jest przestrzeń, itd. Tak więc nie ma utartych ścieżek w tej naszej pasji i trza próbować!
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

Melepeta

A moje to małe? Też pokój ma nie całe 19m.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

daria


ziko369

Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 09, 2020, 08:26Tak więc nie ma utartych ścieżek w tej naszej pasji i trza próbować!

💪💪💪

daria

Jeśli ktoś się szybko zdecyduje to oddam kolumny za 5,5 tys. Kolumny praktycznie nieużywane, a ich cena to 10tys zł, a więc do wyrwania za prawie 50% ceny.

https://www.olx.pl/oferta/kolumny-bodnar-audio-basshorn-2-CID99-IDEn4Ij.html

Moriarty

Ech, fajna okazja. Gdybym nie był spłukany, kupiłbym choćby na zaś do drugiego zestawu z jakimś wzmacniaczem SET or sth  :-\

Głośniki Sonido były kiedyś moim marzeniem. 
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501