Aktualne nervosy audiofilskie

Zaczęty przez cdt, Listopad 04, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

cdt

#1100
No to daje sobie szansę z plikmi i tidalem . Zanabyłem DACa od Mirka . DAC to jakiś chińczyk mocno zmodyfikowany . Zapomniałem na jakiej kości . Teraz pomyślę czy bawić się w nową obudowę czy jednak sobie odpuścić i potraktować to urządzenie jako przetarcie . Zapłaciłem 700 zł  ;D

vasa



Cytat: cdt w Wrzesień 18, 2019, 20:49
No to daje sobie szansę z plikmi i tidalem .

Tylko ściągnij apkę na kompa i z niej odtwarzaj a nie poprzez stronę.
I ustaw właściwą gęstość plików.

Będzie Pan zadowolony [emoji1]



[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

cdt

Jak dziecko z nową zabawką  ;D

vasa

Cytat: cdt w Wrzesień 18, 2019, 22:29
Jak dziecko z nową zabawką  ;D
Wyszukiwanie w klasyce kiepsko działa. Ale jak się nabierze wprawy to jest tam niewiarygodne bogactwo muzyki.
Można z głodu i wyczerpania paść słuchając [emoji846]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

cdt

Chwalmy tidala wow .

Old Man Kensey

Tidal w wersji "master", tj. z plikami 24-bitowymi MQA, naprawdę daje radę. Można sobie posłuchać bez bólu zębów.

Chyba nawet musisz tę aplikację na PC zainstalować, w przeciwnym razie, ze strony www nie będziesz miał jakości "master".
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

cdt

Dostałem dobrą zniżkę na kabel . Z ceny sklepowej 740 zł sprzedawca z grupy na FB zszedł do 350 zł . Jak by ktoś chciał dam namiary .
2 metrowy

Old Man Kensey

Wow, w takim razie szacuken (tak w Łodzi mówili) za Kolegi zdolności negocjacyjne. Niezła obniżka!
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

cdt

Ale ja się nie umiem targować :D. Napisałem post o kablu . Dodałem że przejadę się do sklepu żeby się potargować . No i dostałem propozycje .  ;D .

GB

Cytat: cdt w Wrzesień 19, 2019, 16:51
Dostałem dobrą zniżkę na kabel . Z ceny sklepowej 740 zł sprzedawca z grupy na FB zszedł do 350 zł . Jak by ktoś chciał dam namiary .
2 metrowy
Ilu kupi za 750?

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

cdt

Tyle szczęścia na raz . Przywiozłem smoka po serwisie .

cdt

No więc tak . W końcu powyjaśniało mi się kilka ważny spraw to mogę popuścić nervosa końcowo rocznego . Zachorowałem na 3 urządzenia . O KORGUu pisałem . W drugiej kolejności znajomy szuka mi już w normalnej  cenie Nakamichi LX5 .Nie mam zielonego pojęcia jak on zagra ale i też nie dla tego go kupie . Kupie go oczami . 

cdt

Co do trzeciego urządzenia to laptop jako żródło do daca jest fajny ale wygląda fatalnie . Wybór padł na mini PC asua . Zastanawiam się jeszcze tylko nad konfiguracją - ram pamięć dysk  itd .
Kilka klamotów jest w sprzedaży więc powinno się udać ogarnąć nervosa nie sprzedając nerki . No i urządzenia też nie są jakieś mega drogie .

merlin1973

Cytat: cdt w Wrzesień 30, 2019, 22:16W drugiej kolejności znajomy szuka mi już w normalnej  cenie Nakamichi LX5 .Nie mam zielonego pojęcia jak on zagra ale i też nie dla tego go kupie . Kupie go oczami . 
Tu we Wrocławiu jest.
https://www.ebay.de/itm/Nakamichi-LX-3/283331881634?hash=item41f7e56aa2:g:4bMAAOSwNrZcNIN-
Pozdrawiam S.CH.

cdt

LX3 jest 2 głowicowy :)  . To nie są drogie deki . Są na Ebayu .

cdt

Kolega mieszka w Holandi . Ma przetestować oddać do Toma na servis . Ma być igła .
https://www.hifishark.com/model/nakamichi-lx-5

merlin1973

Cytat: cdt w Wrzesień 30, 2019, 22:28LX3 jest 2 głowicowy
No tak faktycznie  ma być LX5  :)
Pozdrawiam S.CH.

cdt

Znacznie wygodniejsze rozwiązanie od szczoteczki .Żelek wymiata .

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand