dbx BX-3

Zaczęty przez Yacek, Wrzesień 22, 2014, 18:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Yacek

takie własnie cudo już do mnie płynie z USA.... w idealnym stanie, udało się wyrwac za psi pieniądz. Ciekaw jestem jak zagra :-) Opinie w necie sa zachęcające.... :-)
Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)

spalon

Jak już posłuchasz daj znać jak się sprawdził i czy faktycznie te opinie o nim się sprawdziły 

merlin1973

Cytat: Yacek w Wrzesień 22, 2014, 18:33takie własnie cudo już do mnie płynie z USA
faktycznie ladne cacko:) musze poczytac o nim.
Pozdrawiam S.CH.

Yacek

Cytat: merlin1973 w Wrzesień 24, 2014, 12:42
Cytat: Yacek w Wrzesień 22, 2014, 18:33takie własnie cudo już do mnie płynie z USA
faktycznie ladne cacko:) musze poczytac o nim.


wlasnie dorwalem jeszcze BX-2 za jeszcze mniejsze poniedze...... razem z wysylka 87 USD ^^..... jak juz przyjda oba zobaczymy ktory zostanie :-)
Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)

Yacek

Cytat: Yacek w Wrzesień 28, 2014, 10:58
Cytat: merlin1973 w Wrzesień 24, 2014, 12:42
Cytat: Yacek w Wrzesień 22, 2014, 18:33takie własnie cudo już do mnie płynie z USA
faktycznie ladne cacko:) musze poczytac o nim.



wlasnie dorwalem jeszcze BX-2 za jeszcze mniejsze poniedze...... razem z wysylka 87 USD ^^..... jak juz przyjda oba zobaczymy ktory zostanie :-)


no to musze powiedzieć... że oba graja zacnie. a więc nastapiła wymiana elementów grzejnych w obu pionach audio :-)
Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)