Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Śledziki w oleju z cebulka i ziemniaczki gotowane  :o
Dzisiaj będą na obiadek bo chyba jakieś ścisłe pościsko jest  żona twierdzi (środa popielcowa) :o
No i Martinez (resztki z lokalnej biedry) do tego  >:D :np:

wojtek41

#1051
Ponoć kiszone zdrowsze, mniej zjesz  ;D

LampowY

Trudno się z tym nie zgodzić  ;D

nosferartur

Cytat: wojtek41 w Marzec 05, 2019, 22:10Ktoś zna ? Ktoś słuchał ?

Jakieś 4-5 lat temu słuchałem modelu Trishna. Mógłbym z nimi żyć pod jednym dachem, ba kochać do szaleństwa.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

LampowY

Cytat: nosferartur w Marzec 06, 2019, 18:53Mógłbym z nimi żyć pod jednym dachem, ba kochać do szaleństwa.
Ale...?

nosferartur

#1055
Jestem fanem głośników tubowych i nie mogłem się zdecydować, czego tak naprawdę chcę. Teraz blokuje mnie inny bardzo kosztowny zakup i wydanie takich pieniędzy nie uszłoby mi na sucho.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

wojtek41

Cytat: nosferartur w Marzec 06, 2019, 18:53Mógłbym z nimi żyć pod jednym dachem, ba kochać do szaleństwa.
Kurcze, toś mi narobił smaka... :) W poniedziałek dzwonię do sprzedającego  :)
Szaro za oknem, więc Pat tu idealnie pasuje.

kurorin

Mizushima Pre Amplifier RIAA LCR
Mizushima Power Amplifier with Cunningham CX346; rectifier 83 mercury gas Fivre





kurorin

Kenji Mizushima Pre Amplifier RIAA LCR