"Build This MoFo!"

Zaczęty przez Alexander, Kwiecień 22, 2020, 00:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

Alexander

Bo jeż służy do słuchania, a nie do kopania  :P
A śpiewa ciekawie, nie ma w tym co wzmacnia grama zadziorności, nie szeleści, gra bardzo przyjemnym, otwartym dźwiękiem.
Bardziej pasuje mi do gramofonu niż sedesa - pokazuje ładniejszą twarz muzyki  :)


Pboczek

Gratuluję efektu, no i podoba mi się ta prostota. Sam bym chciał ale ni huhu...
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Alexander

Cytat: Pboczek w Maj 13, 2020, 16:01Gratuluję efektu, no i podoba mi się ta prostota.
Dzięki  :)
Cytat: Pboczek w Maj 13, 2020, 16:01Sam bym chciał ale ni huhu...
To są projekty przygotowywane na Burning Amp Festival dla amatorów, którzy pierwszy raz w życiu lutownicę w dłoni trzymają i w kilka godzin spawają (pod okiem tuzów elektroniki audio, lecz własnoręcznie) działający wzmacniacz.
A że w prostocie ich uroda więc zamiast się nudzić w wolny wieczór...do dzieła! Polecam, przednia zabawa.


Kangie

Widać dużą precyzję i wręcz perfekcjonizm. Takie podejście lubię i jak to się mówi na dzielni - szanuję! :)

ne5532

Zainteresowało mnie to niepozorne urządzenie (ze zdjęcia poniżej) z dwiema gałkami, do którego podłączone są przewody sygnałowe. Czy to jest pasywka, czy może coś innego? Czy regulacja odbywa się niezależnie do poszczególnych kanałów? Jaka jest wartość zastosowanych potencjometrów? Z góry dziękuję za wszelkie info na ten temat.

Alexander

Z lekkim opóźnieniem odpowiadam: to bufor B1 projektu Passa tyle, że w dość nietypowym otwartym "opakowaniu".
W linku poniżej dokładny opis
https://www.passdiy.com/project/preamplifiers/b1-buffer-preamp

ne5532

Bardzo dziękuję za info.